Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 23. 11.
Klement
6°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.07.2018, 11:00 | Šport

Diskusia: Správa o krachu manželstva sa rozšírila rýchlosťou svetla: Začal sa hon na Sagana!

257 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
bobo1977
22.7.2018 23:16 | |
+31 -1
Reagovať
Ako prva sa bude hlasit hosteska Maja, ktoru pred par rokmi Sagan chytil za zadok.
rebelka653
22.7.2018 23:01 | |
+8 -50
Reagovať
Velmi sikovny bullo ma geny po svojom otcovi.Ked neni stastna manzelka asi bude stastna jeho matka v domove dochodcov!Ja by som toto sproste stena aj s jeho titulmi o zoberu peniaze mozog!Ked ho vidimdsudila na invalidny vozik!Len totalne sprostemu cloveku mozu peniaze znicit mozog.A teraz vazne verim tomu ze zdrava p.Saganova nie chora bude raz pochovavat svojho zdraveho nepodarka!!
petulko1305
22.7.2018 23:13 | |
+42 -7
Sagan je jednička, super cyklista, čo je svetoznámy, má na háku kadejaké intrigy
riskoostrovidko
22.7.2018 23:23 | |
+38 -6
rebelka653, si ok? Netreba volať záchranku? Pozor,vyzerá to,že máš mozog v porazenom stave.
petulko1305
22.7.2018 23:29 | |
+31 -4
rebelka vráť sa na uzavreté oddelenie psychiny a ber tabletky na hlavičku
BLAVEX
22.7.2018 22:44 | |
+14 -2
Reagovať
netrápme sa = z KATY NEBUDE MEGHAN a ak HEJ tak s prívlastkom NECHCENÁ
alextiamo1
22.7.2018 22:37 | |
+42 -12
Reagovať
Prvych pat prispevkov mi stacilo na to, aby mi presla chut pokracovat v citani- skoda reci a strata casu... Peto- dakujem za to, ze Vas mame a drzte sa, ci v sporte, ako aj v osobnom zivote a kto s tym nesuhlasi, nech necha tak ;)
poluciana
22.7.2018 22:17 | |
+24 -6
Reagovať
Už ma nebaví klebetiť o saganovi. Dajme nočných vlkov a zase kus o novičoku
poluciana
22.7.2018 22:19 | |
+9 -4
Všade sagan a cinkota grexa nikoho nezaujima
mato1203
22.7.2018 19:01 | |
+48 -8
Reagovať
Zlatokopky do teho!
101970
22.7.2018 21:38 | |
+24 -10
Možno aj zlatokopi maju sancu. ;-)
krasavec4400
22.7.2018 18:13 | |
+11 -17
Reagovať
SAGI válcuj tie teroristické POL!CAJNÉ PROSTITÚTKY nekromanky turbo ZDERU 😸 ... uvidíš na ulici -_- prejdi jej po zmagoretej gebuli -_- že už si nikdy nezagága na úkor OVCE 😔 hh beeeee
1toltek
22.7.2018 17:34 | |
+11 -13
Reagovať
kludne moze dalej spolu zit aj ked rozvedu. jednoducho si rozvodom oddelia majetok.
1toltek
22.7.2018 17:32 | |
+24 -6
Reagovať
Rob všetko co najlepšie. Peto urcite dodrziava toto pravidlo. Inac by sa sotva stal najlepsim na svete. tazko ohodnotit, kolko sily mu dodala Katka. Kolko sily mu teraz dodava synacik.
1toltek
22.7.2018 17:28 | |
+15 -5
Reagovať
Nevytváraj si domnienky, treba sa spytat proce sa rozchadzaju. Zivot Peta zavisi ako slape na ceste a nie ako slape ekonomika.nie je polit. verejna mienka mu moze byt ukradnuta.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Bývalý minister obrany Ivan Šimko
Exminister k Naďovi: Ide o zastrašovanie opozície a cirkus pred voľbami (podcast) Aktuality.sk
Nespokojnosť vyhnala do ulíc desaťtisíce ľudí.
Foto
Alžírčania sa búria už 40. piatok po sebe: Masové protesty pre udalosť naplánovanú na december
Rozlúčka z kariérou priniesla aj slzy.
Foto
Cibulková zavesila raketu na klinec: Za posledné týždne som vyplakala veľa sĺz
Americký prezident Donald Trump
USA podľa Trumpa zvažujú zákaz e-cigariet mladším ako 21 rokov: Chceme chrániť deti
Francesca Tajé na zápase Juventusu.
Foto
Toto je najsexi fanúšička futbalistov Juventusu: Svetoznáma za pár sekúnd
prison bars all locked up
Džihádista zaútočil na väzenských dozorcov a ich krvou nakreslil srdce: Súd sa s ním nemaznal
Gordon Ramsay na dcérinej oslave rozhodne nešetril: Sila, koľko vysolil za vystúpenie Eda Sheerana
Gordon Ramsay na dcérinej oslave rozhodne nešetril: Sila, koľko vysolil za vystúpenie Eda Sheerana
Ošetrené ženy utrpeli pri bitke rôzne zlomeniny.
Foto
Nemocnica sa rozhodla ukázať röntgenové snímky zbitých žien: Foto č. 3 vami otrasie!
DVTK Miškovec.
Spanilú jazdu Slovana ukončil Miškovec: Belasých rozobrali v závere
Kameron Chatwell zomrel kvôli uduseniu v opitosti
Mladík († 20) namiesto žúrky zostal doma s mamou: Krutá smrť po noci strávenej pred telkou
Na snímke hráči Košíc.
Kamzíci neudržali tesné vedenie: Východniarske derby ovládli Košičania
Britský herec Sacha Baron Cohen
Britský herec naložil Facebooku: Keby tu bol v 30. rokoch, nechal by Hitlera inzerovať konečné riešenie
Chladnokrvná vražda za bieleho dňa: Muž zastrelil bezdomovkyňu, pretože si vypýtala drobné
Chladnokrvná vražda za bieleho dňa: Muž zastrelil bezdomovkyňu, pretože si vypýtala drobné