Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 6. 12.
Mikuláš
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.07.2018, 11:00 | Šport

Diskusia: Správa o krachu manželstva sa rozšírila rýchlosťou svetla: Začal sa hon na Sagana!

257 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
delawware
22.7.2018 11:52 | |
+49 -5
Reagovať
28-roční slobodní, ale aj ženatí milionári sú vždy obletovaní krásnymi ženami a netýka sa to len Sagana, ale aj hokejistov, futbalistov, basketbalistov, ale aj obyčajných synáčikov, čo majú bohatých rodičov, ako napr. rozin, hatina, široký, rezeš, majský...takže klídek, peťo nie je výnimka. má to možno horšie v tom, že je ešte aj fešák...
Intermediary
22.7.2018 12:00 | |
+7 -18
A čo z toho keď nemá charakter, ani vôľu tomu čeliť? A ožení sa.
mam.pravdu
22.7.2018 13:12 | |
+5 -1
a hlavne je aj nekomplikovany jednoduchy chalanisko, takze je to pre zlatokopky velke plus, kedze predopkladaju, ze takeho bude lahko manipulovat, ovladat a lahko ho spracuju, aby im odovzdaval svoje peniaze.
Juraj.Stur
22.7.2018 11:50 | |
+10 -15
Reagovať
Sagan čoskoro dobehne Koptíka s Gregorovou. Love story sa pretiahne cez 2 roky!
Untraceable
22.7.2018 11:45 | |
+37 -6
Reagovať
"uvádza sa v tajomnom liste, ktorý má naša redakcia k dispozícii." Sám Sagan vo videu povedal, že ten list je klamstvo, čiže Nový Čas cituje z klamlivého zdroja, ktorý Sagan poprel
zaneta.knizna
22.7.2018 11:49 | |
+8 -39
Len nainvý človek uverí tomu, čo hovorí Peter. Peter je tak pravdovravný? Peter čo je reprezentant Maroca bude riešiť čo sa deje na Slovensku, už len jeho zaujímajú slovení fanúšikovia, ktorí fandia Marocu a Maročanovi?
Untraceable
22.7.2018 11:53 | |
+9 -14
mňa cyklistika nezaujíma, to je pre mňa nudný šport, jedine tak posledný pol kilometer v každej etape je zaujímavý inak nič a to či je Sagan pravdovravný, tak určite viac verím jemu než nejakému anonymnému dopisu, pod ktorým nie je nikto podpísaný, nemal dotyčný odvahu?
delawware
+16 -5
aký reprezentant monaka? čo to trepeš? vždy predsa reprezentoval slovensko. do monaka sa odsťahoval jednak kvôli daňovým výhodám a jednak kvôli lepším tréningovým možnostiam, lebo je tam celoročne lepšie počasie ako u nás? to potom sú hamšík a škriniar reprezentanti talianska? chára reprezentant usa? gáborík reprezentant kanady?
tabatat
22.7.2018 12:21 | |
+5 -6
Knizna ,tebe to predsa len viac sedi v kostolnej lavici ako miesat sa nezmyslami do sportu...Tímy: Bora - Hansgrohe - Cycling-Info.sk https://www.cycling-info.sk/profily/timy-world-tour?id=4361 Bora-Hansgrohe je príbehom o nemeckej pracovitosti a vytrvalosti...
kirgat
22.7.2018 12:24 | |
+9 -4
Zaneta je z toho este aj celá popletená, mýli si Maroko s Monakom.Je jasné že Sagan reprezentuje Slovensko.
tabatat
22.7.2018 12:36 | |
+5 -6
vidis,toto ma ani nenapadlo veru, ano oboje sa zacina na " M ",ba co viac, uradny jazyk franzustina, len jeden je v Europe, a druhy v Afrike...))),a potom sa cuduj, ze cely svet si myli Slovensko so Slovinskom
morskavllnka
22.7.2018 14:17 | |
+7 -2
zaneta.knizna prosim ta najprv nez nieco napises si over koho vôbec sagan reprezentuje mimochodom Slovensko a ako profesional je zamestnancom a ted plati ho Bora ma snou podpísaný kontrak na isté obdobie, nie je občanom Maroka ale zije v Monacu a to su teda sekt sakra vzdialene krajiny od seba , ked uz si knizna tak apson si precitaj nejaku knihuz geografie a hlavne vezmi do ruky mapu ...ale asi Ti to zbytocne pisem kedze si vystudovala medzinarodnú univerzitu ludskych vztahov a vies vsetko najlepsie :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))ach a ja sa este stale cudujem preco je slovensko tam kde je :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
zaneta.knizna
22.7.2018 15:44 | |
+4 -0
Vďaka za upozornenie, ozaj som si pomýlila Monaco s Marocom. Ozaj som si mala viac pozrieť o Saganovi. Neviem všetko a môžem sa mýliť. Nemám problém si priznať omyl. Za slušné upozornenia ďakujem.
simposko
22.7.2018 11:41 | |
+34 -17
Reagovať
Ta smolkova je pica mame peniaze nebudes pretekat co to ma za zmislanie,co je chora na hlavu sport je jeho hobbi a je v tom dobry tak ak ma prestat
Untraceable
22.7.2018 11:46 | |
+21 -9
Samotný Sagan poprel autentickosť toho listu, takže stop vašim failom :D
zaneta.knizna
22.7.2018 11:47 | |
+12 -63
A hovorila pravdu. Sagan sa má starať o dieťa a manželku, nemusí sa dobicyklovať k trvalej invalidite. Deti sú malé len raz, bicyklova resp. pracovať ak nazveme bicyklovanie môže celý život. Mal sa oženiť za bicykel a nemal by dieťa ani ženu. Kto má rodinu, má sa venovať aj rodine, a to viac, že už nazhŕňal milionov veľa. Načo platí drahé hotely, drahé domy a rozhadzuje na chla***nské radovánky v desaťtisícoch, raz sa dukátiky minú a ostane mu hola prebicyklovaná riť a rozum zatemnený slávou.
1cestovatel
22.7.2018 12:02 | |
+20 -10
Vedela do coho ide. Nedalo sa predpokladat, ze Peter ukonci karieru v polovicke. A vobec, nemal sa zenit ved na deti by mal cas aj v tridsiadke. A uz vobec si nemal brat zlatokopku.
Intermediary
22.7.2018 12:05 | |
+8 -7
Vždy sa dá prestať.Len veľkí ľudia vedia kedy prestať.Nemal sa ženiť keď sa nemusel!
kefazatridolare
22.7.2018 12:13 | |
+10 -2
simposko, ak je Peter v športe taký dobrý ako ty v pravopise, tak potom neviem, neviem...
thequeen1
22.7.2018 11:39 | |
+79 -10
Reagovať
Aký by bol svet krásny, keby sa každý staral o svoje veci a nepchal nos do cudzieho súkromia.
stastnax
22.7.2018 11:52 | |
+13 -12
tiež by bol krásny ak by každá celebrita nepchala svoje súkromie do pozornosti verejnosti
Mr.Sporty
22.7.2018 11:56 | |
+7 -4
horšie ako nestarať sa len o svoje veci, je natvrdo si vymýšľať deb1liny a písať ich do novín
berthold
+11 -7
Aky by bol svet krasny, keby kazda celebrita neprepozicala svoju tvar do reklamy a neotravovala by nas nou kazdy den x krat.
slimakmato
22.7.2018 11:36 | |
+39 -7
Reagovať
tie maju teda starosti . co sa deje v jeho sukromí ma az tak nezaujma v mne postaci aby nase male slovensko dobre reprezentoval a nerobil nám vo svete hambu heheh
tabatat
22.7.2018 11:37 | |
+15 -15
haNbu,haNbu
slimakmato
22.7.2018 11:40 | |
+24 -3
ja čerpám z ludovej slovenčiny a nie spisovnej ... hamba sa mi páci viac :D ale jo uvedomujem si svoj trestuhodný čin
Mr.Sporty
+44 -6
Reagovať
Tuším platí zákon, čím väčší si 1d1ot, tým väčšia šanca že ťa zamestnajú v Novom čase ako škrabáka (výmyselníka) do oddelenia bulváru.
merylin973
22.7.2018 11:39 | |
+26 -7
Novy cas mi uz dlho pride ako novinarska stoka
Intermediary
22.7.2018 12:02 | |
+5 -4
Tak príde každý bulvár. Kúp si KN!
axa1109
+49 -7
Reagovať
Hon na Sagana robia iba takíto primitívi ako tu v Novom čase
merylin973
22.7.2018 11:35 | |
+28 -7
Reagovať
peto by mal tieto spinave hyeny z redakcie zavisleho dennika noveho casu zazalovat za neprimerane spinenie svojho mena
kirgat
22.7.2018 11:35 | |
+14 -14
Reagovať
Mal by napodobnit Borisa,mať kopu detí ale len s tymi ženami ktoré ostanú žit s detmi na Slovensku ,snad by z niektorích vyrastli výborní cyklisti ktorí by reprezentovali Slovensko.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Výbuch plynu v prešovskej bytovke
V prešovskom paneláku vybuchol plyn, zomreli piati ľudia. Hrozí, že sa zrúti Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Hasiči zachraňujú ľudí, ktorí sa nachádzajú v bytovke.
Môže sa prešovský panelák po výbuchu zrútiť? Odborník reaguje
Prezidentka pozvala na Mikuláša do paláca deti.
Foto
Čaputová oslávila Mikuláša s deťmi: V paláci spoločne zažali vianočný stromček
Okrem spôsobu, ako to robíte, bezpochyby záleží aj na tom, čím žehlíte.
Test žehličiek s parnou stanicou: Ktoré vyrovnajú bielizeň najlepšie?
Zápas prešovských volejbalistov odložili kvôli tragédii.
Tragédia v Prešove: Zápas volejbalistov odložili z úcty k obetiam
Denisa Saková smeruje na miesto tragédie.
Na miesto tragédie v Prešove smeruje Saková: Záchranu ľudí komplikuje hlavne jedna vec
Na snímke dánska tenistka Caroline Wozniacka.
Wozniacka oznámila koniec kariéry: Tajomné slová bývalej svetovej jednotky
Bytovku v Prešove zachvátili plamene.
Tragédia v Prešove zasiahla celú krajinu: Politici v smútku! Toto sú ich reakcie
Plyn vybuchol v jednom z bytov krátko pred 12:15.
Pomoc ľuďom po býbuchu bytovky: V Prešove zriaďujú centrum sústredeného sociálneho zabezpečenia
Účinkujúci boli odmenení dlhotrvajúcim potleskom.
Obrovský úspech Jána Ďurovčíka: Ôsmy svetadiel sa uvádzal už po 700. raz
K nehode na priechode došlo v Trnave.
Nešťastie v Trnave: Muž († 43) na elektrickej kolobežke neprežil kolíziu s chodkyňou
Hasiči zachraňujú ľudí, ktorí sa nachádzajú v bytovke.
Foto
Tragédiu po výbuchu plynu sleduje celé Slovensko: Prešovčania sa zomkli, poškodeným ponúkajú vlastné byty!
Na snímke nemeckí futbaloví reprezentanti počas tréningu.
Atraktívne prípravné zápasy nemeckej futbalovej reprezentácie: Zverenci trénera Löwa si zmerajú sily s týmito súpermi