Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 14. 11.
Irma
12°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.07.2018, 18:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Kucherenko išla prvýkrát vyvenčiť psa netušiac, ako sa to skončí: Nič tragickejšie ste ešte nevideli!

130 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
yxsa
17.7.2018 19:10 | |
+4 -11
Reagovať
Juncker trpí neurologickou chorobou.alebo nech sa naučí piť.
mhayd
17.7.2018 19:09 | |
+10 -5
Reagovať
tomu psovi je asi horuco a nechce sa v takom teple prechadzat
tajomny_zilincan
17.7.2018 19:13 | |
+16 -4
prosim ta, 1,5 rocny pes je plny sil a moze behat 24/7 ak ma pristup k vode a to aj v lete. ja vidim na tej fene strach uz len z toho, ked ju ta umela kacka oslovuje. urcite ju bezdovodne mlati alebo tyra. mam 14 rokov psa (12 prvu fen rotvajlera + 2 roky novu rotvajlericu) a viem, ako reaguje pes, ktory sa niecoho boji. moja hadze rovnake grimasy, ked vonku nieco vyziera a vie, ze jej hrozi ze dostane poza usi (nebijem ju pravidelne, ale ked neposlucha tak sem tam dostane po usiach). ten pes sa viditelne boji uz len jej pritomnosti co hovori o tom, ze ta vypatlana chodiaca spermobanka ju bezdovodne bije a tyra.
majkomar
17.7.2018 19:24 | |
+8 -5
Tomuto psovi horuco nie je. Tento pes je s touto osobou prvy krat vonku preto sa sprava ako sa sprava. tajomny_zilincan : radsej nepis nic ako taku blbost aku si napisal. Tento pes nema k tej zene ziaden vztah preto sa tak sprava.Keby sa jej bal a bol tyrany tak na nu okamzite zautoci pri akomkolvek dotyku.
tajomny_zilincan
17.7.2018 19:28 | |
+11 -3
majkomar - ak ma toho psa 1,5 roka, tak isto videl tu Ancu 1x v zivote. ten pes sa jej boji, vidno to z jeho reakcii - schovava sa pod kriky, za stlpy, sklopuje usi.
SVKmike
17.7.2018 19:06 | |
+26 -9
Reagovať
1,5rocny pes prvý krát vonku?no bolo na čase.. dať sučke meno Simba?to už čo chce mat za dutu hlavu...Simba bol kráľ levov v rozprávke leví kráľ... a že nič tragickejšie sme nevideli?tak to je dobrý fór...a ten pes sa jej boji jak koza nozika...musí ho riadne týrať.
Kulimrd
17.7.2018 22:37 | |
+1 -3
Ona ho netýra.Ona nevie čo je pes.
tajomny_zilincan
17.7.2018 19:04 | |
+28 -7
Reagovať
podla mna ta umela Anca tu fenu bije alebo inak tyra - na prvy pohlad je ta fena vyplasena a plna strachu.
Venetius
17.7.2018 23:11 | |
+4 -3
Samozrejme. Psov mám 45 rokov a týraného psa poznám na 100 metrov.
Chvostik
17.7.2018 19:04 | |
+24 -4
Reagovať
Silva Silva je vidno aká si obľúbená každý si s teba robí p.cu. Ja byť tým psom tak sa na teba vytoto a idem het lebo s takou pipinou by som sa hanbil a mimochodom a kačičky sa musia za rána hanbiť
spachtos69
17.7.2018 19:02 | |
+32 -4
Reagovať
Ten psík má viditelne strach, čo jej urobila? Takto sa správa iba zo strachu, nevyčesaná, pôsobí opusteno. Tak sa nie je čo čudovať, taká trúba by mala byť na vodítku.
boby74
17.7.2018 19:01 | |
+34 -5
Reagovať
aj ten pes ma viac v hlave ako tento kačer Donald
stampokobyliak
17.7.2018 18:59 | |
+9 -8
Reagovať
nedočítal som to ,,serie to vládu v Číne ? Totálny fekálný článok už keď ja pojdem venčiť 65 psov ani to nikoho neserie sorry trafené riadne,,ano ja nemám taku kačaciu hubu prsia a pekáč
brunhildegarda
17.7.2018 18:56 | |
+28 -6
Reagovať
Uháňala prehriateho hedydratovaného psa. Hanba, Káčer Donald! Nahlásiť ju na Slobodu zvierat!
tajomny_zilincan
17.7.2018 19:05 | |
+15 -6
ten pes nie je prehriaty ani dehydrovany, ale je plny strachu.
Venetius
17.7.2018 18:54 | |
+36 -5
Reagovať
No tak vážení toto je týraný a bitý pes.
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Policajná razia
Kočnera obvinili z podvodu na golfovom areáli v Báči Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 5 min
Koniec varovných sirén, v EÚ ich nahradia SMS výstrahami Aktuality.sk
Európanom budú na mobilné telefóny prichádzať správy varujúce pred teroristickým útokmi či prírodnými katastrofami.
pred 15 min
Názor: Banícka rukojemnícka dráma sa musí skončiť Aktuality.sk
Už sú tomu dva roky, čo na Európsku komisiu odišla sťažnosť, že na Slovensku pálime nekvalitné hnedé uhlie.
pred 25 min
Novým rektorom Univerzity Komenského bude právnik Marek Števček Aktuality.sk
Novým rektorom Univerzity Komenského (UK) v Bratislave bude právnik Marek Števček. Vo voľbách, ktoré sa uskutočnili v stredu, porazil fyzika Jozefa Masarika. TASR o tom informovala Lenka Miller z oddelenia vzťahov s verejnosťou UK.
Zápas medzi
Neuveríte, čo spôsobí jedna minca! Futbalový rozhodca si teraz spytuje svedomie
Rodičia Roba
Rodičia Roba a Kristíny sa konečne stretli: Hviezdy seriálu Som mama sa predviedli ako nikdy predtým
Jozef Haris bude
Foto
Najdlhšie slúžiacim starostom by sa mohli inšpirovať aj ostatní politici: Dôvod prečo ma volili 38 rokov!
Exsiskár Kosík
Je vonku: Exsiskára Kosíka prepustili z väzenia v Mali
Andrej Sekera
Obranca Edmontonu Andrej Sekera už začal po operácii trénovať: Kedy sa objaví v zostave Oilers?
Kucherenko sa
Exkluzívne
Modelka Silvia Kucherenko prvýkrát prehovorila o krachu manželstva: Prečo sa rozvádzam so Sergejom!
Český premiér
Kauza Čápí hnízdo: Premiér Babiš sa stretol s viacerými lídrami strán
Milan Lučanský
SaS chce prinavrátiť polícii dôveru: Od Lučanského žiada veľké zmeny vo vedení NAKA
Českí futbalisti
Dvojica českých futbalistov sa poriadne zapotila: Poznajú slovenské osobnosti?
Lališ alias Kýbel
Lališ alias Kýbel vypovedal v kauze vraždy Sýkoru: Opísal ich posledné stretnutie
Len pre silné
Len pre silné povahy: VIDEO, ktoré zachytáva útok Gazy na Aškelon, šokovalo celý svet!
Moderátorka
Jojkárka po strastiplnom tehotenstve porodila: Má synčeka či dcérku?