Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 22. 9.
Móric
17°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.07.2018, 18:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Kucherenko išla prvýkrát vyvenčiť psa netušiac, ako sa to skončí: Nič tragickejšie ste ešte nevideli!

130 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
yxsa
17.7.2018 19:10 | |
+4 -11
Reagovať
Juncker trpí neurologickou chorobou.alebo nech sa naučí piť.
mhayd
17.7.2018 19:09 | |
+10 -5
Reagovať
tomu psovi je asi horuco a nechce sa v takom teple prechadzat
tajomny_zilincan
17.7.2018 19:13 | |
+16 -4
prosim ta, 1,5 rocny pes je plny sil a moze behat 24/7 ak ma pristup k vode a to aj v lete. ja vidim na tej fene strach uz len z toho, ked ju ta umela kacka oslovuje. urcite ju bezdovodne mlati alebo tyra. mam 14 rokov psa (12 prvu fen rotvajlera + 2 roky novu rotvajlericu) a viem, ako reaguje pes, ktory sa niecoho boji. moja hadze rovnake grimasy, ked vonku nieco vyziera a vie, ze jej hrozi ze dostane poza usi (nebijem ju pravidelne, ale ked neposlucha tak sem tam dostane po usiach). ten pes sa viditelne boji uz len jej pritomnosti co hovori o tom, ze ta vypatlana chodiaca spermobanka ju bezdovodne bije a tyra.
majkomar
17.7.2018 19:24 | |
+8 -5
Tomuto psovi horuco nie je. Tento pes je s touto osobou prvy krat vonku preto sa sprava ako sa sprava. tajomny_zilincan : radsej nepis nic ako taku blbost aku si napisal. Tento pes nema k tej zene ziaden vztah preto sa tak sprava.Keby sa jej bal a bol tyrany tak na nu okamzite zautoci pri akomkolvek dotyku.
tajomny_zilincan
17.7.2018 19:28 | |
+11 -3
majkomar - ak ma toho psa 1,5 roka, tak isto videl tu Ancu 1x v zivote. ten pes sa jej boji, vidno to z jeho reakcii - schovava sa pod kriky, za stlpy, sklopuje usi.
SVKmike
17.7.2018 19:06 | |
+26 -9
Reagovať
1,5rocny pes prvý krát vonku?no bolo na čase.. dať sučke meno Simba?to už čo chce mat za dutu hlavu...Simba bol kráľ levov v rozprávke leví kráľ... a že nič tragickejšie sme nevideli?tak to je dobrý fór...a ten pes sa jej boji jak koza nozika...musí ho riadne týrať.
Kulimrd
17.7.2018 22:37 | |
+1 -3
Ona ho netýra.Ona nevie čo je pes.
tajomny_zilincan
17.7.2018 19:04 | |
+28 -7
Reagovať
podla mna ta umela Anca tu fenu bije alebo inak tyra - na prvy pohlad je ta fena vyplasena a plna strachu.
Venetius
17.7.2018 23:11 | |
+4 -3
Samozrejme. Psov mám 45 rokov a týraného psa poznám na 100 metrov.
Chvostik
17.7.2018 19:04 | |
+24 -4
Reagovať
Silva Silva je vidno aká si obľúbená každý si s teba robí p.cu. Ja byť tým psom tak sa na teba vytoto a idem het lebo s takou pipinou by som sa hanbil a mimochodom a kačičky sa musia za rána hanbiť
spachtos69
17.7.2018 19:02 | |
+32 -4
Reagovať
Ten psík má viditelne strach, čo jej urobila? Takto sa správa iba zo strachu, nevyčesaná, pôsobí opusteno. Tak sa nie je čo čudovať, taká trúba by mala byť na vodítku.
boby74
17.7.2018 19:01 | |
+34 -5
Reagovať
aj ten pes ma viac v hlave ako tento kačer Donald
stampokobyliak
17.7.2018 18:59 | |
+9 -8
Reagovať
nedočítal som to ,,serie to vládu v Číne ? Totálny fekálný článok už keď ja pojdem venčiť 65 psov ani to nikoho neserie sorry trafené riadne,,ano ja nemám taku kačaciu hubu prsia a pekáč
brunhildegarda
17.7.2018 18:56 | |
+28 -6
Reagovať
Uháňala prehriateho hedydratovaného psa. Hanba, Káčer Donald! Nahlásiť ju na Slobodu zvierat!
tajomny_zilincan
17.7.2018 19:05 | |
+15 -6
ten pes nie je prehriaty ani dehydrovany, ale je plny strachu.
Venetius
17.7.2018 18:54 | |
+36 -5
Reagovať
No tak vážení toto je týraný a bitý pes.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Nafarbený
Muž z Veľkej Mače spoznal kolegu na identikite k vražde Kuciaka Aktuality.sk
Rýchle správy
17:44
V Rusku sa opäť konali protesty proti dôchodkovej refome Aktuality.sk
Rusi protestovali proti dôchodkovej reforme, ktorá sa dostala do druhého čítania.
17:25
V Mníchove sa začal 185. ročník Oktoberfestu Aktuality.sk
Tradičné pivné slávnosti potrvajú do 7. októbra.
15:52
Dve tváre litovskej metropoly. Vilnius láka na zanedbané štvrte Aktuality.sk
Cestovateľka Jana Kristeková navštívila niekdajšie najnebezpečnejšie miesto litovskej metropoly a našla štvrte Vilniusu, ktoré akoby zamrzli v čase.
Silnejší vietor
Vietor nám môže v nasledujúcich dňoch spôsobiť škody: Jeho rýchlosť predstavuje nebezpečenstvo
Otto Kollmann
Otto Kollmann sa zviditeľnil v šou Elán je Elán: Po desiatich rokoch prezradil kuriozitu zo zákulisia
Dúbravka v dueli
Manchester City rozobral Cardiff: Dúbravka si udržal čisté konto
Ryann zažila
Hororové rande: Muž ju celý večer ponižoval, ale to najhoršie prišlo na koniec
Dovolenková
Foto
Veronika si o dovolenkovom raji Slovákov myslí svoje: Pláž nádherná, no to, čo našla každé ráno na stole, je otras!
Windsurferista
V Škandinávii vyčíňala silná búrka Knud: Meteorológovia už zrušili vážne výstrahy
Futbalista Herthy
Nezastaviteľný Duda opäť úradoval: Ondrej poistil víťazstvo Herthy a je najlepším strelcom Bundesligy
Didiana je opäť
Didiane sa po náročnom lete otvorili oči: Takýchto mužov je neskutočne málo!
(ilustračné foto)
Zamilovaný pár nemal sex už celé tri roky: Dôvod vás poriadne prekvapí!
Anthony Joshua -
Foto
Wembley čaká ostrý súboj: Josua má v tomto nad Povetkinom výraznú prevahu
(ilustračné foto).
Tragédia na Horehroní: Mladého Rasťa († 32) našli obeseného na smreku
Pri prevrátení
Zázrak v Tanzánii: V útrobách prevráteného trajektu našli živého človeka