Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 15. 11.
Leopold
5°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.07.2018, 15:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Cyklista pri Trnave natočil hororový moment na ceste: Len zopár centimetrov a všetko mohlo byť inak!

181 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
satch
16.7.2018 12:30 | |
+0 -2
Reagovať
Takého stretneš na každom druhom výjazde. Pripadne este trúbia. Trúbi...
Zdendo163
16.7.2018 08:36 | |
+9 -13
Reagovať
Nemám nič proti cyklistom, ale odkedy som vodič vidím veci inak. Niekedy idem za cyklistom v pohode na dvojke aj 500m, nakoľko sú zákruty, do ktorých nevidieť a v protismere môže ísť auto. Raz sa mi stalo, že mi cyklista uvoľnil cestu a ešte mi ukazoval, že môžem ísť, nič nejde v protismere. Takých je ale málo, väčšinou si asi myslia, že veď môžem počkať. Vo vlastnom záujme, nakoľko život a zdravie máme len jedno, by mali odhadnúť situáciu a radšej zosadnúť na trávu a urobiť autu miesto.
mhpartners
16.7.2018 08:27 | |
+7 -7
Reagovať
jazdim na skutri v Ba okolo 15tis rocne a jazda na biku je 10x vacsi ´adrenalin´...uplne sialenstvo tito zadubenci v autach
maxbrain
16.7.2018 07:27 | |
+6 -4
Reagovať
Do lochu s nim...
Mmman483765
15.7.2018 23:07 | |
+22 -4
Reagovať
Treba sa podakovat statu,ze tak horuckovite buduje cyklochodniky,ktore su v Zapadnej Europe takmer vsade v okoli vacsich miest a ich prilahlich obci,lokalit. Co sa tyka videa,tak verim,ze ten trulo,co obiehal dostal slusnu pokutu. Tie vyhovorky na cyklistov: medzi vsetkymi ucastnikmi premavky sa najdu aj poriadni,aj neporiadni,takze tam aztaky velky rozdiel nieje.
OldHorse
16.7.2018 12:29 | |
+0 -1
No len choď po tých tzv. cyklochodníkoch, ktoré sú konštruované na jazdecké schopnosti 5ročného decka, napr. na normálnej žiletke. A ich poddimenzovanie je všeobecný jav. Aj v reichu, "cyklotrasa" má rozmery chodníka, ani len širšieho nie, pričom sa po nej samozrejme po celej šírke sínusoidálne tatária párroční džamoráci neschopní sústredenia. Vylúčené ísť po nej normálnou rýchlosťou, teda ak sa bavíme o žiletke na rovine, 30-60 km/h. V mestách akože sčasti OK, cyklotrasy slúžia na commuting, teda na dochádzanie do roboty or tesca telnatými mrochtami, ale aj tam je normálny cyklista, teda nie "používateľ tesco biku" ich pomalosťou absolútne odradený ich používať. "Najlepšie" a "vysoko logické" je konštruovať cyklotrasy tak, že zvádzajú k ich používaniu kočíkujúce brzdy (Devín nábrežie napr.) a ešte na ne vycapiť "rýchlosť chôdze" čím sa akýkoľvek dôvod využívať takúto cyklotrasu anuluje.
tak.tik
15.7.2018 22:11 | |
+19 -27
Reagovať
nebolo to až také strašné obiehajúci vodič mal prehlad a dobrý odhad a obiehanie vyšlo tak ako ho predbiehajúci predvídal-išiel na isto ani centimeter zaváhania alebo chybného pohybu...myslím ,že byciklista sám sebe váčšiu váhu ako treba a fascinuje ma je drzosť ísť do konfliktu s automobilom lebo ani nezastal ani sa neuhol a neurobil nič aby predišiel nárazu...hovoriť sa tu dá len o arogancii predbiehajúceho vodiča a jeho neúcte a netolerancii k bicyklistovi ktorého ofukol a bolo to určite nepríjemné...
alenone
15.7.2018 19:45 | |
+22 -2
Reagovať
Stalo sa i mne na tom istom úseku. Auto obiehalo ďalšie auto nebezpečne rýchlo a s veľkým oblúkom bez ohľadu na mňa, čo som šla v ich protismere. Ja som na bikeu až za krajnicou vždy, pre moje bezpečie. Je to skôr o arogancii. Silné autá dávajú ľuďom pocit, že zvládnu všetko a môžu si na ceste robiť čo chcú. Priatelia mi vravia že som blázon jazdiť bikeom na takýchto cestách.
tabatat
15.7.2018 19:50 | |
+18 -21
skus jazdit bicyklom
ajajha
15.7.2018 21:51 | |
+6 -20
A priatelia majú čistú pravdu. Každý kto pri dnešnej premávke na cestách prvej a druhej triedy tam vojde na bicykli je čistý ku, svojmu životu, ignorantský psychopat.
ajajha
15.7.2018 23:59 | |
+6 -14
Psychopat nevie, že je psychopat a preto mínuskuje.
Gringo
15.7.2018 18:27 | |
+12 -31
Reagovať
V dnešnej dobe cyklisti na cesty nepatria. Je to nebezpečné pre nich samých. Mali by sa stavať cesty pre cyklistov. Žijem v UK a je to tu katastrofa. Úzke cesty bez krajníc a cyklisti často jazdia vedľa seba. Áno, Angličania sú tolerantní a trpezliví. Keby sme mali také cesty na Slovensku, cyklisti by bol vyhynutý druh. Ale aj tu je to nebezpečný dopravný prostriedok.
jackinko2
15.7.2018 18:51 | |
+54 -2
som vodic z povolania aj cyklista. Musim povedat, ze som takuto situaciu zazil neraz, raz som skoncil na kapote vozidla prichadzajuceho z vedlajsej cesty, nikto okrem nas nebol na ceste. Takze podla mna to nie je chyba ciest ani mnozstva vozidiel, ale bezohladnej jazdy, nepredvidavosti, netolerancii...
jastarec
15.7.2018 17:12 | |
+20 -5
Reagovať
Koľko autolajen je zrazu na diskusii.Kde ste boli keď jeden z vás zabil dieťa.
666Dragon999
15.7.2018 16:40 | |
+8 -3
Reagovať
Mňa j.bn. :-D Golf nazvať SUV :-D
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Inaugurácia prezidentky Zuzany Čaputovej.
Kauza voľby prezidenta: Harabin namietal šéfa Ústavného súdu, lebo Čaputová zložila sľub do jeho rúk Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
(ilustračné foto).
Zlé správy pre cestujúcich: Do Karlovej Vsi sa električkou nedostanete, treba využiť náhradnú dopravu
Pohľad na zvracanie: Z Luníka IX odvážajú ďalších 740 ton odpadu!
Pohľad na zvracanie: Z Luníka IX odvážajú ďalších 740 ton odpadu!
Pauhofová si z povolení a lehôt ťažkú hlavu nerobila.
Foto
Herečka Táňa Pauhofová sa bude čoskoro sťahovať: Z čiernej stavby je nová vila!
Andreas počul krik a zrazu bol autobus v priekope.
Tínedžer Andreas prežil nehodu pri Nitre akoby zázrakom: Z autobusu som vyšiel ako prvý
Dopravná nehoda na rýchlostnej ceste R1
Pri fatálnej nehode na R1 vyhasol život, z auta ostala len kopa šrotu: Cesta je neprejazdná
Mother and baby playing in the bed
Novinku z Hontianskych Tesárov zaviedli aj v Bratislave: Krásne gesto pre každé novorodeniatko!
(ilustračné foto)
Kvôli elektronickým cigaretám zomrelo v USA už 42 ľudí: Všetci mali pred smrťou rovnaké príznaky
Primátor Bratislavy Matúš Vallo
Foto
Vallo presadil svoje: Bratislava už má Námestie Nežnej revolúcie, výber miesta vyvolal polemiku
Slovenský obranca Tampy Erik Černák (v strede) a hráč Rangers Jesper Fast v súboji o puk.
Tampa s Černákom rozdrvila Rangers, uspel aj Dallas so Sekerom
(ilustračné foto)
Bábätká z Arménska nelegálne posielali do Talianska aj USA: Bezohľadný obchod so životmi?!
Spoločne si užívajú rozľahlé pasienky.
Kravy preplávali more: Po hurikáne stroskotali na ostrove
Demonštranti takto pálili odpad, aby zablokovali dopravu počas protestu v Hongkongu.
Ďalšia smrť v Hongkongu: Starý pán bol na obednej prestávke, zabil ho predmet hodený výtržníkmi