Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 15. 12.
Ivica
5°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.07.2018, 10:35 | Správy | Domáce správy | Západné Slovensko

Diskusia: Najhoršie obavy sa potvrdili: Našli telo Márie († 17), ktorá chcela preplávať Váh

126 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
44niki44
12.7.2018 14:48 | |
+16 -3
Reagovať
Veľa ľudí si neuvedomuje, že rieka nie je jazero.. a hlavne nie rieka ako Váh alebo Dunaj...
Ucholak60
12.7.2018 13:38 | |
+40 -3
Reagovať
Nemusela byť ozrata,možno ju kamoška vyprovokovala......Možno vypila len dva deci vína.....Do Váhu by som nešiel plávať ani za boha,sú tam spodné prúdy.....Jej už život nič nevrati
44niki44
12.7.2018 14:50 | |
+12 -1
Nie je problém si ísť zaplávať do Váhu, netreba však ísť za hranice svojich schopností.. sú aj miesta kde tie prúdy nie sú také silné, len netreba ísť ďaleko od brehu..tam už je to zradné
Karinzudd
12.7.2018 23:04 | |
+6 -0
Ten kto nechce ísť do vody nepôjde ani keby ho za ruky nohy ťahajú. A tá baba ju tam neťahala išla sama. Nik nikoho nenutil tak si to uvedomte. Mate to z prvej ruky. A taktiež nešli do Váhu s úmyslom že ho idú preplavat.. Je to bulvár. Keď už si vo vode napadne ta hocičo a ak nevedela plávať ako sa dostala do stredu?.. Naozaj ste taký hlúpy?
sexibabina
13.7.2018 08:13 | |
+0 -2
Karin, vraj to máme z prvej ruky. Ako sa cítiš, Kara? Kamarátov si na pomoc nevolala?
Karinzudd
13.7.2018 08:25 | |
+3 -0
Sexibabina: keby média napísali aspoň z polovice pravdu, tak by určite bolo spomenuté že som sa ju snažila zachrániť najprv podaním ruky, potom zobratim na chrbát. Lenže automaticky ta začne topiaci ponarat,takze som sa začala topiť ja. Horko ťažko sa to podarilo mne. Ale samozrejme ze som hneď utekala na cestu ktorá bola pár metrov. Lenže Slováci sú tak ľudský že aj keď sa človek postaví do stredu cesty radšej ho obidu. Viac sa k tomu vyjadrovať nejdem. Chcem iba aby bolo spomenute že "ta druha" riskovala svoj vlastný život a urobila všetko čo bolo v jej silách.To ti média nikdy do článku nedajú.
sexibabina
13.7.2018 08:41 | |
+3 -0
Karin, beriem na vedomie tvoje vyjadrenie. Tiež to nebudem ďalej rozvádzať, lebo mi napadá x-otázok napriek tomu, že viem, čo dokáže bulvár. Na niektoré sa ťa spýtajú policajti, na niektoré si budeš musieť odpovedať sama a niektoré by si mali položiť aj ostatní z tej vašej partie.
Karinzudd
13.7.2018 09:07 | |
+6 -0
Moja výpoveď bola podaná ešte v nedeľu. Áno mala 17 rokov ako polovica z ľudí čo tam bola. Netvrdím ze sa nepopijal alkohol, ale v článku sú napísané také nepravdivé bludy že mi to sem nedalo nenapísať. Každý má XY otázok načo sme tam šli atď. Ale ľudia uvedomte si že mladý ľudia sa chodia často kúpať do riek a hlavne keď bolo tak horúco ako v nedeľu len s tou výnimkou že sa im nič nestane ale bežné to robia. Po druhé Majka sama išla do vody sama sa vyzliekla, nikto ju nenutil. O tom ze by sa bála vody aspoň mne nepovedala ani to ze nevie dobre plávať. Myslím ze keď sa človek boji tak vo vody nevlezie a nie to ešte do neznámej. Po tretie nešli sme sa kúpať s myšlienkov že ideme preplavať váh. Prestane robiť drámu že ju niekto volal na silu. Mate to vyvodene od toho lebo si to myslí jej mama. Ale ona tam nebola. Samozrejme že si bude rodič myslieť to najhoršie ale ako môže obviňovať človeka ktorého nepozná a nebol tam v tu danu chvíľu? Všetky články píšu niečo iné. A ja vám ešte raz opakujem že pravdu majú jedine v tom, že sme išli z Bratislavy do Púchova a a vo vode sa začala Majka dusiť. Ostatné veci ktore hovoria napríklad jej mamina alebo najlepšia kamarátka je iba to čo si Myslia nie ze to tak je. A prezradím vám jednu vec polovica deti co nemajú 18 si chodia po celom Slovensku, a pijú ved niesme svätý štát? Verte mi že všetko je tak ako ma byt a každá situácia nás má niečo naučiť.. Myslím že si teraz aspoň viac deciek bude dávať pozor. Mrzí ma ze sa to stalo práve majke ale tým ze sem budete písať nezmysli majku na svet nevratite. Tak si to zoberte ku srdcu ďakujem. Ja ako druhá kamarátka vám oznamujem ze mam čisté svedomie pretože som urobila všetko čo bolo v mojich silách a myslím ze polovica z vás by nemalo odvahu sa aspoň pokúsiť jej pomôcť. Mali by sme už nechať odpočívať majku v pokoji. Ona vie že som sa snažila a to mi stačí. Majka dávaj prosím nanas pozor zhora. Na ďalšie komentáre už nebudem odpisovať. Napísala som všetko co som chcela. Pekný den
sexibabina
13.7.2018 09:19 | |
+5 -4
Nuž, Karin, keď ti máme veriť, že všetko je tak ako má byť a každá situácia vás má niečo naučiť, tak prosím, nezabúdaj na to, že áno, najlepšia škola je škola života, ale školné je príliš vysoké. Pekný deň aj tebe.
Karinzudd
13.7.2018 09:47 | |
+3 -1
Sexibabina: mne je absolútne jedno ci mi niekto verí. Každý nech si verí čomu chce ale myslím že keď to už nový čas nezverejnil tak mam pravo napísať ako to bolo. Ja mam čisté svedomie a to je hlavné urobila som co bolo v mojich silách. Bohužiaľ mi nikto nepomohol. A dopredu by som chcela povedať ľuďom čo sa domna pustia nech sa zamyslia ja to nikomu nevnukujem. Ak tomu neveríš nevadí je iba na tebe ale tým ze budeš niekomu priat zle alebo mu nadávať nám už Majku nevráti.
sexibabina
13.7.2018 10:31 | |
+3 -1
Karin, už som nemienila odpisovať, ale musím to uviesť na pravú mieru. Tu nejde o to, či ti ja verím alebo neverím, ja som reagovala presne na tvoju vetu (7-my riadok odspodu v príspevku o 9:07, kde žiadaš, aby sme ti (vám) verili... a že každá skúsenosť vás niečo naučí. A ak si si to nevšimla, tak si dovolím ti pripomenúť, že ja nikomu nič zlé neželám, naopak, prosím ťa (vás, mladých), aby ste nezabúdali na tie vysoké platby životu - verím, že túto metaforu si pochopila. Ešte raz želám pekný deň.
Karinzudd
13.7.2018 11:18 | |
+2 -0
chápem. Je to veľké ponaučenie do života. A samozrejme citat som pochopila. Už len po prajem úprimnú sústrasť a vám pekný zvyšok dna
kefazatridolare
13.7.2018 19:04 | |
+1 -0
...no, polovica mladých sa podľa teba opíja a chodí po Slovensku , lebo nie sme svätý štát. A tá druhá polovica mladých ľudí sa vzdeláva, ovláda pravopis (čo nie je zrovna tvoja silná stránka), plánuje budúcnosť a učí sa z chýb iných. No jasne, že ty nám tu hovoríš pravdu a nič len pravdu. J. Goebbels (pochybujem, že vieš, kto to bol, ale o to teraz nejde) povedal, že 100-krát opakovaná lož sa stáva pravdou. Ktovie, kde je pravda, či si ty len namýšľaním niečoho nesnažíš uľaviť svojmu svedomiu....
ivko29
12.7.2018 12:53 | |
+2 -36
Reagovať
ožraty D E B I L.....a este bez vesty..... tak jej treba....
zdrastvujte
12.7.2018 13:12 | |
+0 -4
a bez kolesa
poloprofik
12.7.2018 12:49 | |
+15 -10
Reagovať
Je mi ĺúto mladého života . Avšak, Bohužial nemala 18 a pila alkohol ...
zdrastvujte
12.7.2018 13:10 | |
+14 -7
a ty si pred 18kou nikdy nepil alkohol?
zdrastvujte
12.7.2018 13:11 | |
+1 -9
pozri v rusku chlastaju vsetci 24/7
Intermediary
12.7.2018 16:25 | |
+0 -1
V Rusku je to takto https://www.youtube.com/watch?v=LkC6rnVJyEg
alter01
12.7.2018 12:19 | |
+34 -2
Reagovať
Tuposť zase zvíťazila ? Nejhoršie obavy sa potvrdili ! A čo čakali , že bola na návšteve u Bobrov a dnes prikvitne domu ako by sa nič nestalo ? Bohužial , hneď ako sa ponorila do vody sa obavy potvrdili ! Nakoniec sa budete navážať do každého čo povie , že opitá hlava nevymyslí nič dobré !
Pipas-Reqal
12.7.2018 12:09 | |
+13 -19
Reagovať
Viac krát to neurobí
fated
12.7.2018 12:03 | |
+54 -0
Reagovať
precenenie svojich schopnosti a podcenenie situacie mavaju tragicke nasledky... robil som 2 roky plavcika na slnecnych pocas vysky... za dve leta som toho zazil viac nez dost... musel som s tym skoncit... uz to bolo na mna vela... kazdy bozi den som musel celit situaciam, kde rozum nebol pritomny a kde len ludska hlupost prekvitala... som viac nez vdacny, ze sa mi ziaden neutopil ale prestalo ma bavit robit napravy a riesit situacie, pri ktorych zlyhal ludsky rozum... ako 140kg prasa uprostred jazera, ktoremu sfucala nafukovacka a on nevedel vobec plavat... a takychto rieste... dakujem pekne, neprosim...
zbojnik_jurko
12.7.2018 11:43 | |
+15 -29
Reagovať
Za všetko môže Ki§ka...
nat11
12.7.2018 11:28 | |
+49 -29
Reagovať
Mala ísť na púť do Levoče. Tam by sa neutopila. Ja by som svoje decko nikdy nepustil na feťácky, neoliberálny, priteplený festival Pohoda.
gladiatorman
12.7.2018 11:33 | |
+30 -40
Jedno horsie ako druhe, do Levoce, medzi pedofilných? Katolicka cirkev je satanska cirkev
Mr_noname1
12.7.2018 11:37 | |
+31 -3
preopakuj si zemepis, dievčina bola v nejakom klube v BA, pohoda bola v TN
fated
12.7.2018 11:39 | |
+13 -12
nie zeby som sa s tebou xcel vadit, ale ukazkovy rodic svoje dieta nenazve deckom...
nat11
12.7.2018 11:40 | |
+28 -20
Už ste trápny s tými pedofilnými príbehmi. Že sa to možno raz niekde stalo, tak teraz zrazu každý druhý miništrant bol zneužívaný zázračne, aj taký čo nikdy nebol v kostole bol zneužívaný fararom. Všetko je nastavené tak aby sa potupila cirkev a ľudia prestali chodiť do kostola. Čo bude mať za následok také hlúpe činy ako napríklad táto dievčina, alebo oveľa horšie, vraždy, drogy, podvody, nepokoje, vojny atď. Ale to všetko má prísť, my pravoverný o tom vieme svoje.
meeandros
12.7.2018 11:41 | |
+34 -7
Samozrejme-pokračuj ešte s Tvojimi hlúposťami! Vymývanie mozgov na jednej, či druhej strane má rovnakú HODNOTU! Mňa prekvapuje iné: jej rodičia-pustia nedospelé dievča na takéto podujatie-Pohoda; ďalej-neznámi "súputníci", ku ktorým sa pripojila (divné mená: Fatima, Karima...), atď. Nemohla byť triezva, ak sa chcela stať "starr" preplávaním Váhu. Nuž, to by si, v prvom rade, mali spytovať svedomie rodičia, že ju neustriehli, nevychovali, nekontrolovali. Taká je pravda!A, teraz-čo? Bolo to jej rozhodnutie-hlúpe, ktorým sa pripravila o život, spôsobila bolesť príbuzným a priateľom. Pustia ma, adminovia?
nat11
12.7.2018 11:42 | |
+16 -10
Najnovšie informácie však hovoria, že dievčatá sa vracali z populárneho festivalu Pohoda.
meeandros
12.7.2018 11:45 | |
+17 -3
Ad "nat11", zo "zahraničia": nebuď už smiešny a trápny s tými vašimi psychopúťami. Normálny človek rozmýšľa rozumom, zvažuje dôsledky svojho konania a nenechá sa vymlieť jednými, či druhými-NIKÝM! Nepotrebujem byť marioneta, či maňuška, aby so mnou niekto manipuloval.
ivanmicudajecocot
12.7.2018 11:46 | |
+9 -5
Však tuším písali úplne v prvom článku,že boli dievčatá na výlete v ZA...Nie na Pohode.Už je to jedno...Nech odpočíva v pokoji!
meeandros
12.7.2018 11:54 | |
+25 -1
Ad "nat": podľa predchádzajúcich info z NČ jej kamarátka vystúpila, kde mala, ale zomrevšie dievča pokračovalo s nejakou mladou partiou-tiež z Pohody, do BA, kde pokračovalo vo svojom extempore. Toto sa stalo až po návrate, keď boli všetci už za "hviezdy", predpokladám- pod alkoholom. Nekontrolovateľnosť svojho konania.
meeandros
12.7.2018 11:59 | |
+10 -10
Ešte-dovetok, pre "nat11": no, možno, keby išla na iné vymlacovanie zdravého rozumu, tak by skončila ešte horšie-napr. ako Ty, ktorý si "utopený a nenávistný", čo je v príkrom antagonizme katolicizmu voči ostatným ľuďom, "Desatoro", Biblii. Sranda, čo?!
alter01
12.7.2018 12:20 | |
+2 -11
Ak má tvaj dcera 12-13 rokov tak by naozaj mala ísť rdašej do tej Levoče. Pedofilní kňazi si už brúsia šable! Neutopila by sa , aj by si užila ....
TARA777
12.7.2018 13:12 | |
+23 -2
meeandros, nedá sa inak, len súhlasiť. Tiež ma zarazilo, že dievčinka si behá hore-dole po Slovensku (však ešte aj vlaky sú zadarmo...), nevystúpi z vlaku s kamarátkou a trepe sa do Bratislavy...to akože rodičia neplnoletej stredoškoláčke dovolili, alebo im bolo jedno, kde sa dievčisko trajdá, alebo len bola zvyknutá robiť si, čo sa jej zachce? Aj keď je to hrozné, ako matka si také niečo ani len nedokážem predstaviť, ale natíska sa mi veľa otázok...niekde sa stala chyba, a fatálna.
Drummatic
12.7.2018 11:24 | |
+0 -27
Reagovať
Ako sa prosim vas dostalo telo z bratislavskeho Dunaja do Vahu lebo este predvcerom sa povodne utopila v Dunaji.
Dariusko1805
12.7.2018 11:27 | |
+3 -16
Budes pozerat v sobotu futbal
Simonka404
12.7.2018 12:24 | |
+1 -4
preplávalo, no čo sa čuduješ.
Karinzudd
12.7.2018 23:11 | |
+1 -1
Plávali vo Váhu.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Protest proti brexitu. V pozadí európske a škótske vlajky.
Rozpadá sa Británia? Škóti sa chcú odtrhnúť, Londýn im to nedovolí Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Nemecká kancelárka Angela Merkelová.
Katastrofálne prognózy Merkelovej: Naozaj je na tom Nemecko tak zle?!
Rokom 2019 hýbali historické udalosti aj tragédie.
Foto
Bilancia roka 2019 trochu inak! Pozrite, čo vyhľadávali Slováci na Googli najviac
Americký prezident Donald Trump
Stiahnu USA tisíce vojakov z Afganistanu? Indície, ktoré tomu nasvedčujú
Súd sa opäť bude zaoberať vraždou Kuciaka († 27) a Kušnírovej († 27).
Súd sa vo štvrtok vráti k prípadu vraždy Jána Kuciaka († 27): Aký trest hrozí obvineným?
Miloš Říha sa reakcii fanúšikov poriadne potešil.
Čechom pustili v Rusku nesprávnu hymnu: Reakcia fanúšikov vás chytí za srdce
Petra Vlhová.
Foto
Konečne s víťazným úsmevom: Vlhovej slová po triumfe hovoria za všetko
Grécky premiér Kyriakos Mitsotakis.
Súrna výzva gréckeho premiéra štátom EÚ: Situácia v utečeneckých táboroch je neúnosná
V relácii O päť minút 12 disutovali Richard Sulík a Andrej Danko.
Ostrá slovná prestrelka medzi Dankom a Sulíkom: Šéf SaS to vo finále vygradoval!
Petra Vlhová.
Foto 2954
Fantastický triumf Vlhovej: Peťa nedala v paralelnom slalome súperkám žiadnu šancu!
Predseda SNS Andrej Danko.
Danko po takmer dvoch rokoch od vraždy Kuciaka († 27) prelomil mlčanie: Naliehavá žiadosť na vtedajšieho premiéra Fica
Švédska klimatická aktivistka Greta Thunbergová.
Aktivistka Greta má počas cestovania problémy: Natrafila na preplnené vlaky
Hamšík, Mak a ich deti si užívajú dovolenku.
Reprezentanti si odbehli do tepla: Hamšík s Makom si užívajú exotiku a zábavu