Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 8. 12.
Marína
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.07.2018, 19:46 | Šport | Cyklistika

Diskusia: Najdojímavejší moment po víťazstve Peťa Sagana: Záber na jeho synčeka Marlona roztápa srdcia!

16 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Jajco63
12.7.2018 14:26
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
zakazaneslovo1
12.7.2018 10:02 | |
+9 -8
Reagovať
Jarfo 1952 každym svojim príspevkom potvrdzuješ jedno SI HLU_PAK a na tom sa už nič nezmenio.
TARA777
12.7.2018 11:27 | |
+28 -3
anavika, ja Sagana a jeho famíliu nemusím. Svedčia o tom moje príspevky, ktoré nie sú prejavom závisti, (moje deti sú mega úspešné v inej sfére a rovnako som na ne hrdá, ako aj Saganovci na Petra) ale prejavom toho, že viem, čo viem...Ale tvoj príspevok bol nehorázny, už aj kvôli tomu, že Peter je dieťa svojich rodičov a o umiestnení matky do zariadenia v Tepličke nerozhodoval on. Navyše Saganovci majú 4 deti, tak prečo padá vina na Petra ? Ono sa terba pozrieť na toho starého "proutnika", ten zničil žene zdravie a vytŕča sa ako "vicišpán" a odprataním matky svojich detí si legalizuje vzťahy s inými ženami.
TARA777
12.7.2018 11:28 | |
+6 -2
Zle som umiestnila koment a mám tam preklepy, ospravedlňujem sa.
TARA777
12.7.2018 11:31 | |
+14 -2
a príspevok som ešte aj zle adresovala, platí pre rebelku653. Anavika, tebe sa ospravedlňujem zvlášť a s tvojim príspevkom súhlasím, nech je dieťa zdravé a zdedí intelek po neviem kom, ale nech je múdry.
anavika
11.7.2018 20:53
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
SOFIA884
11.7.2018 22:33 | |
+27 -10
Ktovie, či aj tvoje deti môžu byť hrdé na mamu, tak ako Petrov syn na neho. Asi sotva!
jofo1952
12.7.2018 07:22 | |
+5 -23
každý normálný človek ,želá to isté, aby bol syn normálný, nie ako tato, Ale udajne tato je Cawendish,
rebelka653
11.7.2018 20:22 | |
+28 -107
Reagovať
Ja som sa roztopila ked si matku ktora ho porodila odlozil do domova dochodcov.Marlonko mu to raz vrati tomuto faganovi.
motomotomoto1
11.7.2018 20:32 | |
+95 -18
no na sLovensku nezvyk a za hranicami uplne bezne, pre pani to je ako byt cely cas v kupeloch resp. na hoteli o vsetko ma postarane, kedze to asi nebude taky starobinec na aky si zvyknuta...
skorec11
11.7.2018 20:34 | |
+64 -16
Rebelka653 nikdy nevstupuje a nestaraj sa do súkromných veci!!!
zakazaneslovo1
11.7.2018 20:42 | |
+50 -11
rebeka ako napisal skorec život to može vráti/To že si spros-ta to je už trvale/
SOFIA884
11.7.2018 22:32 | |
+14 -6
Možno by bolo pre pani Saganovú lepšie chodiť na preteky v autobuse BORA. Rebelka asi je pravda, čo už napísal zakazaneslovo1
jofo1952
12.7.2018 07:23 | |
+8 -19
Jemu to spočítaju aj dopingový komisári, hápeš?
jofo1952
12.7.2018 07:26 | |
+5 -10
skorec-skorec- ty musíš byt poriadný exot,
babka7
12.7.2018 19:42 | |
+2 -1
len aby si ty raz neskončila v domove dôchodcov...ak si v skutočnosti taká,aké tu píšeš príspevky, tak ťa tam šupnú hneď po dovŕšení dôchodku....
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Námestie SNP v Bratislave – ilustračné foto
Po smrti muža v centre Bratislavy, polícia hľadá svedkov napadnutia Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Na snímke vľavo Róbert Lantoši (Slovensko), vpravo Markus Lauridsen (Dánsko).
Skvelý zápas pre Lantošiho: V AHL sa stal prvou hviezdou zápasu
Horský hotel Popradské pleso (vpravo) nad Popradským plesom vo Vysokých Tatrách, uprostred Majlátova chata.
Medzinárodné ocenenie v rebríčku Lonely Planet Tatrám pomohlo: Aha, o koľko stúpla návštevnosť!
ŠŤASTNÍ, ŽE PREŽILI: Štefánia (61) a Vlastimil (64) Muchovci zažili peklo na ôsmom poschodí paneláka, keď ich
Vlastimil a Štefánia prežili tragédiu v Prešove len zázrakom: Zostalo nám len to, čo máme na sebe a doklady
Šťúr obrovský (Pandinus imperator).
Pasažierku uštipol počas letu škorpión: Vypadol jej z nohavíc a utiekol preč
(ilustračné foto)
Meteorológovia radia jazdiť opatrne: Na mnohých miestach sa tvorí hmla či poľadovica
ÚVODNÝ GÓL DOMÁCICH: Strelil ho bystrický útočník Lamper (vľavo).
Foto
Vyčíňanie fanúšika Slovana: V Bystrici zničil záchod a vytopil kabínu
(ilustračné foto)
Hasiči zasahovali pri požiari dielne v Novej Polhore: Jedna osoba sa nadýchala splodín horenia
Pre všetkých, ktorí to potrebujú: Šatstvo, ktoré ľudia priniesli do internátu, poputuje do miestnej organizácie
Po hroznom nešťastí pomáha celé Slovensko: Riaditeľku dojalo, čo všetko darcovia priniesli
Polícia objavila telá na pozemku (ilustračné foto).
V centre Bratislavy došlo k útoku: Polícia hľadá svedkov
Lionel Messi.
Najlepší hráč sveta opäť úradoval: Messi sa teší z ďalšieho hetriku
PRIŠLA O DOMOV: Naďa v čase explózie bola v práci a je rada, že si zachránila život.
Pri tragédii v Prešove vyhasli ľudské životy: Naďu zachránilo, že bola v práci
Na snímke futbalista ŠK Slovan Bratislava Andraž Šporar.
Má Šporar zajačie úmysly? Jeho odpoveď na priamu otázku mnohé naznačuje