Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 19. 6.
Alfréd
26°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.07.2018, 19:30 | TOP Čas

Diskusia: Otestujte sa zo všeobecného prehľadu: Zodpoviete správne 10 otázok?

35 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
2424
18.7.2018 14:40 | |
+1 -0
Reagovať
10/10 Ľahké.
2424
18.7.2018 14:54 | |
+1 -0
Zamyslel som sa len nad skratkou INRI...Logicky z nej mi vyšlo: I-Ježiš, N-Nazaretský, R-(z cudz. jazyka Roy-kráľ), I-Židovský, Židov...(Iudea)-názov vtedajšej rímskej provincie, ktorej správca bol Pilát Ponský, ktorý vykonaním Ježišovho ukrižovania, má jeho život na svedomí.
2424
18.7.2018 16:20 | |
+1 -0
Dánsko je potom, ale vlastne veľký štát...Patria mu administratívne ostrov Grónsko, hoci zemepisne patrí do Sev. Ameriky a Faerské ostrovy, ktoré majú vlastne fínsku vlajku, do ktorej je v modrom kríži vložený ďaľší kríž, červený. Mohlo by to teda "zvádzať" k možnosti, že patria Fínsku...:) Ale takú možnosť nám neponúkli.
Gotlob968
12.7.2018 19:13 | |
+1 -0
Reagovať
Malina.
tukkan
12.7.2018 18:26 | |
+5 -1
Reagovať
9/10 ... netusi som komu patria Faerske ostrovy.. inak pohoda
Arlin.A
17.7.2018 20:19 | |
+2 -2
Takže nevieš nič... také triviálne veci ako boli v kvíze..hmm Hlavná vieš že vieš tarat, Kto komu ukradol územie atď. Zamysli sa nad sebou.
meeandros
12.7.2018 16:31 | |
+4 -3
Reagovať
Cakala som "dristy" podla "nickov", podla komentarov. Nemylila som sa. Vseobecny prehlad sa zaobalil svojim IQ. Zbytocne napisat 100 bodov, cize: 10/10. Chapem minusky...tu.!
meeandros
12.7.2018 16:33 | |
+4 -3
Niektori bevedia anj kde je SEVER, ale krakoraju....neveduac elementarne zalezitosti.
44niki44
12.7.2018 15:09 | |
+13 -2
Reagovať
Ježiša som absolútne netušila... ale viem urobiť napríklad segedín.. čo je dôležitejšie? :D
Radika2011
12.7.2018 09:08 | |
+6 -17
Reagovať
Pre mňa bol problém INRI, kto má vedieť ako sa volal ten Ježiško....mňa také veci nezaujímajú...
tukkan
12.7.2018 18:26 | |
+7 -5
akurat ze Jezis sa tak "nevolal", ale ho druhi titulovali ako "kral zidovsky".. A patri to do vseobecneho rozhladu, prinajmensom v krestanskej Europe.. rozhodne nemusis chodit 3x denne do kostola, aby si taketo zakladne vedomosti o krestanstve mala...
sexibabina
11.7.2018 22:04 | |
+12 -21
Reagovať
Smejte sa koľko chcete, ale pre mňa bol jediný problém Bob Marley.
stefan56
11.7.2018 20:57 | |
+7 -8
Reagovať
9/10
1132011
11.7.2018 20:38 | |
+4 -22
Reagovať
jezisovo previnenie znamena nazov kral zidov
maistroN
11.7.2018 20:38 | |
+17 -25
Reagovať
Vždy som vravel,že Trump robí perfektnú politiku a dokazuje to aj na summite NATO.:) Je to veľmi premyslené,taktné a má to svoj účel. Pomaly sa svet mení a musí sa meniť v prospech zachovania mieru na svete. Trump a Putin vedia veľmi dobre,že čo robia!!! Odchod US Army zo Sýrie je na dohľad.Príde aj skoro k stretnutiu Trump-Putin vo Viedni,príde aj uznanie Krymu a pomaly príde aj odsun vojsk z pobaltských štátov.Myslím,že budú sa pomaly rušiť mnohé aj US základne v Európe.Príde postupne k rozdeleniu vplyvu mocnosti vo svete,vrátane Európy. Nastane obdobie mieru a pokroku v oblasti celosvetovej bezpečnosti.Ako jedny vravia,že :- Rok 2018 bude prelomový. - Lídri sveta musia niečo robiť,lebo svet už bol na hrane života a smrti a už to není treba dopustiť,aby sa to zopakovalo,lebo nemuselo by sa to potom zvládnuť a skončilo by to katastrofou ľudstva Zeme. Doporučujem m.i. si to prečítať a sledujte čo bude mekať Kiska keď sa teraz vráti zo summitu NATO.:))- https://blog.hlavnespravy.sk/6359/zaciatok-konca-svetovlady-antikrista-prelomovy-rok-2018/­
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Falzifikáty
Taliani chytili Slováka, viezol 1600 falošných luxusných hodiniek Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Ani tragická
Aj po tragickej nehode prichádza do Budapešti mnoho Kórejčanov: Jedna vec sa však zmenila
Broken mobile
Dievčina si myslela, že má ideálny vzťah: Z inzerátu, ktorý zverejnil jej frajer, sa zosypala
Packovo druhé
Zlé výsledky si vybrali svoju daň: Packa končí ako tréner Slovenska
Prezidentka
Foto
Prezidentka Zuzana Čaputová: Ako chce skĺbiť funkciu so svojím rodinným životom?
Monika Hilmerová
Foto
Anjelský kukuč: Spoznávate na fotke známu slovenskú herečku?
Maxim Sokolov
Brutálna vražda manželky ruskej brankárskej legendy: Šokujúce informácie o Sokolovi!
(ilustračné foto)
Poslanci rozhodli: Podnikatelia nebudú pokutovaní za nezavedenie eKasy
(ilustračné foto).
Žena 23 rokov žila v ukrutných bolestiach: Šialené, čo v nej lekári nechali po cisárskom reze
Peter Sagan
Sagan nezvládol záverečný finiš: Viviani mu v piatej etape ukázal chrbát
Ulice Prešova
Hrôza na východe Slovenska: Levočou sa prehnala supercela
Enrique by
V bojoch o šampionát im už nepomôže: Luis Enrique končí ako tréner Španielska
Vojenský vrtuľník
Vojenský vrtuľník v Česku musel vynútene pristáť: Lety tohto typu pozastavili