Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 21. 10.
Uršuľa
10°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.07.2018, 19:30 | TOP Čas

Diskusia: Otestujte sa zo všeobecného prehľadu: Zodpoviete správne 10 otázok?

35 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
2424
18.7.2018 14:40 | |
+1 -0
Reagovať
10/10 Ľahké.
2424
18.7.2018 14:54 | |
+1 -0
Zamyslel som sa len nad skratkou INRI...Logicky z nej mi vyšlo: I-Ježiš, N-Nazaretský, R-(z cudz. jazyka Roy-kráľ), I-Židovský, Židov...(Iudea)-názov vtedajšej rímskej provincie, ktorej správca bol Pilát Ponský, ktorý vykonaním Ježišovho ukrižovania, má jeho život na svedomí.
2424
18.7.2018 16:20 | |
+1 -0
Dánsko je potom, ale vlastne veľký štát...Patria mu administratívne ostrov Grónsko, hoci zemepisne patrí do Sev. Ameriky a Faerské ostrovy, ktoré majú vlastne fínsku vlajku, do ktorej je v modrom kríži vložený ďaľší kríž, červený. Mohlo by to teda "zvádzať" k možnosti, že patria Fínsku...:) Ale takú možnosť nám neponúkli.
Gotlob968
12.7.2018 19:13 | |
+1 -0
Reagovať
Malina.
tukkan
12.7.2018 18:26 | |
+5 -1
Reagovať
9/10 ... netusi som komu patria Faerske ostrovy.. inak pohoda
Arlin.A
17.7.2018 20:19 | |
+2 -2
Takže nevieš nič... také triviálne veci ako boli v kvíze..hmm Hlavná vieš že vieš tarat, Kto komu ukradol územie atď. Zamysli sa nad sebou.
meeandros
12.7.2018 16:31 | |
+4 -3
Reagovať
Cakala som "dristy" podla "nickov", podla komentarov. Nemylila som sa. Vseobecny prehlad sa zaobalil svojim IQ. Zbytocne napisat 100 bodov, cize: 10/10. Chapem minusky...tu.!
meeandros
12.7.2018 16:33 | |
+4 -3
Niektori bevedia anj kde je SEVER, ale krakoraju....neveduac elementarne zalezitosti.
44niki44
12.7.2018 15:09 | |
+13 -2
Reagovať
Ježiša som absolútne netušila... ale viem urobiť napríklad segedín.. čo je dôležitejšie? :D
Radika2011
12.7.2018 09:08 | |
+6 -17
Reagovať
Pre mňa bol problém INRI, kto má vedieť ako sa volal ten Ježiško....mňa také veci nezaujímajú...
tukkan
12.7.2018 18:26 | |
+7 -5
akurat ze Jezis sa tak "nevolal", ale ho druhi titulovali ako "kral zidovsky".. A patri to do vseobecneho rozhladu, prinajmensom v krestanskej Europe.. rozhodne nemusis chodit 3x denne do kostola, aby si taketo zakladne vedomosti o krestanstve mala...
sexibabina
11.7.2018 22:04 | |
+12 -21
Reagovať
Smejte sa koľko chcete, ale pre mňa bol jediný problém Bob Marley.
stefan56
11.7.2018 20:57 | |
+7 -8
Reagovať
9/10
1132011
11.7.2018 20:38 | |
+4 -22
Reagovať
jezisovo previnenie znamena nazov kral zidov
maistroN
11.7.2018 20:38 | |
+17 -25
Reagovať
Vždy som vravel,že Trump robí perfektnú politiku a dokazuje to aj na summite NATO.:) Je to veľmi premyslené,taktné a má to svoj účel. Pomaly sa svet mení a musí sa meniť v prospech zachovania mieru na svete. Trump a Putin vedia veľmi dobre,že čo robia!!! Odchod US Army zo Sýrie je na dohľad.Príde aj skoro k stretnutiu Trump-Putin vo Viedni,príde aj uznanie Krymu a pomaly príde aj odsun vojsk z pobaltských štátov.Myslím,že budú sa pomaly rušiť mnohé aj US základne v Európe.Príde postupne k rozdeleniu vplyvu mocnosti vo svete,vrátane Európy. Nastane obdobie mieru a pokroku v oblasti celosvetovej bezpečnosti.Ako jedny vravia,že :- Rok 2018 bude prelomový. - Lídri sveta musia niečo robiť,lebo svet už bol na hrane života a smrti a už to není treba dopustiť,aby sa to zopakovalo,lebo nemuselo by sa to potom zvládnuť a skončilo by to katastrofou ľudstva Zeme. Doporučujem m.i. si to prečítať a sledujte čo bude mekať Kiska keď sa teraz vráti zo summitu NATO.:))- https://blog.hlavnespravy.sk/6359/zaciatok-konca-svetovlady-antikrista-prelomovy-rok-2018/­
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Monika Jankovská
Jankovská brala odmeny a odišla s odstupným. Gálov rezort tají, koľko jej vyplatili Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Zoltán Andruskó
Andruskó, obvinený z vraždy Kuciaka († 27), chce vypovedať: Čo vie na súčasných ministrov?!
Mimoriadne teplo
Predpoveď počasia vás rozhodne poteší, teploty vyskočia: Vracia sa k nám leto?
El Chapo si
Podrobnosti o 8-hodinovej mafiánskej prestrelke v Mexiku: El Chapovho syna vyslobodil jeho starší brat
Ženícha považujú
Foto
História sa opakuje po dvoch storočiach: Napoleon Bonaparte sa oženil
Spevák Samuel
Spevák Tomeček môže byť na seba právom hrdý: Je z neho doktor
Boli postavené
Pretrhnuté priehrady na rieke Sejba boli postavené bez povolenia: Zadržali najmenej troch podozrivých
(ilustračné foto).
Autobus v KDR mal problémy s brzdami, vošiel do priekopy a vznietil sa: Hlásia najmenej 30 mŕtvych
Luxusný športiak
Rozmlátené Ferrari 812 na diaľnici pri Žarnovici: Šoféroval ho známy podnikateľ
Hongkong zasiahla
Demonštranti v Hongkongu protestovali napriek úradnému zákazu: 6 ľudí je vážne zranených
požiar
Hasiči zasahujú na skládke v Trnave: S ohňom bojujú desiatky hasičov
Chlpáč je
Štvornohý futbalista to nezvládol: Komický pád baví internet
David Lindtner
Porušil etické princípy priamo zakotvené v zákone: Sudcovia ho vyzývajú na odstúpenie z funkcie