Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 5. 12.
Oto
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.07.2018, 18:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Slovenská koliba vyriešila príplatky za sviatky a víkendy po svojom: Aha, čo účtujú zákazníkom na bločku!

395 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Hotentot289
12.7.2018 09:11 | |
+88 -19
Reagovať
radím mu zatvoriť cez soboty, nedele a sviatky a nemusí nikoho okrádať okrádať, ale veď ani v obchodoch otvorených v takéto dni kupujúci nedostavajú príplatky za nákup, som zvedavá ako by daný pán podnikateľ reagoval pri takýchto nákupoch
carlos135
12.7.2018 09:54 | |
+84 -14
Prestat chodit v sobotu a nedelu do podniku a pochopi majitel , ze ho vyjde drahsie drzat tam personal a nemat hosti ako okradat a brat si priplatky niekolko nasobne vyssie ako musi doplatit na mzde.
casopisyaknihy
12.7.2018 08:29 | |
+106 -19
Reagovať
tento vymysleny priplatok nema oporu v ziadnej pravnej legislative, ba dokonca to mozno povazovat za vedome obohacovanie sa na ukor zakaznika, uvidime co na to povie SOI resp. Danove riaditelstvo
jozef.c629
12.7.2018 08:23 | |
+43 -56
Reagovať
Komu sa nechce priplatiť na stravu tak nech si uvarí v sobotu a v nedeľu obed doma sám.Veď každý špás niečo stojí.
comanch
12.7.2018 07:21 | |
+110 -37
Reagovať
Ja som z rodinkou teraz v kempe na Sardínii , obed v meste nás pre 4 členov vyšiel na 18€ , samozrejme s pivom a kolou , nerozumiem tomu chamtivému podnikaniu na Slovesnku
Jerdna
12.7.2018 08:08 | |
+81 -24
Obed, v meste , na Sardínii, za 18 Eur , pre štyroch, rozprávka starej matere !
hviezda23
12.7.2018 08:30 | |
+60 -9
ak si dáju k pivu a kole po jednom rožku tak prečo nie
KYRET
12.7.2018 09:30 | |
+41 -5
Jerdna - ja som bol tiež na Sardínii v meste Siniscola a pravda je to , pozri si online letáky s obchodov na Sardínii - MD Market , Euro SPin a pochopíš že píše pravdu
breed6
12.7.2018 07:01 | |
+104 -18
Reagovať
chrapunstvo najvyssieho kalibru. zvysit cenu o 10% koli nedeli? tak to uz hej. klko potom ten haj zel zarobi za nedelu na dajme tomu 200 zakznikoch a kolko zaplati ako priplatky tym kucharom casnikom?
onlyNCforewer
12.7.2018 08:05 | |
+24 -19
presne ako píšeš. Nebolo by lepšie znížiť platy kuchárom a čašníkom a potom ich im navýšiť o tie príplatky?? Aby mali v konečnom dôsledku to isté? A aby mohli zákazníci, ktorí nejdú do práce a nechce sa im doma variť obedík za tú istú cenu?? len do nich špinavcov podnikateľských!!!
Jerdna
12.7.2018 08:11 | |
+30 -15
Keď to tým kuchárom a čašníkom majiteľ nechcel urobiť , preniesol to na zákazníka. Jednoduché, veď boli mnohé varovania keď to ficolandia schvaľovala.
Feroo338-1
12.7.2018 08:26
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Nemamslov1
12.7.2018 10:10 | |
+38 -6
za nedeľu dostane v HRUBOM zamestnanec o 1,3795 € na hodinu viac . Za sobotu o 0,6898 € na hodinu viac..za 8 hodín dostane príplatok 5,52 € v HRUBOM..je to take smiešne, že človek to na výplatnej páske ani nezbadá..a za toto sa bijú do pŕs? zbytočná robota mzdárom, zbytočné zdražovanie v reštauráciach..CELÉ ZBYTOČNÉ! Kto jediný si na tom prilepší na odvodoch a dani? Keby chcú urobiť niečo pre zamestnancov tak v prvom rade znížia odvody..to by sme si na výplatnej páske skôr všimli!
tolemay
12.7.2018 05:48 | |
+106 -8
Reagovať
Ono ak je niekto ochotný vyhodiť 25eur za dva obyčajné obedy v hodnote max. 8eur, tak tam je skryto naúčtovaný aj príplatok za hlúposť.
lowryder79
12.7.2018 07:07 | |
+92 -8
Čapovaná cola 0,5l za 2,25€. Majiteľ bude poctivý podnikateľ.
holiday28M
12.7.2018 07:24 | |
+81 -9
majitel je poctivy zlodej
onlyNCforewer
12.7.2018 08:06 | |
+54 -27
majiteľ si môže dať ceny aké chce. On nie je charita, ale podnikateľ. a je na vás či tam budete chodiť. Hlupáci.
potemkin
12.7.2018 05:23 | |
+113 -8
Reagovať
Dobre vedieť, v tomto podniku - Koliba U starej matere, ktorá sa nachádza v obci Nemecká neďaleko Brezna, sa už NIKDY nezastavím....nikdy, nikdy, nikdy.....
potemkin
12.7.2018 05:02 | |
+92 -8
Reagovať
ˇÚčtovať príplatok za sobotu, nedeľu je výsmech zákazníkov, cenou toho jedného rezňa možno 100gramového zaplatí zákazník 2kg mäsa. Teda tam je v cene naúčtované všetko, asi aj prirážka za použitie stoličky.- Jednoducho treba podobné zariadenia obchádzať. Ale kto chce nech platí.....
abysal
12.7.2018 00:44 | |
+116 -6
Reagovať
Sú tu rôzne názory, ale pochopila som, že ak my, čo makáme nočné, víkendy a sviatky, zaplatíme si to vlastne sami. Vládne pr,as,ce budú mať stále ten istý kráľovský plat. Nech nám konečne niečo zaplatí aj tá čierana menšina, na ktorú drieme! To znamená, že nedostanú socialku za soboty, nedele sviatky a najlepšievvôbec lebo jednoducho nemakajú. Kde sme?? V komunizme??? Že žijú zadarmo??? Nepadol tento režim tak náhodou v 1989??
Devila
12.7.2018 09:25 | |
+34 -0
Nielen na čiernu menšinu drieme, ale aj na nemožných politikov, ktorí majú momentálne detské/ študentské letné prázdniny, na väzňov, cirkev, štátne neschopné úrady a tiež na rôzne občianske združenia plus mimovládne organizácie. To čo spravil majiteľ tej koliby je nehorázne, nakoľko na produkty, ktoré ponúka - jedlo a nápoje, si účtuje minimálne 45% maržu. Minimálne.
Mahod
12.7.2018 00:36 | |
+38 -37
Reagovať
Som 100% za uvedeny priplatok,nech to vidia aj ti dementi,ktori to obhajuju
potemkin
12.7.2018 05:17 | |
+83 -4
ešte by som ale prijal nariadenie, že celá vybraná suma prirážky za so-ne, musí byť do haliera vyplatená zamestnancom ako bonus k príplatku za so-ne.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Bývalý šéf Tiposu Ján Barczi (vľavo) a jeho niekdajší poradca Milan Čuba.
Fantónomový poradca šéfa Tiposu: zarábal tisíce mesačne, v deň razie dal výpoveď Aktuality.sk
Izraelský premiér Benjamin Netanjahu
Ide im po krku: Prokurátor chce obžalovať 7 mužov blízkych premiérovi Netanjahuovi
Maltský podnikateľ Yorgen Fenech
Šokujúce odhalenie: Hlavný podozrivý z vraždy maltskej novinárky vedel o vývoji vyšetrovania
Tréner Evertonu Marco Silva
Ďalší vyhadzov v Premier League: Tréner Evertonu na svojej pozícii končí!
Loď Sea-Watch 3 je v súčasnosti zadržiavaná v sicílskom prístave Licata.
Záchranná loď Sea-Watch 3 sa bude plaviť pod nemeckou vlajkou: Ostrá kritika Holandska
Celoštátne protestné zhromaždenie proti dôchodkovej reforme v Paríži
Foto
Paralyzovali celú krajinu: Vo Francúzsku vyšlo do ulíc vyše 800 000 ľudí
Modelka sa pochválila tehotenským bruškom 9 týždňov pred pôrodom.
Foto
Modelka Milla Jovovich ukázala svoje zmenené telo: Pribrala som 23 kg a mám obrie prsia
Marek Hamšík na krste svojej druhej knihy
Hamšík má na konte už druhú knihu: Prekvapivé priznanie, Marek vyšiel s pravdou von
Británii sa nedarí dotiahnuť brexit do úspešného konca.
Stranu brexitu opustili traja členovia, pre voličov majú jasný odkaz
Doctor's gloved hand comforting cancer patient
Aktualizované
Žene sa na 6 hodín zastavilo srdce: Nemožné, čo sa podarilo lekárom
Ferrari pri oslavách sedemdesiatky nezabudlo ani na Schumiho.
Schumacherov bývalý kolega prehovoril: Zarážajúce slová o tom, aký bol Michael mimo kamier
15-ročná tínedžerka sa vybrala na prespávačku s chlapcami: Otcova pomsta nemá obdoby
15-ročná tínedžerka sa vybrala na prespávačku s chlapcami: Otcova pomsta nemá obdoby
Sierra bola odhodlaná pomáhať ostatným.
Foto
Mamičke zomrelo bábo len pár hodín po pôrode: Neskutočné, čo robila nasledujúcich 63 dní