Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 17. 11.
Klaudia
10°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.07.2018, 18:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Slovenská koliba vyriešila príplatky za sviatky a víkendy po svojom: Aha, čo účtujú zákazníkom na bločku!

395 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
RHF.DS
23.7.2018 17:54 | |
+2 -0
Reagovať
Zaplatil by som len to čo som si objednal a ešte by som mu odporučil nech si zaplatí kurz slovenčiny. Magor.
tukkan
23.7.2018 15:16 | |
+2 -0
Reagovať
v zahranici si bezne uctuju "obsluzne", resp. "tips"-tringelty .. a nikomu to akoze nevadi.. Pritom je to ovela sprostejsi poplatok nez tento.. Tento vikendovy ma aspon opodstatnenie -ak ho dostane zamestnanec na vyplatnej paske.. Ale vynucovanie si tringeltu je nezmysel. Ak nie som s obsluhou spokojny, tringelt nenecham - ak spokojny som, necham aj viac ako je standardnych 10%
Ivan303030
20.7.2018 23:15 | |
+2 -3
Reagovať
Zaplatím to čo som si objednal tu položku nezaplatím.problém ľudí je vtom keď to zaplatia a nevsimnu tak peniaze už neuvidia.
next_paradise
20.7.2018 22:24 | |
+1 -0
Reagovať
v Neapole som sa s tým stretla už pred viacerými rokmi,2 eurá na hlavu to vtedy robilo
minoblaho123
20.7.2018 08:37 | |
+7 -7
Reagovať
jednoducho mu ten príplatok nezaplatím a nech volá policajtov
ZAJO3
18.7.2018 21:13 | |
+8 -4
Reagovať
Vysokohorská prirážka, víkendová prirážka, sviatočná prirážka, nočná prirážka...
ferko54321
15.7.2018 14:33 | |
+28 -10
Reagovať
Je to pekna blbost niekto pride niejaka oslava roby sa cez vykend vetsinou a on si da 5 alebo 10 percent na pive alebo kofole divne co tam ma zemiaky a take dam si doviest piatok a potom az pondelok pivo kofola atd.Obrat za vykend si dajme 3000 eur aj 10 percent ktomu 300 eur dobry byznis.Za 4 vykendi 1200 a to ma priplatky pre koho seba dobry byznis pre pana.A na vyplatach to je max.50 eur na zamestnanca na 5 je to 250 a ma 1000 vo vacku sikovny pan.
mediik
15.7.2018 12:22 | |
+34 -12
Reagovať
Myslím,že tam proste v sobotu a nedeľu nepôjdem, je to od nich špekulácia a svinstvo. Veď oni zarábajú a to teda dosť, stačí pozrieť na tie ceny. Keby mali prázdno, rozmysleli by si, dávať prirážky.
Jerdna
15.7.2018 15:07 | |
+9 -2
Prázdno ale zjavne nemajú.
narocny_muz
15.7.2018 11:25 | |
+40 -28
Reagovať
super, nech ficovoliči vidia, čo ich súdruh fico predvádza a že to niekto musí zaplatiť
diktat_slov
15.7.2018 16:39 | |
+7 -16
zaplatiš o 10% viac aby zamestnanec mal o 50% viac ....tak v čom je problem ?...podla mna je to dobre ...keby sa mali zajtra všetky ceny zvyšiť o 10% ale zaroven platy o 50% tak by si to nebral ?....
narodenyvCSSR1963
15.7.2018 08:35 | |
+19 -12
Reagovať
SEREŠovskoCUCIAKovskí presstitúti, už je to tu 5. deň, už by stačilo... Stačí už aj OLFORBOCIANa...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Advokát Lipšic: U Kočnera sa našli ďalšie nahrávky Aktuality.sk
Na letisku musela zasahovať polícia.
Ekologickí aktivisti zablokovali terminál na ženevskom letisku: Leteckú dopravu odsudzujú
Arcibiskup Bernard Bober hovorí, že odkaz Anky je aktuálny i dnes.
Kult svätej Alžbety bol v meste Košice po stáročia: Za patrónku ju vyhlásili až teraz
Futbalisti Slovenska po zápase s Chorvátskom.
Foto
Reprezentanti si sypú popol na hlavu: Slová plné smútku, sklamania a nešťastia
Princ Andrew.
Žena obviňuje princa Andrewa z vynúteného sexu: On si na ňu nespomína
Chorvát Bruno Petkovič (vľavo) strieľa hlavou gól na 2:1.
Foto
Slováci nezvládli kľúčový zápas: Premrhaný náskok, zlyhanie Maka a jednoznačná prehra!
Najťažšie boli prvé dni a prvé mesiace. Denne som
Nór odsúdený za špionáž v Rusku: Zatiaľ je na bezpečnom mieste v Litve
(ilustračné foto)
Meteorológovia varujú pred silným vetrom: Výstraha platí pre tieto okresy
Stredoeurópske fórum
Príhovor prezidentky SR Zuzany Čaputovej k 30.výročiu Nežnej revolúcie
Stredoeurópske fórum
Prezidentka vníma v slovenskej spoločnosti zmes emócií: Dnešná doba je krízou dôvery
Nikola Vlašič sa teší po strelení vyrovnávajúceho gólu na 1:1.
Foto
Chorvátsko - Slovensko ONLINE: Po prestávke prišiel smrtiaci úder Chorvátov
Archív
Niekdajší študenti UK si zopakovali pochod spred 30 rokov: Zúčastnilo sa ho približne 200 ľudí
Zápas Ligy národov Belgicko-Island.
Neporaziteľnosť Belgicka nemá konca: Bratia Hazardovci si z Ruska spravili trhací kalendár