Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 21. 11.
Elvíra
5°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
10.07.2018, 18:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Nečakané vyhlásenie Kucherenko: Silvia, za toto ťa slovenské ženy znesú pod zem!

75 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
tabatat
10.7.2018 18:40 | |
+26 -1
Reagovať
jaaaj,a este ,preco a zaco by ju slovenske zeny mali zniest pod zem? lebo nevie zehlit? no,nevie,bodka
miruska1971
10.7.2018 18:31 | |
+60 -1
Reagovať
Preboha, konečne som sa dozvedela, že na konci žehlenia sa žehlička vypína! Ja som ju doteraz mala stále zapnutú, ďakujem Silvinka za radu! :-)
up.wack
10.7.2018 18:30 | |
+52 -2
Reagovať
fuj to je papula
oli564
10.7.2018 18:28 | |
+62 -3
Reagovať
táto hovoriaca vagina neparí do sekcie prominenti.hnus
tomatitoo
10.7.2018 18:20 | |
+49 -3
Reagovať
Mentalita vypatlanej kacice s opuchnutymi perami ..pozritu si fotky kde niekoho stipne vcela do pery ..nijaky rozdiel...z tychto extrementov vam stupne IQ Slovensko :D toto potrebujete k tym svojim pozickam..
tabatat
10.7.2018 18:12 | |
+58 -12
Reagovať
ta sa natrepe sprostostí..kupit a vyhodit ,ty špindura,ja ,na rozdiel od teba, by som si nove z obchodu nikdy neobliekla ,co niekto iny skusal ,pohadzal po zemi,atd.,vsetko operiem,a potom obliekam...vsak sa spamataj, a zehlit nevies ,kosela nesmie mat prežehleny pas na rukave ,okrem ineho
rebelka653
10.7.2018 18:07 | |
+66 -4
Reagovať
Tato kacica uz nevie ako prerazit?Dajte ju do ohrady medzi kacice!
Intermediary
10.7.2018 18:07 | |
+66 -4
Reagovať
Zľakla sa vlastného ksichtu v odraze na skle a nie pavúka? Ale s tými gambami by kvalitne chytala muchy. Je užitočná...
Aktuality.sk Globálny pakt o migrácii Prezidentské voľby 2019 Komentáre Šport TV program Počasie Horoskopy
Miroslav Lajčák
Lajčák skončil s diplomatickým slovníkom a poslancom vyčistil žalúdok Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 3 min
Porošenko sľubuje ukrajinským vojakom americké protitankové strely Aktuality.sk
Americké protitankové strely typu Javelin by mali ukrajinskí vojaci dostať budúci rok.
pred 23 min
EÚ a Gruzínsko sa dohodli na posilnení spolupráce a partnerstva Aktuality.sk
Predstavitelia EÚ sa v Bruseli stretli s gruzínskou delegáciou pod vedením premiéra Mamuku Bachtadzeho.
pred 33 min
Ako súvisí spánok s pitným režimom? Vedci našli spojenie Aktuality.sk
Pri únave po prebdenej noci môže podľa najnovšej štúdie pomôcť obyčajná voda.
Štátny tajomník
Štátny tajomník ministerstva: Slovensko odmieta stanovovanie počtov migrantov, ktorých by malo prijať
Moderátor Roman
Roman Juraško vzbudzuje otázniky chudou postavou: Partnerka Diana Hágerová zaviedla doma nový rituál
Odvolávanie Danka
Aktualizované
Je rozhodnuté: Ustál Danko odvolávanie z funkcie predsedu parlamentu?
Hana Zagorová
FOTOhádanka: Kto je toto éterické dievča? Dnes je to spevácka diva
Najmilší
Najmilší zamestnanci na svete sú v Taliansku: Čo spravili, vás tiež nenechá chladnými!
(ilustračné foto).
Tragédia v obci Horného Gemera: Ivan († 36) vyliezol na stĺp vysokého napätia
Vladimír Weiss sa
Bývalí tréneri Slovenska sa pustili do Weissa: Najviac mu naložil Jurkemik
Debbie svojho
Foto
Debbie prišla o snúbenca pri havárii: Zo svadobných fotiek s jeho duchom vám naskočia zimomriavky
Pavel Paukovček
Kvôli zlým výsledkom padali hlavy: Tipsportligista ostal bez trénera
Kristína Kövešová
Kövešová ide zločincom a pedofilom po krku: Zistila, kvôli čomu znervóznejú, a ešte viac pritvrdila
Petra Krištúfková
Zastropovanie dôchodkového veku chce podporiť Sme rodina: Tieto strany sú proti návrhu
(ilustračné foto)
Žena pracovala ako psychiatrička: Po 23 rokoch sa prevalilo jej najhoršie tajomstvo, skončila vo väzení