Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 20. 10.
Vendelín
19°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
10.07.2018, 05:55 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Záhadná smrť krásnej Lenky († 24) na chate: Veľký posun v prípade

64 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
all_just_fake
10.7.2018 23:51 | |
+14 -1
Reagovať
Preco ste pri smrti krásnej Lenky nechali diskusiu, a pri smrti krásnej Majky nie? Chlapci v redakcii, nebláznite vázne uz a spamätajte sa konecne, oznacujte nadalej kazdú co zomrie ako "krásnu", a coskoro zacnú menej atraktívne devy slovenské húfne páchat samovrazdy, aby tiez tak náhle skrásneli. Toto chcete, gasparkovia, ha?
zaneta.knizna
10.7.2018 13:47 | |
+36 -7
Reagovať
Ak umreli mladé ženy, tak boli vždy krásne. Aké šťastie byť škaredá a mladá. A už si nepamätám aké prívlastky dávajú mladým mužom, keď umrú, ale len mladé ženy sú neboštíčky.
fenian
10.7.2018 11:36 | |
+66 -5
Reagovať
no škaredé majú štastie podla jeb,nového času umieraju krásne až prekrásne...
brmbako
10.7.2018 10:18 | |
+93 -8
Reagovať
Autor článku je nadržaný úchyl alebo čo? To sa pri fotkách tej KRÁSNEJ Lenky odbavuje jak dajaký nekrofil? KRÁSNU blondínku pochovali...., KRÁSNA blondína bola na chate..., záhadná smrť KRÁSNEJ Lenky pred 2 týždňami...?
BlackShark1985
10.7.2018 10:20 | |
+87 -6
lepšie sa to číta, ale súhlasím, že to novinárske tupelo by veľmi rado s objektívom vliezlo aj do otvorenej rakvy KRÁSNEJ Lenky (24) - proste čo novinár to xxt a práve pre toto im na celé slušné slovensko z vysoka...
montaznapaka
10.7.2018 10:53 | |
+50 -4
pre škaredého novinara každá baba krasna!!DDD
blaho.slav
10.7.2018 20:50 | |
+10 -2
lebo smrt starych alebo skaredych ludi ludi nezaujima
lynch
10.7.2018 10:15 | |
+5 -94
Reagovať
Žena dostala, čo si zaslúžila.
skorec11
10.7.2018 10:49 | |
+71 -4
Ani ty si ešte nič nedostal a nezaslúžil,hovorí sa tomu ROZUM!!!
antireklama
10.7.2018 16:38 | |
+27 -1
Fašista Lynch dostal tiež to čo si zaslúžil, neobmedzenú retardaciu v pokročilom štádiu !
fated
10.7.2018 10:00 | |
+56 -8
Reagovať
tato spolocnost celi viacerym problemom... nebudem vsetky rozpisovat, spomeniem len tie, ktore sa tykaju danej temy... alkohol, cigarety aj drogy... pri vsetkej ucte... kazdy inteligentny clovek sa im vyhne... nepotrebuje ich k zivotu.... a co sa mladych tyka... vsetci casom vieme, ze je mladez pochaba a neopatrna... nemajme jej to za zle, ved aj my sme boli taki... ale dobra vychova v nas drzala taky ten zdravy respekt pred nasledkami... treba zacat s masivnou antialkoholovou, anticagretovou aj antidrogovou kampanou... mame len dve moznosti... zbavit sa tychto pliag alebo sa kazdy rok budeme mnohokrat udivovat nad tym, kde ako zase uradovali omamne latky...
janulita194
10.7.2018 10:38 | |
+81 -1
Problem je v tom, ze mladez dostala velku "volnost" - a to aj v skole aj v rodine - ucitel a rodic nema ziadne moznosti, ako dieta "umravnit" - dnes je bezne, ze 16 rocny sopliak, ktoremu otec rano o 04 hod. vylepil, lebo prisiel opity ako cik, uda vlastneho otca a otec skonci ako obvineny v priestupkovom konani. Toto je najnovsi "hit" medzi mladezou - udavat vlastnych rodicov...
makali
10.7.2018 09:36 | |
+19 -28
Reagovať
Jaro Kotlebovec no a "krasna" Lenka opilec. Hotova katastrofa.
alter01
10.7.2018 10:15 | |
+10 -7
Ako by ich jedna mater mala , borovičkou napájala!
PeterP65
10.7.2018 09:30 | |
+24 -4
Reagovať
Strčil do nej,teraz jeho stčia a v base budú do neho strkať:h o v e d o zemědelské
josef.k
10.7.2018 09:26 | |
+65 -2
Reagovať
"Strčil do nej a nešťastne spadla.". Keď do teba niekto strčí, tak šťastný pád z toho teda nikdy nebude.
ivanmicudajecocot
10.7.2018 09:12 | |
+207 -5
Reagovať
"Radšej pôjdem pešo v daždi s mužom, ktorý sa správa ku mne ako ku kráľovnej, ako by som mala ísť v audine s mužom, ktorý si ma neváži."...(Motto z jej profilu,na nemenovanej eblej sociálno-pozorovateľskej sieti).Na tej chate sa ku dievčine nezachoval moc kráľovsky!Mladí v dnešnej dobe v kuse niečo "oslavujú",nesmie pritom chýbať alkohol,cigarety,možno i tá "maryška"...Asi som staromódny,no ja som v ich veku chodil s kámošmi po horách,zbierali sme podbeľ,hrali futbal atd.Teraz idem okolo školy a za kríkom vidím 12-ročné žaby ako hulia "žváro",fotia sa pritom a hned šup s tým na Instagram,či Facebook...Je to teraz predsa IN!Ako voziť sa v drahej silnej plechovici,z pokérovaným a svalnatým borcom,v štýle uhnite z cesty,kto je viac ako my?!Debilná doba prišla...každý sa len prevádza,kto čo má,kto čo zažil,s kým randí,krštiny,prímanie,dovolenka tam,či inde a radostne to (svoje súkromie),zdieľa s úplne cudzími ľudmi na spomínaných soc.sieťach!A všetci svorne čumia do mobilov,žiaľ i za volantom...DOBRE UZ BOLO!
Feroo338-1
10.7.2018 09:53 | |
+69 -5
Vystihol si to, je to fakt pekne napisane.
retardo_SK1
10.7.2018 10:28 | |
+10 -27
blbosti, a cez zimu ste chodili s Maruškou na jahody. My sme pravidelne chodili na chaty, v piatok poobede rovno zo školy. Jediný rozdiel oproti dnes, bol v tom že sme šli autobusom a peši. A pilo sa až do nedele rána, pokiaľ bolo čo. A na okolitých chatách sa pilo voľakedy a pije sa ja dnes. Povedal by som, že dnes trochu menej, lebo veľa podnikových sa zmenilo na súkromné. Podnikové sa zhumpľovávali každý týždeň. V takej bežnej škole je aj 900 deti, z toho asi 100 dvanásťročných. To musí byť veľký krík, keď sa tam toľkí pomestia.
ivanmicudajecocot
10.7.2018 10:42 | |
+53 -5
retardo_SK1...no,neviem či to vieš,alebo si retardovaný,ale je ešte veľa ľudí,čo sa dokážu zabaviť i bez alkoholu.A na jahody sme chodili tiež,ale zo Zuzkou...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Lukáš Kyselica,
Bývalý šéf tímu Gorila potvrdil, že existujú prevody na účtoch a sumy z nahrávky sedia Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Stanislav Lobotka.
Lobotka odohral v La lige celý zápas: Prehre svojho tímu však nedokázal zabrániť
Gott s manželkou
Vdova po Karlovi Gottovi († 80) čelí klamstvám: Nechutný útok na Ivanu!
Po góle sa
Tak toto ste ešte nevideli: Futbalista skóroval hlavou cez polovicu ihriska
Bezpečnostné
Dráma v Holandsku: Muž vrazil autom do skupiny pred kaviarňou
Foto
Čech nie je jediný: Iné športy si vyskúšali aj ďalšie hviezdne mená
Francois: O testy
Škandál v britskej kráľovskej rodine: Francúz tvrdí, že je potomkom kráľa Eduarda VIII.
Tureckom
Nastane pokoj v Sýrii? Kurdi sa stiahnu z pohraničnej oblasti s Tureckom
Už v šestnástich mal dve deti, dnes je z neho hviezda: Futbal som hral, aby som ich uživil!
Slovenský premiér
Premiér Pellegrini o nahrávke Gorila: Fico nehovorí nič nelegálne
Premiér: Boris
Nekonečný príbeh brexitu pokračuje, hlasovanie odložili: 3 scenáre, ktoré Britániu čakajú
Ocenili ho
Ďalší úspech Slováka vo svete! Virológ Boris získal cenu, ktorá sa udeľuje iba raz za 3 roky
Martin Valjent
Valjent ubránil legendárny Real Madrid: Slovenského stopéra hodnotia lepšie ako Ramosa či Marcela