Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 14. 11.
Irma
10°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
16.07.2018, 17:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Nevyliečiteľná rakovina ju donútila predať najcennejší majetok, aby mala na pohreb: Šokujúce správy od lekárov

12 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
pavol.kumpan
10.11.2018 18:35 | |
+1 -0
Reagovať
Niektorí ľudia takúto správu neunesú a spáchajú samo.vraždu, potom by si to ten "doktor" mohol vyčítať do konca života...
zkunk
16.7.2018 19:09 | |
+12 -2
Reagovať
Čo bola v slovenskom Národnom onkologickom ústave? Jóóó pane, máte rakovinu......týmto pozdravujem pani doktorku Havránkovú, najlepšiu kožnú onkologičku na Slovensku.... zbývá vám zhruba rok života LOL
popokatepet111
16.7.2018 19:48 | |
+9 -1
Ja pozdravujem onkologa Dubovskeho , ked mi na prvom stretnuti povedal : nemajte obavy , zostavaju vam este 3 roky .omár .
t00p
16.7.2018 18:53 | |
+5 -6
Reagovať
Vecsina ludi s rozumom si obeha viac lekarov nez zacnu takto panikarit. A ak by vysla diagnoza tak mohla skusit: Fenixove slzy nez vsetko predala.
zkunk
16.7.2018 19:11 | |
+2 -0
Fénixove slzy sú TOP. Škoda, že za ich používanie zomierajú onkologickí pacienti za leopoldovskými mrežami.
tomtop
16.7.2018 18:46 | |
+11 -5
Reagovať
to aky drahy pohreb tam maju ked musela tolko veci predať ?
poluciana
16.7.2018 18:26 | |
+14 -2
Reagovať
To akože zavrel ambulanciu a zmizol? Alebo to bol mudr bihary?
Andrej196845
16.7.2018 18:10 | |
+6 -2
Reagovať
Čo je na mojom príspevku také, že nejde zverejniť?!!! KAŽDÝ RAZ MUSÍ ZOMRIEŤ. Na čo robiť paniku?! Kremácia a môj popol nech rozsypú aby pozostalý nemali starosti s mojím hrobom TEČKA!!!
Chvostik
16.7.2018 17:20 | |
+43 -3
Reagovať
Čo je to len za lekára ktorý určí pacientovi takú diagnózu a potom povie, že jej nič nie je. Ja by som ho zbavila licencie a šup na pole kopať krumple! Pane bože to je svet!
tabatat
16.7.2018 17:48 | |
+27 -4
mam osobnu skusenost, ked taky " odbornik " diagnostikoval mojmu synovi osteosarkom kosti,moj syn mal vtedy 10 rokov, a on povedal rovno pred nim, ze ani amputacia nohy nepomoze,je to chirurg vo vojenskej v Rk,uz ho vyhodili pred casom za branie uplatkov,a on si otvoril v areli nemocnice sukromnu ambulanciu a ryzuje ,a ryzuje,prisiel mi sice povedat, ze sa pomylil,ale nic viac,udam aj jeho inicialy,mozno ho nikto spozna MUDr. V. M. PhD.
Andrej196845
16.7.2018 17:59 | |
+2 -5
KAŽDÝ RAZ MUSÍ ZOMRIEŤ. Na čo robiť paniku?! Kremácia a môj popol nech rozsypú aby pozostalý nemali starosti s mojím hrobom TEČKA!!!
poluciana
16.7.2018 18:34 | |
+6 -2
Volal sa ako prezident čsr?
tabatat
16.7.2018 19:37 | |
+3 -0
priezviskom,ano
tvorimweb
16.7.2018 17:06 | |
+39 -3
Reagovať
mala ho zazalovat
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Predseda Smeru-SD
Koniec straníckej jednoty. Smer sa postaví Lajčákovi chrbtom Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 4 min
Migranti už piaty deň odmietajú vystúpiť z lode v líbyjskom prístave Aktuality.sk
Migranti tvrdia, že Líbya je pre nich príliš nebezpečná.
pred 24 min
Medzinárodné novinárske organizácie žiadajú zastaviť vypočúvanie organizátorov protestov Aktuality.sk
Európske centrum pre slobodu tlače a médií a Reportéri bez hraníc vyzvali v liste slovenské ministerstvo vnútra, Národnú kriminálnu agentúru a policajný zbor, aby prestali vypočúvať organizátorov a účastníkov protestov Za slušné Slovensko.
pred 34 min
Ako včas zistiť, že ste tehotná Aktuality.sk
Ženské telo prechádza v raných fázach tehotenstva niekoľkými zmenami. Chcete včas, aj bez tehotenského testu zistiť, či ste naozaj na začiatku tohto obdobia?
(ilustračná fotka)
Muž mal znásilniť tínedžerku: Jeho právnička vytiahla na dievčinu poriadne pikantný detail
Belgičan Fellaini
Foto
Belgičan Fellaini radikálne zmenil imidž: Vlasy šli nekompromisne dolu!
Zábery
Zábery z nakrúcania posledného filmu Mariána Geišberga († 64): Premiéry sa už nedožil
Zacovo telo našla
Mladíka († 28) našli ráno mŕtveho, naposledy volal s mamou: Srdcervúci telefonát pred smrťou
Claudio Ranieri.
Veľký návrat do Premier League: Podarí sa Ranierimu opäť šokovať celý svet?
Prezident Andrej
Prezident Kiska sa opäť rozhodol pomôcť: Komu rozdelil svoj plat?
Na internete
Vianoce sú tu už takmer o mesiac: Na toto si dajte pri kúpe v e-shope pozor
Andrej Danko
Andrej Danko na pôde českého parlamentu: Ukážme zvyšku Európy, akí sme jednotní
Tublatanka v roku
Foto
Kapela Tublatanka prispela k Nežnej revolúcii svojou troškou: Po rokoch prišla veľká česť
Petra Vlhová
Foto
Petra Vlhová si za polárnym kruhom užíva: Najskôr sob, potom tréning
Za dojčenie
Matku obviňujú z pedofílie a zo zneužívania detí: Svoju dcéru dojčila do jej deviatich rokov
Sestry Fialkové
Foto
Sestry Fialkové odmietajú zmluvu o reprezentácii: Čo všetko od zväzu žiadajú?