Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 14. 10.
Boris
19°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
16.07.2018, 17:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Nevyliečiteľná rakovina ju donútila predať najcennejší majetok, aby mala na pohreb: Šokujúce správy od lekárov

14 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
pavol.kumpan
10.11.2018 18:35 | |
+1 -0
Reagovať
Niektorí ľudia takúto správu neunesú a spáchajú samo.vraždu, potom by si to ten "doktor" mohol vyčítať do konca života...
zkunk
16.7.2018 19:09 | |
+12 -2
Reagovať
Čo bola v slovenskom Národnom onkologickom ústave? Jóóó pane, máte rakovinu......týmto pozdravujem pani doktorku Havránkovú, najlepšiu kožnú onkologičku na Slovensku.... zbývá vám zhruba rok života LOL
popokatepet111
16.7.2018 19:48 | |
+9 -1
Ja pozdravujem onkologa Dubovskeho , ked mi na prvom stretnuti povedal : nemajte obavy , zostavaju vam este 3 roky .omár .
t00p
16.7.2018 18:53 | |
+5 -6
Reagovať
Vecsina ludi s rozumom si obeha viac lekarov nez zacnu takto panikarit. A ak by vysla diagnoza tak mohla skusit: Fenixove slzy nez vsetko predala.
zkunk
16.7.2018 19:11 | |
+2 -0
Fénixove slzy sú TOP. Škoda, že za ich používanie zomierajú onkologickí pacienti za leopoldovskými mrežami.
tomtop
16.7.2018 18:46 | |
+11 -5
Reagovať
to aky drahy pohreb tam maju ked musela tolko veci predať ?
poluciana
16.7.2018 18:26 | |
+14 -2
Reagovať
To akože zavrel ambulanciu a zmizol? Alebo to bol mudr bihary?
Andrej196845
16.7.2018 18:10 | |
+6 -2
Reagovať
Čo je na mojom príspevku také, že nejde zverejniť?!!! KAŽDÝ RAZ MUSÍ ZOMRIEŤ. Na čo robiť paniku?! Kremácia a môj popol nech rozsypú aby pozostalý nemali starosti s mojím hrobom TEČKA!!!
Chvostik
16.7.2018 17:20 | |
+43 -3
Reagovať
Čo je to len za lekára ktorý určí pacientovi takú diagnózu a potom povie, že jej nič nie je. Ja by som ho zbavila licencie a šup na pole kopať krumple! Pane bože to je svet!
tabatat
16.7.2018 17:48 | |
+27 -4
mam osobnu skusenost, ked taky " odbornik " diagnostikoval mojmu synovi osteosarkom kosti,moj syn mal vtedy 10 rokov, a on povedal rovno pred nim, ze ani amputacia nohy nepomoze,je to chirurg vo vojenskej v Rk,uz ho vyhodili pred casom za branie uplatkov,a on si otvoril v areli nemocnice sukromnu ambulanciu a ryzuje ,a ryzuje,prisiel mi sice povedat, ze sa pomylil,ale nic viac,udam aj jeho inicialy,mozno ho nikto spozna MUDr. V. M. PhD.
Andrej196845
16.7.2018 17:59 | |
+2 -5
KAŽDÝ RAZ MUSÍ ZOMRIEŤ. Na čo robiť paniku?! Kremácia a môj popol nech rozsypú aby pozostalý nemali starosti s mojím hrobom TEČKA!!!
poluciana
16.7.2018 18:34 | |
+6 -2
Volal sa ako prezident čsr?
tabatat
16.7.2018 19:37 | |
+3 -0
priezviskom,ano
tvorimweb
16.7.2018 17:06 | |
+39 -3
Reagovať
mala ho zazalovat
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Komentár Daga Daniša: Kočner dvakrát podviedol Haščáka Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Pre dvojicu je to
Foto
Princ William priletel spolu s manželkou do Pakistanu: Kate vyšla z lietadla, všetci iba čumeli
Na snímke tréner
FK Pohronie hlási nového trénera: Mužstvo povedie tento muž
Ruský prezident
Foto
Putin pricestoval na štátnu návštevu Saudskej Arábie: Kráľovi Salmánovi daroval vtáka
(ilustračné foto)
Emma musela podstúpiť cisarák: Keď videla, aké dieťa z nej vybrali, bola rada, že nerodila prirodzene
Novým predsedom
Česko s okamžitou platnosťou pozastavuje vývoz vojenského materiálu do Turecka
Boston Bruins
Ukážková práca v oslabení: Hráči Bostonu Bruins vyškolili súpera
Seriál Horná
Kvíz
Fanúšikovia slovenských seriálov, otestujte sa! Dáte tento kvíz na 100 percent?
Gábor Gál
Gábor Gál je zdesený z nahrávky Kočnera a Trnku: Povedal minister viac, ako mal?!
Herečka Vlasta
Foto
V Česku sa lúčili s Chramostovou († 92): Národné divadlo praskalo vo švíkoch, prišli aj veľké hviezdy
Struňov otec
Foto
Exfarmárovi Stanovi sa splnil sen: Obdaroval som Čaputovú! Sledujte, ako prezidentka reagovala
Afganec dobodal
Aktualizované
Afganec v Rakúsku dobodal človeka a dal sa na útek: Veľké pátranie! Namieril si to do Česka?
Konôpka je
Foto
Automobilový pretekár Miro Konôpka: Na diaľnici predbehne moje Lambo každá dodávka