Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 22. 4.
Slavomír
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
16.07.2018, 17:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Nevyliečiteľná rakovina ju donútila predať najcennejší majetok, aby mala na pohreb: Šokujúce správy od lekárov

14 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
pavol.kumpan
10.11.2018 18:35 | |
+1 -0
Reagovať
Niektorí ľudia takúto správu neunesú a spáchajú samo.vraždu, potom by si to ten "doktor" mohol vyčítať do konca života...
zkunk
16.7.2018 19:09 | |
+12 -2
Reagovať
Čo bola v slovenskom Národnom onkologickom ústave? Jóóó pane, máte rakovinu......týmto pozdravujem pani doktorku Havránkovú, najlepšiu kožnú onkologičku na Slovensku.... zbývá vám zhruba rok života LOL
popokatepet111
16.7.2018 19:48 | |
+9 -1
Ja pozdravujem onkologa Dubovskeho , ked mi na prvom stretnuti povedal : nemajte obavy , zostavaju vam este 3 roky .omár .
t00p
16.7.2018 18:53 | |
+5 -6
Reagovať
Vecsina ludi s rozumom si obeha viac lekarov nez zacnu takto panikarit. A ak by vysla diagnoza tak mohla skusit: Fenixove slzy nez vsetko predala.
zkunk
16.7.2018 19:11 | |
+2 -0
Fénixove slzy sú TOP. Škoda, že za ich používanie zomierajú onkologickí pacienti za leopoldovskými mrežami.
tomtop
16.7.2018 18:46 | |
+11 -5
Reagovať
to aky drahy pohreb tam maju ked musela tolko veci predať ?
poluciana
16.7.2018 18:26 | |
+14 -2
Reagovať
To akože zavrel ambulanciu a zmizol? Alebo to bol mudr bihary?
Andrej196845
16.7.2018 18:10 | |
+6 -2
Reagovať
Čo je na mojom príspevku také, že nejde zverejniť?!!! KAŽDÝ RAZ MUSÍ ZOMRIEŤ. Na čo robiť paniku?! Kremácia a môj popol nech rozsypú aby pozostalý nemali starosti s mojím hrobom TEČKA!!!
Chvostik
16.7.2018 17:20 | |
+43 -3
Reagovať
Čo je to len za lekára ktorý určí pacientovi takú diagnózu a potom povie, že jej nič nie je. Ja by som ho zbavila licencie a šup na pole kopať krumple! Pane bože to je svet!
tabatat
16.7.2018 17:48 | |
+27 -4
mam osobnu skusenost, ked taky " odbornik " diagnostikoval mojmu synovi osteosarkom kosti,moj syn mal vtedy 10 rokov, a on povedal rovno pred nim, ze ani amputacia nohy nepomoze,je to chirurg vo vojenskej v Rk,uz ho vyhodili pred casom za branie uplatkov,a on si otvoril v areli nemocnice sukromnu ambulanciu a ryzuje ,a ryzuje,prisiel mi sice povedat, ze sa pomylil,ale nic viac,udam aj jeho inicialy,mozno ho nikto spozna MUDr. V. M. PhD.
Andrej196845
16.7.2018 17:59 | |
+2 -5
KAŽDÝ RAZ MUSÍ ZOMRIEŤ. Na čo robiť paniku?! Kremácia a môj popol nech rozsypú aby pozostalý nemali starosti s mojím hrobom TEČKA!!!
poluciana
16.7.2018 18:34 | |
+6 -2
Volal sa ako prezident čsr?
tabatat
16.7.2018 19:37 | |
+3 -0
priezviskom,ano
tvorimweb
16.7.2018 17:06 | |
+39 -3
Reagovať
mala ho zazalovat
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Petro Porošenko
Komentár Zola Mikeša: Rozhodol majetok a povesť. Porošenko nemal šancu Aktuality.sk
Psa s menom Ježiš
Najbizarnejšia záchrana psíka rovno na Veľký piatok: Keď zistíte všetky detaily, pobaví aj vás!
Jadon Sancho
Nádherný gólový moment Borussie Dortmund: Učebnicová akcia na jeden dotyk
Conflict between
Nádejná svokra ponúkla žene 9-tisíc eur za rozchod s jej synom: Tento krok bude ľutovať do konca života!
Seth Moulton
Považujú ho za rebela: Bývalý vojak sa chce uchádzať o post prezidenta USA
(ilustračné foto).
SHMÚ varuje: Západné Slovensko potrápi silný vietor, na horách to bude ešte drsnejšie
Jakub Voráček
Česká reprezentácia sa stretla pred zápasmi so Slovenskom: V tíme aj dve posily z NHL
Žena kvôli nádoru
Foto
Žena vyzerala ako tehotná netušiac, čo v jej tele rastie: Šialené, čo z nej lekári vytiahli!
Herečka Michelle
Len pred rokom povedala áno: Známa americká herečka sa rozvádza
Zamilovaná
Didiana konečne ukázala dlhoročného partnera: Pri otázkach o svadbe ho však nechala poriadne vytrápiť!
Statočný pes
Statočný pes ukázal, kto je pánom domu: Traja zlodeji pred ním zutekali, štvrtý však spravil niečo nechutné
Na snímke Edinson
O dresy s vyobrazením Notre-Dame bol obrovský záujem: Vypredali sa za niekoľko minút
Záchranári
Aktualizované Foto
Filipíny zasiahlo silné zemetrasenie: Hlásia mŕtvych, po desiatkach ďalších pátrajú