Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 10. 12.
Radúz
5°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.07.2018, 05:01 | Správy | Politika

Diskusia: Andrej Danko v ohrození konkurencie: Ďalší kapitán v parlamente!

55 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Fernandino1
26.7.2018 10:30 | |
+2 -0
Reagovať
Zaujímalo by ma jedno Pán Danko berie poslanecký plat okolo 3000 e max 3500.. Poznám kopec ludi co majú malé firmy zoberú raz toľko ako on..A Zďaleka si nemôžu dovoliť to co on napríklad je majiteľom viacerých nehnuteľnosti.. Vysvetlite mi ako je to možné? Plat 3000 e nieje mali na dobré žitie ale vyskakovať nemôžete ani s raz toľkeho..Napadá má iba jedno.. A vás?Asi seriózneho politika nieje vôbec
paparazzi133
9.7.2018 16:09 | |
+2 -0
Reagovať
De genere Danko !
Gejza666
9.7.2018 15:20 | |
+4 -1
Reagovať
Odkedy pustaju poloblaznov ,ku kapitanskym skuskam? Psychotesty sa uz nevyzaduju ?
Jurosik9601
9.7.2018 15:06 | |
+4 -0
Reagovať
A naco su im 2 mesacne prazdniny co su oni skolaci.
duncozavracaj
9.7.2018 13:58 | |
+4 -2
Reagovať
No zbohom...este aby clovek utekal na dovolenke z vody pred nim..
cyril12345
9.7.2018 11:05 | |
+5 -1
Reagovať
kto je anton danko,jeho prednedavna navsteva Izraela,nebola prezentovana v ziadnom izraelskom denniku,ziadna zmienka o slovenskom politikovi,ktory navstivil pietne miesta ,takze hanbit sa nemusi,hanbit sa musi narod za vyjadrenia ,ktore prezentuje vsade kde chodi,asi mu nik nevysvetluje geopoliticke dianie v statoch ,ktore navstevuje
luky030
9.7.2018 14:43 | |
+8 -1
hanbit sa nemusí ani Kiska ten sa taktiež bol v Izraeli a modlil sa ,ale na oslavu Cyrila a Metoda mu nevyšiel čas,dal prednosť sprofanovanej Pohode
django95
9.7.2018 20:03 | |
+1 -3
hlavne nech zrusi lsns-ss
FANUSIKSK
9.7.2018 09:56
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
stefi309
9.7.2018 09:56 | |
+8 -2
Reagovať
heh -- jako kapitán korkorán?
tepluckyevanielik
9.7.2018 09:48 | |
+16 -19
Reagovať
A kapitáň alias eštebák Galko už urobil aj skúšky na nezákonné odposluchy presstitútov a bežných občanov za vládnutia takej hnusnej zgerby ako Radičová , Sulík , Matovič , Galko , Bugár ,Židňanská ............Je to proste protizákonný mafiánsky kapitáň , vyškolený gangster so skúškami !!!
kaktuss2017
9.7.2018 10:51 | |
+6 -5
Si si pri tych dristoch aj vyhonil?
Dagwanoenyent
9.7.2018 09:35 | |
+8 -16
Reagovať
Bezny Slovak je rad ked mu zostane na dovolenku v Chorvatsku niekde v kempe a tu budu otravovat beznu Slovac takymito bujacinami ako si panstvo robi kapitanske skusky, aby tam moholo kapitanovat jachtu (no ta na foto je akysi Trabant medzi jachtami). Priserne... Skuste zas daco o vrazde Kuciaka. Ani toho zjavne este nebolo dost.
kaktuss2017
9.7.2018 10:52 | |
+5 -0
Hocikto bezny si moze urobit kapitanske skusky, ak ma zaujem, tak tu nedristaj tolko.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Streľba v ostravskej nemocnici. Zomrelo šesť ľudí Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Nešťastná Ingrid (49) sa po explózii pokúšala dovolať mame, žiaľ, bezúspešne.
Ingridina mama bývala na dvanástom poschodí, doteraz je nezvestná: Je mi ľúto, že som jej každý deň nehovorila, ako ju mám rada
(ilustračné foto)
Auto plné mladých ľudí zišlo v Poľsku do rybníka: 5 mŕtvych
V decembri odfotil rozkvitnutý strom.
Foto
Príroda sa zbláznila: Kým zvyšok Slovenska ešte pokrýval sneh, Dušan z Považskej Bystrice objavil toto!
Ľudia v tlačenici na stanici metra, ktorého prevádzka je výrazne obmedzená.
Štrajk naďalej ochromuje dopravu vo Francúzsku: Kolóny dosiahli 400 kilometrov
Zuzana (58) sa vďaka operácii môže bezbolestne najesť.
Zuzane vzala rakovina polovicu tváre: Chýbajúcu čelusť mi vyrobili z nohy
Jiří Menzel.
Foto
Režisér Jiří Menzel statočne bojuje s chorobou: Prvýkrát v spoločnosti
Peter Vranák
Foto
Kaskadéra z Bytče predbehol trialista Peter: Oblúk mosta som prešiel len na prednom kolese
Opustí Róbert Boženík Žilinu už počas zimy?
Foto
Boj okolo Boženíka: Šéf Žiliny o vymývaní mozgov na zrazoch, agent vracia úder
9. 12. 2019 7.10 hod.: Medzi Šamorínom a Dunajskou Lužnou stáli kolóny áut.
Totálny kolaps v rannej špičke: Zo Šamorína do Bratislavy 3 hodiny!
Muži zákona pred ostravskou nemocnicou.
Foto Online
Masaker v ostravskej nemocnici: Hlásia 6 mŕtvych, páchateľ strieľal ľudí v čakárni do hlavy!
Na tento nehorázny čin sa nedá pozerať: Žena na vozíku sa pred grázlom nevedela ubrániť
Na tento nehorázny čin sa nedá pozerať: Žena na vozíku sa pred grázlom nevedela ubrániť
Dárius randí s mladou modelkou Dianou.
Foto
Premiéra muzikálu Snehová kráľovná plná prekvapení: Prehliadka nových frajeriek