Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 14. 12.
Branislava, Bronislava
-1°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
07.07.2018, 13:35 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Žena si myslela, že má psoriázu: Drsná pravda prišla po dlhých rokoch!

13 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
poluciana
9.7.2018 09:29 | |
+3 -0
Reagovať
Domáca chemoterapia bude možná aj u nás ak nám to bugarovci schvalia. 50litrov ročne može vypaliť každy dobrý gazda
oref40
8.7.2018 05:51 | |
+3 -7
Reagovať
Liter geňa na tvár a bude fit
fiala985
7.7.2018 14:58 | |
+8 -13
Reagovať
na tej fotke je neaka usmiata to bude podvod
jojka4444
7.7.2018 14:40 | |
+15 -13
Reagovať
Reklama na opaľovacie krémi.
valkilmer
31.8.2018 12:06 | |
+0 -0
Presne tak si všimnite posledne riadky šlanku to je jasne a hlavne faktor 30 a viac..... tam už je ceny ktora je pre farmaceuticke a kozmeticke firmy zaujimava..... a teraz podme bojite sa slnka a solarka tak isto si to chemicke taýke svinstvo kupite.... vedeli ste že telo si faktor 30 vie vytvoriť samo postupnym opalovanim tym že je pokožka broznzova ??? Ako dokaž uvadzam... spalilili ste sa niekedy na slnku ked ste boli hnedy ??? samozrejme nie pretože telo si už vytvorilo faktor 50 a viac...no len platte a platte za tvrdu chemiu ...
zaneta.knizna
7.7.2018 14:10 | |
+30 -11
Reagovať
Tieto varovné články sú prínosné. Aspoň v nich je pravda a varovanie pre ostatných. Nechápem módu sa opaľovať a vôbec nesúhlasím s tým, že tmavé a opálené kože sú pekné. Mne osobne sa páči biela pleť. Dnes sa ľudia chodia škvariť ako škvarky do solárka koledujú si o kožné onemocnenie alebo priamo rakovinu.
valkilmer
31.8.2018 12:01 | |
+1 -0
Ty krava vitamin D a jeho imunnoaktivna forma sa vytvara hlavne pri posobeni UVB žiarenia... to je presne to žiarenie čo aj niekedy pokožku sfarbi do červena. Telo si vitamin D vytvara sa, Vitanin D je zakladom imunity človeka... slnko je tu miliony rokov samozrejme že sa netreba škvariť celý deň na slnku tak isto ako sa netreba prejedať a opiť do nemoty. Zdravy rozum... treba pripraviť pokožku v solariu a potom v pohode možte isť na slnko a hoc aj prudke k moru a bude to v poriadku. Ty Žaneta knižna už asi ti načisto prepina z tej tvojej zdravej bielej pokožky..... a povedzme si rovno ako človek vyzera atraktivne ked je opaleny .... to aj biela pokožka vyzera tak dobre ?? hej s tymi vyražkami s ktorými si solarko a slnko hravo poradi to fakt vyzera super nemam slov...
moonday36
7.7.2018 14:01 | |
+39 -8
Reagovať
Cakacia doba 2 roky? A to tu este nadavajte na slovenske zdravotnictvo...ked musite cakat mesiac...
Alb99
7.7.2018 17:29 | |
+15 -1
No aj u nas to tak bude za chvilu ked to takto pojde dalej. U nas ta demokracia nedopadla ani s casti tak dobre ako v Anglicku ale styl bude podobny.Bohaca vysetria za 2 tyzdne a obycajneho cloveka za par mesiacov.
moonday36
7.7.2018 21:32 | |
+7 -9
Zobud sa...staci mat dobre kontakty, napriklad kamaratku sestricku ☺vybavis kozne a operaciu v jeden den 😉
Alb99
7.7.2018 21:45 | |
+5 -2
Ved ja to tak riesim ze mam kamosky sestricku aj doktorku aj sa snazim byt kamarat s kazdym dr. ktory ked ma problem ma vysetruje a mozem povedat ze mi to ide ale to je moja sikovnost. A ty obycajny ludia ktory nemaju take know how ty co. System kasle na nich a to nie je dobre. Ako. Snad ma kazdy pravo na to byt osetreny ako zakony vravia. A ak to tak nefunguje a chvastame sa tym ze aka je ta demokracia uzasna a ten kapitalizmus fajn tak to tak asi nebude. Ale niekto to tak tvrdil. A ked to teda tak nie je tak nieco nie je v poriadku. A su to potom klamstva to co pocuvame ohladom tochto systemu a zriadenia tak naco potom takito sysyem.
Alb99
7.7.2018 22:23 | |
+4 -2
A nechcem vas ako urazit mlada pani . Isto to myslite v najsamlepsom umysle. To je moj problem ze sa vyjadrujem takto neriamo. Ja som uz raz taki. Kazdopadne si vazim vasu uprimnu odpoved a nie je urcite v mojom umysle sa k vam spravat neslusne. Podla tohto teda sudim ze ste dobry clovek , mile ziena takze nie , nerad by som take ako vy nejak ze skaredo nieco. Tak tak. Naschle.
NaKazduTLCHUBUsaVariVoda
7.7.2018 13:42 | |
+44 -6
Reagovať
"Grilovanie" na slnku uz davno vyslo z mody.
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Policajná razia
Bödör a Kaliňák. Danko zase rečnil (podcast) Aktuality.sk
Rýchle správy
13.12. 22:00
Polícia zastrelila podozrivého z útoku v Štrasburgu Aktuality.sk
Polícia v Štrasburgu zabila hlavného podozrivého z utorkového útoku na vianočných trhoch.
13.12. 21:30
Izraelský premiér oznámil, že zlegalizuje osady v Predjordánsku Aktuality.sk
Izrael rozlišuje medzi osadami povolenými vládou a nelegálnym osídlením, ktoré je legalizované dodatočne zákonom.
13.12. 21:20
Trump nechce, aby Fed zvyšoval úrokové sadzby Aktuality.sk
Trump sa už viackrát pokúšal ovplyvniť rozhodovanie Fedu.
Google má v Rusku
Rebríček najvyhľadávanejších výrazov Slovákov: Čo sme tento rok najviac gúglili
Za 11 mesiacov
Narátali ich desaťtisíce: Počet migrantov prichádzajúcich do Španielska sa prudko zvýšil
Saudskoarabský
Vplyvní americkí senátori: Za vraždu Chášukdžího je zodpovedný saudskoarabský princ
Matúš Bero
Matúš Bero ukázal svoj zmysel pre humor: Videom z tréningu baví internet
Policajné
Aktualizované Foto
Polícia zabila podozrivého z útoku v Štrasburgu Cherifa Chekatta: Islamský štát odhalil jeho pravú identitu!
Vladimir Putn
Američania nemienia ustúpiť: Trump sa s Putinom nestretne, kým Rusko nevráti zajaté lode
Zápas
Košarišťan ukázal, ako sa bojuje o reprezentáciu: Slovákov držal dlho nad vodou
(ilustračné foto).
Muž takmer rok žil s mŕtvym telom svojej matky († 92): Dôvod je viac než zvrátený!
Veronika
Foto
Jágrova priateľka prehovorila: Zvažuje odchod!
Ako to mohla žena
Foto
Nevlastná matka vyhladovala chlapčeka na kosť a kožu: Hororové FOTKY zotročeného dieťaťa!
Tisíce občanov už
Aktualizované Foto
V Maďarsku to vrie: Tisíce protestujúcich pochodovali Budapešťou, zablokovali dva mosty
Cristiano Ronaldo.
Ronaldo sa po zápase neovládol: Štipľavá poznámka kameramanovi