Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 19. 6.
Alfréd
25°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
07.07.2018, 13:00 | Šport | Futbal

Diskusia: Srdcervúca rozlúčka s futbalovým kanonierom Jurajom Halenárom († 35): Rodina sa ledva držala na nohách

42 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
putina
8.7.2018 10:52 | |
+8 -0
Reagovať
Rodina urcite vedela --v com lieta..!--ale ci by mu vedela aj pomöct..?????????????-smutne....ako sa kazdy pachti za peniazmi vsetkymi moznymi aj nemoznymi praktikami a potom to takto konci a rodina rumazga...!-neda mi este nedodat ze niektore slovenske zeny maju privysoke naroky na zivot a na svojich manzelov.......Slovensko nie je kanada--svajciarsko --ci bohatte belgicko ci ina zapadna krajina..!--slovensko je male a kohutov na velke zrna vela.....
poluciana
8.7.2018 07:02 | |
+3 -2
Reagovať
Ked na pohrebe nikto neveril že bola samovražda to sa redaktor každeho pytal? Všetkych 300?
dotiahnutysifon
7.7.2018 22:32 | |
+6 -10
Reagovať
BA to je už poriadna tepláreň.
mi.ka22
7.7.2018 21:31 | |
+30 -5
Reagovať
Otras čo tu niektorý pisu!!!!!Žiadna úcta k človeku fakt škoda slov!Úprimnú sústrasť rodinám!
Juraj.Stur
7.7.2018 21:18 | |
+21 -8
Reagovať
Ako pozeram, ako su niektori doobliekany - Zraz teplych obtiahnutych bukwic!
babucka
7.7.2018 17:36 | |
+61 -12
Reagovať
Hanba niektorim diskuterom,zomrel mlady clovek a VY SI ROBITE SRANDU,ze vas hanba nefackuje.Mali ste dat uctu clovekovi ako ludskemu tvorovi,nezabudajte KARMA JA ZDARMA,vrati sa Vam aj z urokami.
Palkopa
7.7.2018 16:10 | |
+25 -38
Reagovať
U mňa ludia ktorí prevedu taku hovadinu,že si siahnú na svoj život,sú zakomplexovaný celý čas,nevedia čo i len maličkosti riešiť a väčší problem ked nastane tak to aj dopadne,zobere si život a všetky problemy necha na ľudí ktorí mu celú dobu pomahali a tu je vysledok.Smútok a otázka prečo?????
krilo1
7.7.2018 17:12 | |
+8 -8
Sprostosť !
babucka
7.7.2018 17:27 | |
+13 -13
Palkopa Ty si sa asi zrazil z raketoplanom,lebo taras dve natri,lahko je spriadat mudrosti nevies co prezival,co ho trapilo ale odsudit sa dokaze velmi lahko.
earthmcquake
7.7.2018 15:40 | |
+40 -7
Reagovať
Netipuj, netipuj, netipuj - lebo sa z toho zblaznis
janulka766
7.7.2018 15:26 | |
+21 -3
Reagovať
Všetky príspevky vymazané...zase vám tam v NČ je*ká na mozog?
sprostov
7.7.2018 14:57 | |
+45 -13
Reagovať
Už je vo futbalovom nebi. Ja po smrti pôjdem do neba strojárskeho. Prečo som sa radšej nevyučil za gynekológa??? :))))))))))))))))))
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Peter Pellegrini
Pellegrini: Pán predseda bol jasný, v Smere neplánuje personálne zmeny Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
NAKA zadržala dve
NAKA zasahuje v dvoch krajoch, ide o závažnú ekonomickú trestnú činnosť
Juraj Valach
Foto
Hokejista Juraj Valach pracuje na projekte, ako zarobí pre deti: Prezradí celú pravdu o špinavostiach v Chomutove
Šéf Smeru
Podľa Fica hrozia kvôli voľbe ústavných sudcov žaloby: Chaos spôsobil exprezident Kiska
ilustračné foto
Slovenská polícia vyzýva rodičov: Deti za zlé vysvedčenie netrestajte, toto môže nasledovať
Petr Janda
Hudobník Petr Janda sa teší z nového prírastku: Ukázal pravnúčika
Nevidiaceho
Prehovorila asistentka nevidiaceho Jaroslava, ktorého nepustili do motorestu: Krutá realita na Slovensku!
Kim chce podporiť
Južná Kórea chce pomôcť obyvateľom Severnej Kórei: Pošle im 50 000 ton ryže
Geraint Thomas
Britský cyklista po páde v bolestiach a v kaluži krvi, na Tour de France chce ale štartovať
Maroš Ševčovič
Opäť získal podporu: Vláda schválila nomináciu Šefčoviča do Európskej komisie
Lukáš Hroššo
Po vypadnutí z Ekstraklase nastal v kabíne veľký pohyb: Štyria Slováci v Zaglebii skončili
(ilustračné foto).
Vodiči, zbystrite pozornosť: Pravidlá cestnej premávky sa majú meniť
Bývalí partneri
Expriateľ Evy Varholíkovej Matej prehovoril o konci ich vzťahu: Prečo opustil boháčku