Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 16. 7.
Drahomír
23°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
03.07.2018, 05:50 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Exhlásateľka Straková oslávila sedemdesiatku: Babská jazda u známeho Taliana

9 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
chochlik.p
3.7.2018 14:19 | |
+7 -0
Reagovať
Najlepšie uvádzala večerníček.
1nternetista
3.7.2018 11:08 | |
+1 -9
Reagovať
NATIAHOL BY SOM JEJ LANGOš
skorec11
3.7.2018 09:14 | |
+16 -1
Reagovať
Pani Straková-prajem vám osobne všetko najlepšie k vašej sedemdesiatke,stále máte u mňa veľké sympatie!!!
halatuday
3.7.2018 07:47 | |
+22 -6
Reagovať
výborná hlásateľka, aj pani BENAČKOVÁ. To dnešným vôbec neni rozumieť, ako keby mali v držkách zemiak alebo čo.
kirgat
3.7.2018 07:20 | |
+30 -2
Reagovať
Oslavenkini prajem k narodeninam všetko najlepšie a veľa zdravia a šťastia v jej ďalšom živote.
tabatat
3.7.2018 07:03 | |
+25 -30
Reagovať
ja by som len chcela pripomenut, ze dcera pani Strakovej robila podpredsenicku HZDS,meciarovka karieristka... preto som si pani Strakovu prestala vazit ,a po dalsi, bolo nutne menovat restiku toho Taliana,ale ano,skryte promo na restiku,tomu sa hovori zabit jednou ranou /clankom / dve muchy
norja
3.7.2018 07:07 | |
+40 -21
Nikdy som ju nemala rada, bola preafektovaná, nepôsobila na obrazovke prirodzene.
narodenyvCSSR1963
3.7.2018 08:33 | |
+4 -7
PRASAult ty primitívny chudák s IQ=BMI=40, na tvoj názor nikto nie je zvedavý ani z týchto tvojich dvoch ženskýchnickov z celkového počtu 45228452245 nickov...
stefi309
3.7.2018 06:34 | |
+33 -11
Reagovať
to jsou hezký kocky
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
More
Kde v EÚ je kvalitná voda na kúpanie v mori? Eurostat zverejnil rebríček Aktuality.sk
Elizabeth Hurley
Foto
Elizabeth Hurley ukázala svoje prsia v plnej paráde: Šteklivá fotka hore bez
Novozvolená
Foto
Dobrý výsledok pre Európu, skvelý pre Nemecko: Osobnosti reagujú na novú šéfku Európskej komisie
Float Plane
V Kanade sa zrútil hydroplán so 7 ľuďmi na palube: Tragická bilancia
Hráč Sharks Joe
Viaceré hviezdy a legendy v NHL stále bez zmlúv: Na kontrakt čaká aj Daňo
Londýnsky
V Londýne mal vyrásť nový mrakodrap: Starosta výstavbu zakázal
Dieťa pohrýzol
Nevídaná rodinná tragédia! Husky napadol novorodenca: Dieťatko († 3 týž.) prehralo boj o život
Kittel
Veľký rival poriadne prekvapil: Nečakané slová na adresu Petra Sagana
Zákazníčka sa
Žena sa pokúsila zaplatiť hračkárskymi kreditkami: Skolabujete, keď uvidíte jej telefón!
Ursula von der
Je to definitívne: Ursula von der Leyenová sa stane prvou ženou na čele Európskej komisie
Gabrielle si
Foto
Diváci si mysleli, že je to súčasť programu: Krásna cirkusová akrobatka sa zrútila z 11 metrov!
Poznáte hity
Kvíz
Kvíz len pre skutočných fanúšikov: Otestujte sa, ako dobre poznáte TOP hity kapely IMT Smile
Andrej Danko
Danko sa zúčastní na pochode Hrdí za rodinu: Rázne vyjadrenie o adopcii detí homosexuálmi