Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 17. 10.
Hedviga
15°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
28.06.2018, 12:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Pozor na podvodníkov s bytmi! Nehnuteľnosť vám môžu zablokovať na niekoľko mesiacov

22 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
kakolandia
29.6.2018 09:31 | |
+0 -0
Reagovať
treba dať pozor na kpt danka a jeho megalúpež na obrane
partnerX
28.6.2018 13:02 | |
+26 -1
Reagovať
Najlepsia" bola rada od pravnika,ze si treba kazde 2 tyzdne kontrolovat list vlastnictva.Potom naco tu mame statnu spravu ak obcania si maju kontrolovat jej bordel. Ti co takyto zakon pre podvidnikov schvalili a predkozili mali byt uz davno obvineni zo vseobecneho ohrozenia ustavnych majetkovych prav obcanov a sudy im mali zakazat cinnost v statnej sprave na neurcito. Taketo ohrozovanie majetku obcanov uz davno mala riesit vlada a parlament v stave nudze. Na majetok sa nesmie neopravnene siahat!
rs1970
28.6.2018 13:13 | |
+19 -1
Mas pravdu, tu vidime situaciu ked politici v podstate sluzia podvodnikom. A vyvodit trestnopravnu zodpovednost voci politikovi je momentalne v SR v podstate nemozne.
Knihypredeti
28.6.2018 13:14 | |
+8 -1
A co to pomuze to kontrolovat ... kdo chce udelat nejaky podvod, ten ho udela ...Na katastri by to meli mit vsechno lip zabezpecene ...
partnerX
28.6.2018 13:22 | |
+7 -1
"Najlepsie" bolo v uvodzovkach. A cela pravnicka masineria potrebuje mat co najviac problemovych pripadov z ktorych zije alebo doslovne na neznalosti a nemohucnosti vyuzivania prava obcanov parazituje. Tu potrebuje mat niekto sudne spory a preto taky kvalitny zakon na kataster mame.
Knihypredeti
28.6.2018 13:29 | |
+7 -1
Presne tak je to i ve zdravotnictvi ....POMALU VAM VSUGERUJI NEMOC, ABY MELI PRIJMY A ZILI Z NEZNALOSTI LIDI ...Na you tybe jedno dobre video ...NAROD ZOBUD SA .... nebo ...ODKAZ VSETKYM DOBRYM LUDOM NA SVETE, KTORI SA CHCU OSLOBODIT OD ZLA ...
Knihypredeti
28.6.2018 13:00 | |
+15 -1
Reagovať
NA PODVODNIKA, KTERY ZACNE VYDIRAT MAJITELE ABY SEL S CENOU DOLE JE POTREBNE OKAMZITE PODAT TRESTNI OZNAMENI A NA PODATELNI V KATASTRI BY MELI PORADNE KONTROLOVAT PAPIRY A POKUD JSOU NEUPLNE BEZ PODPISU JE VRACET ZPET ... KUPNOPREDAJNA SMLOUVA MA MALO STRAN ...NENI PROBLEM TO ZKONTROLOVAT ...
nobilisnm
28.6.2018 12:36 | |
+37 -2
Reagovať
A čo robí kriminálka,ministerka saková ktorej patrí kataster,minister spravodlivosti a kazimír??? Za čo berú plat: Nech ozbrojá občanov a tí si na svoj majetok pozor dajú aj bez nich!!! Ako sa môže občan brániť! Už 4 roky sa súdim o pozemok ktorí mi evidentne patrí, mam list vlastníctva,,, a všetko čo potvrdzuje že som 30 rokov vlastník a súd zasadá a zasadá a protistrana sa odvoláva a odvoláva a ja sa môžem aj pos,,,. Policajti nezasihnu,,,,lebo je to v súdnom jednaní! Ostáva len mafia?
love-moc
28.6.2018 12:35 | |
+14 -14
Reagovať
V tomto je preborník Kiska. Preto ľudia klamu a podvádzajú, lebo ked môže on, je nepotrestaný a takýto je prezident, prečo by defraudanti nerobili to isté?
nobilisnm
28.6.2018 12:38 | |
+11 -2
Nuž niesi ty vôl? Ak niesi bež na súdne jednanie o pozemok a ako verejnosť a uvidíš!!! Priprav sa na dlhodobé chodenie ak sa nesúdia naši ludia, tak 5-20 rokov a možno aj do Štrasburgu!
love-moc
28.6.2018 12:40 | |
+7 -9
podakuj sa Kiskovi - je to ukážkový prípad, takí ako on Ti spôsobil Tvoje trápenie
nobilisnm
28.6.2018 12:47 | |
+6 -2
Ja sa na trápenie nesťažujem , vyondiem sa na to, predsa nebudem platiť súdy! Takto sa na to vyondielo už pol dediny a Bratislavákov zožerú medvede pretože valal zarastá tŕnim a môže sa tam ísť pásť kaliniak so sakovou, mečiarom , ficom a parlamentom?
love-moc
28.6.2018 13:09 | |
+3 -5
a na Kisku si zase zabudol, nuž-komu niet rady tomu niet pomoci
SukerKing
28.6.2018 12:26 | |
+16 -2
Reagovať
Oprava. To niesu podvodnici ale politici. Uz ukradli vsetku podu tak sa neulakomia ani na byty. Organizovana mafia. Keby som vo vlade ja tak taketo praktiky skoncia za den. O probleme sa vie ale ministerstvo s tym nic nerobi. Preco.... Lebo by som sa necudoval keby v tom boli po usi namoceni.
renina15
28.6.2018 12:22 | |
+23 -2
Reagovať
Najviac podvodov sa robí cez kataster nevyhnutnosti ,mal by sa vydať zákon ,aby sa nevydávali dokumenty tretím osobám ale len majiteľovi pozemku a nevyhnutnosti,takým istým spôsobom prišla moja známa o byt
nobilisnm
28.6.2018 12:40 | |
+18 -1
Takto okrádajú aj tých čo zomrú bez rodinných príslušníkov . Zrejme je v tom mafia,notári, polícia , mestké a obecné úrady, prokuratúra i polícia!!! Tento štát je skrz , naskrz prehnitý a na to prehnitie sa aj možno rozletí? Klabať v Bruseli to ešte premier dokáže ale inak je to OO!
Knihypredeti
28.6.2018 13:10 | |
+13 -1
V Ruzomberku jedna notarka tak pripravila hodne rodin o byty ... Doktorce Danakove, ktera byla bezdetna a zemrel ji manzel 6 let natahovala dedicke rizeni ...kdyz doktorka onemocnela a zemrela pozustala rodina nic nedostala ...majetek zahadne zmizel a notarka si koupila u Ruzomberka barak za 2 miliony ...to je uz takovych 10 - 12 let ... notarce se ty svinstva tezko dokazuji ..ale sami doktori tvrdili, ze patri k bytove mafii ...videli, kdyz ke starym lidem, kteri uz nic nevnimali chodila pro podpisy ...JE MI Z TAKOVYCH LIDI, KTERI OKRADAJI DRUHE FAKT NA BLITI ...A JEDNOU JE MINULOST DOSTIHNE ..
bettyhadbavnik
28.6.2018 14:41 | |
+8 -1
Ľudia zobuďte sa! Predsa je to v naších rukách. Ak táto vláda nevie a ani nechce mať a robiť poriadky, tak si zvoľme inú vládu, iných čestných občanov. Myslím, že existujú ešte čestní ľudia, ktorí majú záujem o poriadok v tomto štáte. Aj predčasné voľby je riešenie.Pretože likvidovať ľudí, ktorí poukazujú na korupciu,to nie je riešenie. Pomaly sa zabudne na brutálnu vraždu novinára s priateľkou a vláda si pokračuje naďalej vo svojom zaužívanom režime - tunelovanie, korupcia a pod. Preto je načase dať zelenú novým tváram, novým stranám. Môj hlas dám každému poctivo zmyšľajucemu človeku.Vidieť ľudí na obrazovke, ktorí boli a sú neželaní, ako vládni predstavitelia je niečo neznesiteľné, no i napriek tomu sa tam vytrčajú. Za normálnych okolností by sedeli v chládku.
Ucholak60
28.6.2018 12:11 | |
+25 -2
Reagovať
Vivat Bananistan,aj s jeho pofidernymi zakonmi
nobilisnm
28.6.2018 12:42 | |
+14 -1
Realizácia v praxi je ešte strašnejšia! Súdia advokáti a nie sudcovia!!! Advokát musí byť náš človek a vyhráte každý súd!!! Sudca vždy prijme jeho verziu aj tú že chodec prešiel auto a nie auto chodca na chodníku!
Intermediary
28.6.2018 12:10 | |
+32 -1
Reagovať
Na katastri im je jedno či je kúpna zmluva alebo či je predaj čistý s overenými podpismi. Za každý vklad inkasujú peniaze.A o tie im práve ide.
nobilisnm
28.6.2018 12:45 | |
+17 -2
Je to proti zdravému rozumu i zásadam vedenia pozemkového vlastníctva v pozemkových knihách: Práve na to boli tieto inštitúcie zriadené aby boli jednoznačne určný vlastníci! Kaliniak z Mečiarom a Ficom urobili čo z toho je ! Moslimci by ich už dávno mali ukameňovaných keby to urobili v turecku? Kalinika by mali mučiť tými stredovekými postupmi a tých čo mu to schválili tiež?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Grilovali sme Fica - pre Gorilu (podcast) Aktuality.sk
Pavol Rusko
Kočnerov obhajca bude Threemu ako dôkaz namietať, podľa Lipšica obžalovaných usvedčuje
Americký
Turecko a USA sa dohodli na prímerí v Sýrii! Kurdi musia splniť jedinú podmienku
Ľudia chcú, aby
Foto
Najstarším dvojičkám chuť do života nechýba: Ťahá im na stovku, zatúžili po Facebooku
Ivana Gottová
Zúfalá Dominika Gottová prehovorila o vojne s Ivanou: Bitka o dedičstvo?! Tieto slová vás odrovnajú
Andy prežíva
Exkluzívne
Scenárista Andy Kraus žiari šťastím: Narodila sa mu dcérka, s partnerkou vybrali krásne meno
Connor McDavid
McDavid predvádza neuveriteľné veci: Jurčov spoluhráč zbiera body s obrovskou ľahkosťou
(ilustračné foto).
Novým členom Súdnej rady sa stal Viliam Pohančeník
Poznáte ich?
Foto Kvíz
Poznáte frontmanov slávnych kapiel? Otestujte sa v kvíze, ako ste na tom
Zúčastnení
Foto
Pred Haščákovým domom sa protestovalo: Desiatky ľudí vytiahli štipľavé transparenty
Michal Hudák
Mišo Hudák sa netají blízkym vzťahom k Čekymu: Nečakané vyhlásenie priamo v štúdiu Inkognita
Spevák Peter Nagy
Spevák Peter Nagy si o výzore Slovákov myslí svoje: V zahraničí toto nevidieť
Zidane sa
Konečne bude pokoj: Polícia zatkla skupinu, ktorá okrádala hviezdnych futbalistov