Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 17. 10.
Hedviga
17°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
25.06.2018, 08:05 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Hviezda Chýlková na Art Film Feste stratila reč: Prekvapenie od syna ju dojalo k slzám!

4 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
skorec11
25.6.2018 08:54 | |
+25 -28
Reagovať
Chýlková stratila reč,že ju prekvapil syn,až ju to dojalo k slziam???Ale aj Kisku ,Danka a Pelegríniho dojalo k slziam,že ste o nich nedali diskusiu,aby sme sa aj mi občania vyjadrili k ich debate o 5 minút 12 !!!!!!!Opeť máte v tej redakcii strach na názory Slovákov,čo si myslia!!!
narodenyvCSSR1963
25.6.2018 09:14 | |
+21 -12
Vždy ten strach SEREŠOVSKOCUCIAKOVSKÍ PRESSTITÚTI mali, vždy ho mať budú a vždy budú poslednými SEREŠovými onucami...
kakolandia
25.6.2018 12:15 | |
+5 -6
aj tí všiváci dobre vedia čo si o nich myslí ulica.
bull33
25.6.2018 08:38 | |
+33 -4
Reagovať
jablko nespadlo daleko od stromu :)
tabatat
25.6.2018 08:15 | |
+68 -7
Reagovať
bolo to mile a zaroven zabavne,ten Kraus ma krasnu rodinu, krasnu manzelku/ aj tu prvu/a nadanych synov
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
ONLINE: Kočnerovi som nezháňal tlačiareň na zmenky, ale porcelánové tanečnice, tvrdí svedok Aktuality.sk
Rakva
Praha sa lúčila s maestrom Gottom: Dojímavé slová uslzených fanúšikov
Slovenský premiér
Pellegrini o brexite a zbrojnom embargu voči Turecku: Takto bude reagovať Slovensko
Prezidentova
Prezident Asad: Sýria bude čeliť invázii Turecka všetkými legitímnymi prostriedkami
Molly zomrela
Tínedžerka († 17) zomrela na rodinnej dovolenke v Španielsku: Ďalšia rana pre jej rodičov
Jana Kiššová.
Aktualizované
Odídenci z SaS vstupujú do konkurenčnej strany: Volebným lídrom bude Jana Kiššová
Prvý muž Slovana
Foto
Trest za hajlovanie: Ivan Kmotrík ml. zaplatí pokutu, súd nebude!
Ján Sýkora
Ján Sýkora si zo zranenia ťažkú hlavu nerobí: Rameno obviažem a hrám ďalej
Rybári neverili,
Rybári neverili, že vytiahli takýto úlovok: V strede jazera ich udivilo nečakané prekvapenie
Fuj, ale som sa
Vtipná momentka sa stala hitom: Fuj, ale som sa zľakol
Jaro sa
Práca sa podpísala aj na porotcovi ČSMT, Slávik priznal problém: Sype do seba lieky
Marek Maďarič
Foto
Exminister Maďarič po odchode zo Smeru výrazne zmenil imidž: Hipster s účesom Janka Tribulu!
Riaditeľ
Šéf SIS Šafárik: Nahrávka Gorily sa má overovať s originálom, bol však skartovaný