Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 18. 6.
Vratislav
16°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.06.2018, 15:25 | Správy | Krimi | Domáce krimi

Diskusia: Opitá inžinierka v Poprade viezla na sedadle spolujazdca nepripútané dieťa: Ako ju potrestal súd?

13 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
d987654321
23.6.2018 15:35 | |
+2 -2
Reagovať
Otrasné dačo... šoférovať pod vplyvom alkoholu, asi by si zaslúžila 25 na holý zadok za to...
jcb4
22.6.2018 05:14 | |
+17 -0
Reagovať
Prečo podnikateľke neumožnil súd podnikať aspoň mesiac pri zveľaďovaní životného prostredia v Poprade?Čo to je pre ňu 300 ečiek?Oranovú vestu,metlu a každé ráno nástup peši do práce,to by bol trest,ale takto sa ťapa nepolepší.
zkunk
21.6.2018 18:24 | |
+3 -11
Reagovať
Najprv fúkla 2 promile, potom musela povinne otrčiť fízlom, ale mala vyšlahané otvory, tak jej dali za hodinu fúknuť znova, aby nafúkala menej a vypýtali nejaké tie úplatky za zníženie hodnoty alkoholu, ako robia všetci a stále, pretože sú to špinaví paraziti, ktorí v slušnej spoločnosti nemajú čo hľadať. Keď som majiteľ auta a platím dane, môžem si jazdiť ako chcem a pod vplyvom toho, čo ma práve napadne, lebo sloboda je nadradená všetkým zákonom. Tiež mám právo brániť svoju slobodu pred pokusmi fízlov o zastavenie môjho auta a to akýmikoľvek prostriedkami. Zaručuje to ústava.
banka32
21.6.2018 17:20 | |
+7 -4
Reagovať
Vychodnare v pohode slopte
pekelnypesdunco
21.6.2018 17:10 | |
+6 -3
Reagovať
ako povedali v jednej reportáži tie dve o.žr.até baby čo sa zrazili a bola to matka a rodina, že na východe je to normálne. ale keby mali trestať každého čo nafúka nad 1 promile tak to by museli podľa mňa postaviť nie 3 basy ale rovno 30. lebo ľudia sú nepoučiteľný. ale súd to rieši šalamúnsky. kto nafúka rieši pokutou a zobratím vod.ičáku čo je 98%. zbytok je ten čo niekoho zraní a tých už musia riešiť aj basou lebo je zranenie.
Pelikan117
21.6.2018 16:48 | |
+6 -2
Reagovať
A to už dva dni nepila ....
stefi309
21.6.2018 16:12 | |
+7 -2
Reagovať
je teplo pije kazdej.
dedenk1
21.6.2018 16:02 | |
+11 -7
Reagovať
tak samozrejme.... a ak by si ako ožratá zabila vlastné decko, tak by nadávala na každého, len nie na seba, že čo jej dali piť alebo že akoto, že v autach niesú automatické bezpečnostné pásy...no proste sprostáááá východniarka....
sjuro
21.6.2018 15:40 | |
+24 -7
Reagovať
a potom sa cudujete ze vodici stale slopu,preco nedostala povedzme 2 tyzdne basy?
Pupajdo2
23.6.2018 16:46 | |
+5 -0
Lebo ju súdil súd na Slovensku!!! Preto!!!
tabatat
21.6.2018 15:34 | |
+7 -5
Reagovať
vidm ,pustili diskusie,verim, ze len na chvilu
60Mi
21.6.2018 16:47 | |
+5 -0
Tatabat, tak povedz nieco rozumne, kym sa da.
Pelikan117
21.6.2018 17:58 | |
+0 -0
Veľký brat načúva ...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Kandidát na post
Komentár Daga Daniša: Fico sa rozbehol do konfliktu s Čaputovou Aktuality.sk
Mário a Janka si
Mário s Jankou si užili posledný sneh: Na lyžiach v kraťasoch
Snímky, ktoré
Foto
USA zverejnili nové dôkazy: Tieto fotky majú usvedčiť Irán z útoku na tankery
(ilustračné foto).
Hrozivý scenár OSN: Do roku 2050 nás bude 9,7 miliardy, postará sa o to hlavne týchto 9 krajín
Egyptský
Amnesty vyzýva egyptské úrady: Úmrtie Mursího († 67) treba dôkladne vyšetriť
(ilustračné foto)
Prepadnutie, o akom ste ešte nepočuli: Lúpežníkova zbraň vás rozhodne rozosmeje
Emmanuel Macron
Macron na stretnutí so Zelenským: Vyjadril nádej o oživení mierového procesu v Donbase
Na snímke hráč
Toronto oslavuje titul NBA: Raptors vítalo vyše miliónov fanúšikov
Seismograph for
Aktualizované
Juhozápad Číny zasiahla séria piatich zemetrasení, jeden hotel sa zrútil: Hlásia mŕtvych
Nový model
Turecko predstavilo model novej stíhačky piatej generácie: Jasný odkaz Spojeným štátom
Na snímke Diego
Maradona sa obul do argentínskej reprezentácie: Už nás môže zdolať aj ostrov Tonga
Vodič pred 8
Foto
Vodiča z okresu Banská Bystrica zastavili policajti: Odpadnete, koľko nafúkal o pol 8. ráno
Bývalý prezident
787
Kiska naložil Ficovi ako ešte nikdy: Už nie som prezident, môžem to povedať na rovinu