Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 24. 10.
Kvetoslava
12°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.06.2018, 07:20 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Slovensko sa pripravuje na predsedníctvo vo V4: Vláda zverejnila dynamické motto

19 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
MichaLde451
20.6.2018 12:26 | |
+0 -0
Reagovať
....
Intermediary
20.6.2018 09:36 | |
+0 -3
Reagovať
Ktorá Evka sa zase nabalí? Súdruh Vajčák už možno vie.
MichaLde451
20.6.2018 15:11 | |
+0 -0
...,
natohlav
20.6.2018 09:34 | |
+2 -2
Reagovať
nespomínali sa aj nejaké piliere v Černých barónoch?
Lignum
20.6.2018 09:17 | |
+5 -2
Reagovať
Výška zárobkov politikov vo V4 by sa mala odvíjať od priemernej výšky starobného dôchodku.Starobný dôchodok je totižto ukazovateľom toho , ako sa v danom období politici starali o pracovne aktívnych ľudí v minulosti.Aké mali občania vytvorené pracovné príležitosti a koľko pri svojej aktívnej činnosti mohli odvádzať štátu, koľko mohli spotrebovať a ušetriť si na dôchodok.Keď v štáte dlhé obdobie ľudia živorili a majú nízke dôchodky , politici nemajú nárok na to , aby sa odmeňovali. Ak by prišlo k takémuto , podľa mňa logickému odmeňovaniu politikov, , predpokladám , že by sa upustilo od striktného výpočtu dôchodkov len a len z dôchodkového poistenia a dôchodcovia by dostávali aj nejakú časť HDP štátu.
Lignum
20.6.2018 09:31 | |
+5 -2
Myslím si , že to čo vravím má logiku , pretože dôchodcovia tvoria veľkú skupinu občanov republiky a pr pohľade na výšku priemerného dôchodku by nezainteresovaný mohol mať názor, že Slováci sú národ lenivcov, darmožráčov a hlupákov.
chocholous
20.6.2018 09:15 | |
+0 -0
Reagovať
krasna foto bratislavy
nobilisnm
20.6.2018 09:00 | |
+2 -4
Reagovať
Táranii vládnych zlodejov a o tom ako sa slovensko má dobre vidia občania na cenách potravín , zdravotníctva... Kazimír je arcizlodej slovenskej ekonomiky?
nobilisnm
20.6.2018 09:08 | |
+2 -3
To - si strč. Ak platy porastú o 6% a dôchodky o 0,1% to znamená že príjmi dôchodcov sa reálne znížia *** komunistickí naučte sa trocha počítať a monimum ekonomiky a nemôžte takých vidriduchov voliť ako volíte v zlepenci! Tam ich v piatok skúste!!! provieť k rozumu. Robotnícky vodcovia kde ste kúpení a farmári za vás bojujú vy chra..!
Lignum
20.6.2018 09:20 | |
+3 -2
...súhlasím s tebou. Pri vysokom raste platov a s tým spojenej vysokej inflácii / páni podnikatelia si nenechajú újisť príležitosť / sa vlastne aj z nových dôchodcov veľmi rýchlo stanú " starodôchodcovia "
natohlav
20.6.2018 09:36 | |
+2 -2
za ***ov komunistických sa dôchodok rovnal cca 67 %, terazjší kapitalistickí nám ponúkajú cc 44% tak si to už zrovnajte v tých hlavách !!!!!!!
kakolandia
20.6.2018 08:50 | |
+2 -3
Reagovať
že inteligentné riešenia....čo tam potom robí ten tupý zlodej z revúcej????ostatní zlodeji a arcizlodeji z koalície majú aspoň chochmes,samozrejme nie všetci,všetci ale patria do basy
meeandros
20.6.2018 08:28 | |
+10 -0
Reagovať
Aspoň som sa zasmiala na tom programe. Musela som to prečítať trikrát, aby som raz pochopila, že mi to pripadá, akoby som čítala "Závery XVII. Zjazdu KSČ-ako budovať a vybudovať komunistickú spoločnosť". Neuveriteľné, čo dokážu vytvoriť naši vládni "hoch"!
meeandros
20.6.2018 08:29 | |
+10 -0
Normálne-budovateľské pátosy!
sisasimona
20.6.2018 07:34 | |
+2 -11
Reagovať
Prepáč, meeandros, a ty si ako vzdelaná/-ý? "Copy"...hm hm hm...aké slovenské, "my, ktoré..." - že by si písala iba o ženách? lebo ak o všetkých, tak "my, ktorí..." Preto najprv vyber brvno z vlastného oka...
px11mx11
20.6.2018 07:52 | |
+5 -10
tak to som hrozne zvedavaá čo si títo farmári Slovenska vyštrajkujú,lebo čo pozerám tie fotográfie ,ako sú odkklonení s hlavn.cetsy na cestu poľnej cesty štvrtej,alebo piatej skupiny očakávam,že tak budu aj vybavení,škoda tych nákladov čo farmári na túto výpravu vynaložili,ale na druhej strane aspoň pekný výlet,žišli sa tu farmári celého SLovenska spoznali sa a vyrozprávajú sa medzi sebpv do sýta,
tabatat
20.6.2018 07:57 | |
+5 -7
toto som napisalal uz vcera,drahy vylet to je
meeandros
20.6.2018 08:42 | |
+3 -0
Včera, v Rádiu Expres, vyčíslili približné náklady na naftu z východu do BA a späť na 600,- eur!
nobilisnm
20.6.2018 09:05 | |
+3 -2
Naším problémom nieje mi ale čo budeme žrať a kde bývať ! Pod mostom ak ťa okradnú o byt zlodeji zo súdov, katastra a prokuratúri a exekútori ktorí ti za 1E dlžobu vypýtajú 10 000E ti my pod mostom bude na ONÉ! Potom ti príde o čom je reč ako tá pani z Trnavy čo ju obral kataster z lumpami JUDR o byt zaplatený, kúpený a riadne prevedený lebo JUDR SR sú blbúni a lotri komunistickí JUDR KOniáš by bol ich vodca keby žil! Šlak ich trafil s ministrami na čele!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Matovič zverejnil komunikáciu 900 správ Glváča s Kočnerom Aktuality.sk
Inter potreboval
Foto
Škriniarov Inter proti Dortmundu zvíťazil, Slavia potrápila Barcelonu
Mark Zuckerberg
Zuckerberg obhajoval v Kongrese svoj nový projekt: Drsná reakcia jedného z politikov
Saudsko-arabský
Saudskoarabský kráľ Salmán vymenoval nového ministra zahraničných vecí
Carlos Mesa
Búrlivé prezidentské voľby v Bolívii: Opozičný kandidát vyzýva ľud na zintenzívnenie protestov
V stredu
Foto
V českej obci Perná vybuchol rodinný dom: Hlásia dvoch zranených, jeden je v ohrození života
Na snímke
Slovenská hádzaná privíta nové tváre z Bosny: Hovoria perfektne slovensky, hrať budú čoskoro
Big rig semi
Po kamióne s 39 mŕtvolami narazili britskí policajti na ďalší pochybný nákladiak: Zarážajúci nález
Man in prison
Pred spravodlivosťou utekal 3 roky: Jeden z najhľadanejších britských zločincov dostal doživotie
Súboj mladíkov
Súboj futbalových mladíkov zvládla lepšie Chelsea: Ajax zaplakal, bič plieskal na konci!
Británii sa
Členské krajiny EÚ súhlasia s odkladom brexitu, nový dátum zostáva záhadou
Tomáš Tatar počas
Obrovská smola pre rozbehnutého Tatara: Zranenie na tréningu znamená škrt cez rozpočet!
Jodie a jej
Žene počas cisaráku prestala účinkovať epidurálka: Čo nasledovalo, je čisté peklo