Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 15. 12.
Ivica
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.06.2018, 05:00 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Prvá gej svadba v britskej kráľovskej rodine: Ženícha odvedie k oltáru bývalá manželka

236 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
matejr
27.6.2018 20:59 | |
+5 -3
Reagovať
Horšie už je,ked sa takéto prasačiny tolerujú,a pripadá to ludom normálne...Taký svet speje k zániku.
Mariabudka
24.6.2018 21:38 | |
+7 -2
Reagovať
Aj u nás jeden taký žil na konci dediny mal dom a potom sa obesil. Je to veľké nešťastie. Láska je dôležitá, a ak sa majú radi, ja by som to neodsudzovala, je rok 2018, ak sú to slušní ľudia, platia šeky, nepijú, neponocujú, nehádajú sa, nebijú, tak prečo nie?
Bearfan1
19.6.2018 02:56 | |
+10 -3
Reagovať
ale keby si 20r holka zobrala podobnu,tak by nestihal po vas jeden mopovat!zejo? Pozeranim lesieb vlastne homosexualitu na 50% akceptujete a schvalujete a este si pritom aj...
Hjurem
19.6.2018 00:05 | |
+12 -8
Reagovať
Nerozumiem tomu, ako toto mohlo napadnúť ich deti. Aby ho ona viedla k oltáru. OK ak majú obaja rodičia aj po rozvode dobrý vzťah, je to fajn, ale čo je veľa to je veľa. Toto mi naozaj pripadá už choré.
Bearfan1
19.6.2018 04:10 | |
+13 -4
Lebo rodina pri sebe stoji a maju ho radi ako otca a ex-manzela a cely svet,vratane citatelov NC maju proste...dobry pocit,ne? Zit si svoje a mat druhych na haku,skuste ';-)
metaliza
19.6.2018 08:23 | |
+7 -0
vlastne teraz už aj jeho žena má čo oslavovať, môže si nájsť alebo si možno aj našla muža, ktorého bude ako žena priťahovať
Slobodnapandora
18.6.2018 19:25 | |
+24 -17
Reagovať
Po troch dcérkach zatúžil uchyl po troch ho.vienkach ...šak...monarchia to nejako spláchne do haj.zlu...
tatiana72
18.6.2018 17:44 | |
+25 -17
Reagovať
No zbohom, monarchia. Najprv Meghan-američanka, herečka z divnej rodiny, teraz gay svadba. Čo týmto kráľovská rodina sleduje? Nie je náhodou kráľovná hlavou anglikánskej cirkvi?
polsky.matros
18.6.2018 16:18 | |
+21 -19
Reagovať
Boli spolu tak dlho,pokym im kakove venceky nepopraskali :)
kozak_osikovy
18.6.2018 15:05 | |
+39 -21
Reagovať
Po 3 detoch so zenou zistim ze som gay?? To co ju len opelil ako vcela??
slnecnica3
18.6.2018 16:35 | |
+23 -13
Asi tak. Je zrejme autorom vyroku: Lady dufam, ze ste tehotna, nechce sa mi opakovat tie smiesne pohyby.
nebojsa
18.6.2018 21:16 | |
+25 -10
Mozno realne ani gey nieje, len si povedal, ze v dnesnej dobe je to moderne. Ved vid tie vsetky "LGBTI" pochody. Vsetko odpad .....
Antiparazit
18.6.2018 23:04 | |
+2 -12
Nebojsa, ty si iste taky skaredy, ze sa s tebou ziadny tep los nechce posulo zit, tak ich nenavidis, ziarlus, lebo tvoj kakac je nevyuzity. Tak ich nenavidia.. Si klasicky fixovany na oralnu fazu cez an al.
metaliza
18.6.2018 13:59 | |
+33 -18
Reagovať
no nedá mi napísať za tú ženu, tak chudáčikovia homosexuáli a čo pocity tej ženy alebo takýchto žien nikoho nezaujímajú? je s ním roky, má tri deti a nakoniec príde na to, že celé manželstvo by bol radšej s bársakým chlapom ako s ňou...
minerva59
18.6.2018 14:38 | |
+20 -8
Tie zeny zvacsa o tom vedia...
metaliza
18.6.2018 14:47 | |
+7 -9
jasnééé, žena si ho vezme úplne dobrovoľne
minerva59
18.6.2018 15:21 | |
+17 -7
Predstav si, ze ano. Tie zeny su velakrat zamilovane a akceptuju to, alebo si myslia, ze ich zmenia. Oni zas su do toho spolocensky tlaceni, bud rodinou alebo spolocnostou ako takou. Toboz ak maju dake spolocenske postavenie. A ano, dokonca su schopni aj plodit deti. Historicky znamy pripad je Izabela (a ano, ta akoze z filmu Breveheart s Gibsonom) a Eduard II. (Druon - Prekliati krali I.) A takych bolo...
metaliza
18.6.2018 15:31 | |
+18 -10
ehmm, v Amerike možno...,ale urob anketu na Slovensku, že koľko žien by to urobilo, keby vedelo pravdu...lebo ja nie...akože bude so ženou, zavrie oči a bude predstavovať si Jurka? :)
minerva59
18.6.2018 16:04 | |
+8 -5
Meraliza-preco si myslis, ze iba v USA? :-) Ani ja nie, lebo viem, ze to je na cely zivot, prevychovat ani vyliecit sa to neda. Asi predpokladam spravne, ked poviem, ze ziadneho si nevidela, resp. ziadneho osobne nepoznas?
metaliza
18.6.2018 16:33 | |
+6 -4
poznám a nepozerám na nich cez prsty, ale pre svojich blízkych by som to nechcela, ale človek nikdy nevie...viem, že to nemajú ľahké, ale nepáči sa mi, keď je takýmto spôsobom klamaná a zneužívaná žena, takže bude lepšie, keď budú spolu, ale bez toho haló, čo je v poslednom čase kolo toho, lenže naša spoločnosť neviem ako to prijme, lebo tu sa ťažko prijímajú aj iné inakosti, ako napr. tmavšia pleť, iná národnosť,...vlastne negatívne skúsenosti mám až z čítania diskusií, lebo predtým som si myslela, že oni sú akože fajn kamoši pre ženy, ale sa mi skôr zdá, že ich nemajú radi, ohovárajú ich, poukazujú na nedostatky, starajú sa do toho ako by mali vyzerať a čo nosiť oblečené, keďže je ich mnoho medzi návrhármi vlastne dosť ovplyvňujú ženskú módu a teda aj diktujú typ postavy najideálnejší=vešiak na ich šaty, prsia a boky nie, to už je moc ženské, takže aj oni keď chcú byť prijatí tiež musia prijať a vhodne sa správať...
DRDAMDIDAM
18.6.2018 13:49 | |
+15 -14
Reagovať
Už aby si s tým príroda nejako poradila. Aby mi tupelo nenadávalo beztrestne do heterákov. Pritom nazvať ich pravým menom je trestné
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Mechanizmy na búracie práce paneláku
Panelák v Prešove rozoberú za symbolické euro: Je to charita, tvrdí firma Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Nový domov: Ako sa zdá, Kiran si na ruskú zoo rýchlo privykol.
Orangutan Kiran z Bojníc si zvyká na život v Rusku: Do pozoru dal personál aj zvieracích kamošov
Nepatrí medzi tých, ktorí o sebe radi hovoria. Svoju prácu, hobby či poslanie mu do života priniesla náhoda.
Šoumen Leonard Dani alias Disco Leo: Z družstva sa dostal až do šoubiznisu
Foto
Tragická lyžovačka Mareka († 23) a Andreja v Nízkych Tatrách: Nešťastiu mohli predísť
Na snímke generálny manažér slovenskej hokejovej reprezentácie Miroslav Šatan.
Šatan vyzdvihol po zbabranom turnaji jedného debutanta: Príležitosť ešte určite dostane
Rysová patrí medzi naše umelecké legendy.
Herečke Rysovej zomrel muž na rakovinu, syn žije v Kanade: Vianoce o samote?
Umelec má kladný vzťah k ľahkým drogám.
Foto
Spevák Hůlka otvoril trinástu komnatu: Otvorene o tom, za čo vďačí svojej rodine
Exminister školstva: Čaplovič dlhodobo odmieta pochybenie.
Slovensko príde o milióny eur: Kurzy pasenia oviec predražili 30-násobne
Veľký prehľad platov na Slovensku: Ktoré profesie si polepšia najviac
David Púchovský: Autor knihy o páde lietadla na Zlatých pieskoch.
Bývalý novinár Púchovský o katastrofe letu 001: Do poslednej chvíle mali šancu sa zachrániť!
Letters and fountain pen
Našli najstarší list Ježiškovi: Dievčatko ho napísalo pred viac ako sto rokmi
Počasie si vo Francúzsko vyžiadalo 2 obete.
Francúzsko sužuje počasie: Dažde a veterná smršť zabili dvoch starčekov
Ruský prezident Vladimir Putin
Firma chcela používať Putinovu agentskú prezývku: Súd im to zatrhol