Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 8. 12.
Marína
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.06.2018, 18:10 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Záhadná smrť zaľúbencov na dovolenke: Poloha tela mŕtvej ženy nedáva nikomu spávať

16 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
bandacenzorov
24.6.2018 01:00 | |
+18 -3
Reagovať
Konečne som sa z toho nadpisu dozvedel, prečo nemôžem zaspať. Aj ked vôbec netuším o koho alebo čo sa jedná. Nie to o akejsi polohe ženy. Ale NČ je zázrak na nezaplatenie.
P0kec007
23.6.2018 22:11 | |
+11 -27
Reagovať
Normalne si napravala vlasy ked tam uz lezala zranena aby bola sexi pre zachrannarov.
Intermediary
23.6.2018 20:57 | |
+14 -12
Reagovať
AFP uviedla, že to nie je po prvýkrát, čo turisti spadli zo steny v blízkosti pláže, známe ako Praia dos Pescadores alebo Fishermans Beach, obľúbené miesto obklopené útesmi a 40 metrov vysokou stenou.Žena zrejme keď padala v zúfalstve sa chytila aj vlastných vlasov.V roku 2014 dvaja poľskí turisti spadli v neďalekej Cabo da Roca, ked si robili selfie. Zdá sa, že ona priamo vyhľadávala také príležitosti fotiť sa na vyvýšených miestach. https://www.mirror.co.uk/news/world-news/first-picture-british-tourist-boyfriend-12697956
meeandros
23.6.2018 21:13 | |
+10 -26
IM, prepáč, mňa už prestalo baviť, aby som stále rozumela aj cvokom. Prestalo ma to baviť mojím dôchodcovstvom, dôchodkom. Nech sa trápia iní. Múdrejší, hlúpejší-neviem. Svoje som si "odkrútila" a nechávam príležitosť novej generácii; sem-tam zabŕdnem, netvrdím, ale už ma Slovensko nebaví. Je tu katastrofálna nevýchova detí! Apropo-k meritu veci: nepoznám, neviem, nebola som tam-neviem, či je tam piesková , či kamenistá pláž. Aj tak, ak by bola piesková, mobil sa mohol rozmlátiť o skaly-30 metrov ani Apple nezachráni!
bandacenzorov
24.6.2018 01:02 | |
+6 -2
meeandros Pri tomto výpotku, teda hlavne sama sebe.
kov3
24.6.2018 16:42 | |
+3 -0
meeandros : skús masturbovať, to ti pomôže uvolniť vnútorné napätie
walkerd
23.6.2018 20:49 | |
+13 -14
Reagovať
Co za blbost? JA spim uplne pokojne ...
meeandros
23.6.2018 20:41 | |
+32 -17
Reagovať
Vôbec mi ich nie je ľúto. Ožratí, bez zbytku mozgových dráh na uvedomenie si svojho konania. Hlúposti tu popísané- v článku. Výstrel, atď., na nich žiadna stopa-zastrelenie, vraj "počul-niekto"; a-čo je neobvyklé? Že mala roztiahnuť ruky a nenechať si ich vo vlasoch, keď bola ožratá? Veď nevedela, čo robí. Ešte sa ocinko ide sťažovať, že "neobvyklé". Načo takéto somariny vyťahujete zo zahraničných stránok?
aIbiceIeste
23.6.2018 19:59 | |
+54 -21
Reagovať
Mne skor neda spavat, ako je vôbec mozne v dnesnych hrozne tazkych a zlych casoch, ze ma niekto este na dovolenku. Idem radsej pozerat futbal, tema diskusie o nicom.
meeandros
23.6.2018 20:36 | |
+17 -26
Tebe sa veľmi zle žije v tej "Argentíne", keď môžeš pozerať TV!:-)))
aIbiceIeste
23.6.2018 22:06 | |
+19 -15
meandros, ty chudera a troska, čo sa do mňa navážaš, ty tupý odpad? Oslovil som teba, či dotkol sa ťa snáď? Nie! Tak drž pysk lundro! idem spať, zápas už skončil.
Gringo
23.6.2018 19:26 | |
+68 -13
Reagovať
Selfie robia adolescentní bezmozgovia, ktorí v dospelosti z toho možno vyrastú. Keď to robia dospelí ľudia, nie sú kompletní.
balancer
23.6.2018 18:37 | |
+21 -36
Reagovať
A čože, pán premiér? Naozaj nevidíte? A na čo čakáte? Ešte nejakú vraždičku- či len zabitie?
r.o.b.o.595
23.6.2018 18:33 | |
+62 -5
Reagovať
Tie selficka uz maju na svedomi vela zivotov. No ludia asi bez toho nedokazu zit aj napriek nebezpecenstvam ktore im hrozia.
tuscolana4
23.6.2018 18:14 | |
+76 -5
Reagovať
Smutné...ale tie pitomé nadpisy o tom, ako to "nikomu nedá spávať" si môžu odpustiť.
bandacenzorov
24.6.2018 01:05 | |
+3 -6
Asi tak ako aj to "pitomé". Čechizmus na slovenskej stránke.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Ukrajinský historik Vitalij Ohijenko.
Holodomor bol pre Sovietov laboratóriom, v ktorom zistili, že môžu prakticky všetko (rozhovor) Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
(ilustračné foto)
Meteorológovia radia jazdiť opatrne: Na mnohých miestach sa tvorí hmla či poľadovica
ÚVODNÝ GÓL DOMÁCICH: Strelil ho bystrický útočník Lamper (vľavo).
Foto
Vyčíňanie fanúšika Slovana: V Bystrici zničil záchod a vytopil kabínu
(ilustračné foto)
Hasiči zasahovali pri požiari dielne v Novej Polhore: Jedna osoba sa nadýchala splodín horenia
Pre všetkých, ktorí to potrebujú: Šatstvo, ktoré ľudia priniesli do internátu, poputuje do miestnej organizácie
Po hroznom nešťastí pomáha celé Slovensko: Riaditeľku dojalo, čo všetko darcovia priniesli
Polícia objavila telá na pozemku (ilustračné foto).
V centre Bratislavy došlo k útoku: Polícia hľadá svedkov
Lionel Messi.
Najlepší hráč sveta opäť úradoval: Messi sa teší z ďalšieho hetriku
PRIŠLA O DOMOV: Naďa v čase explózie bola v práci a je rada, že si zachránila život.
Pri tragédii v Prešove vyhasli ľudské životy: Naďu zachránilo, že bola v práci
Na snímke futbalista ŠK Slovan Bratislava Andraž Šporar.
Má Šporar zajačie úmysly? Jeho odpoveď na priamu otázku mnohé naznačuje
Close-up of a Judge's Gavel
Už je známy termín pojednávania so šéfredaktorom časopisu Zem a Vek: Odsúdia ho za hanobenie národa a rasy?
Shooting a gun
Kauza zastreleného starčeka sa vracia na prvostupnňový súd: Oslobodí Gejzu aj tentokrát spod obžaloby?
mama Tatiana
Foto
Svetový vynález Slováka pomohol ťažko chorému Tomáškovi: Vďaka unikátnej klávesnici povedal mame prvé slová
Herec Oldo Hlaváček
Hlaváček po smrti Potokárovej († 27) prehovoril o situácii v divadle: Otvorená kritika