Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 26. 6.
Adriána
30°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.06.2018, 09:29 | Šport | Šport mix

Diskusia: Lyžiar Bode Miller po nešťastnej smrti svojej dcérky († 1): Slová vďaky, ktoré chytia za srdce aj vás!

7 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
vanns
18.6.2018 20:08 | |
+0 -0
Reagovať
Je to strašná rana pre každého rodiča a úspešnému Boddy Millerovi ukázal život tú odvrátenú stranu.
mfi3260
13.6.2018 11:50 | |
+3 -2
Reagovať
Mal by čeliť obviniu zo zanedbania starostlivosti o maloleté dieťa a ísť do basy a nie vyškierať sa na nejakej netsieti.
Ucholak60
13.6.2018 10:49 | |
+2 -0
Reagovať
Somár!
putina
13.6.2018 10:11 | |
+8 -1
Reagovať
Tak a zas tie bazeny...Kolko sa zas utopi deti ..!!!????--rodicia by nemali nechat deti bez dozoru..!--potom si mözu za smrt svojich deti sami....ak maju take svedomie ....
zelenajastericka
13.6.2018 10:32 | |
+12 -2
Toto nie je iba o bazénoch. Ja sama mám malé dieťa a veľký bazén. Bazén nie je luxus, je to skvelá vec kde môžeš tráviť čas s deckami. Ale áno, pravdu máš v tom, že deti by nemali byť samé bez dozoru. Ja keď idem dnu, ide aj dieťa. Keď sme vonku, sme vonku všetci.
zelenajastericka
13.6.2018 09:51 | |
+33 -2
Reagovať
To snáď ani nie je pravda, koľko majú ľudia v sebe sily, ak po takejto tragédii dokážu sedieť a zverejňovať svoje pocity na net. Nechápem, lebo keby mne sa niečo takéto stane, nemala by som chuť žiť. A nechápem ani tomu, prečo sa nutne musia spovedať celému svetu o ich žiali. To už vážne nič nie je v súkromí iba preto, aby som bol/a in? Sami zverejňujú všetko o sebe, žiadne “toto-je-iba-moje”neexistuje. Ale nezabudnú dodať, aby ľudia rešpektovali ich súkromie. Choré. Chorá doba. Bez soc.sieti sa ani nevy**ru
1959okuliare
13.6.2018 09:44 | |
+13 -2
Reagovať
Keď počnete deti, MAJTE ZODPOVEDNOSŤ! .....NEFLÁKAJTE SA PO NOCIACH A NENECHÁVAJTE DETI BEZ DOZORU ANI VO DNE , ANI V NOCI. TO JE CELÉ. DIEŤA POTREBUJE NEUSTÁLY DOHĹAD ZODPOVEDNÉHO OTCA ALEBO ZODPOVEDNEJ MATKY, KTORÝ NAŇHO BUD DOHLIADAJÚ ALEBO ZABEZPEČIA NIEKOHO NAOZAJ ZODPOVEDNÉHO.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Štefan Harabin.
Komentár Daga Daniša: Harabin uteká pred ťažkým hlavolamom Aktuality.sk
Izraelský premiér
Zlé správy pre izraelského premiéra Netanjahua: Jeho úhlavný nepriateľ hlási návrat do politiky
Marija
V hlasovaní porazila kolegu z Belgicka: Radu Európy povedie šéfka chorvátskej diplomacie
Tina Hines tvrdí,
Foto
Tina bola 27 minút mŕtva: Z toho, čo videla na druhom svete, budete mať zimomriavky
Sestry Fialkové.
Sexi sestry Fialkové presedlali na bicykel: Spoločne podstupujú tvrdú drinu vo Švajčiarsku
Antananarivo,
Dramatický koniec osláv na Madagaskare: Tlačenica na štadióne si vyžiadala 15 mŕtvych
Juraj Široký ml
Mesto reaguje na vyhlásenie Slovana: Uveríme, až keď peniaze prídu na účet!
V obytnom dome
Aktualizované Foto
Obytnou budovou vo Viedni otriasla silná explózia: Hrozí jej zrútenie, hlásia ťažko zranených
Najsexi brankárka
Foto
Toto musí byť najsexi brankárka na svete: Z jej kriviek sa pánom podlomia kolená
Novomanželia
Foto
Vybrať vhodný odev na svadbu je peklo: Uvidíte, čo si obliekli tri babičky, zasmejete sa
Nové priestory
Pohotovostný policajný útvar v Košiciach má nové priestory: Budovu kukláčov požehnal duchovný
Dominika nie je
Šok pre slovenských fanúšikov: Cibulková sa na Wimbledone nepredstaví!
Kuciak
Polícia našla bundu vraha Kuciaka († 27) a Kušnírovej († 27)! Počkať, niečo tu nesedí...