Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 20. 7.
Iľja, Eliáš
30°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.06.2018, 11:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Vojna u Šimkovičovcov pred rozvodom: Kríza trvala 3 roky! TAKTO chceli zachrániť manželstvo

17 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
alibaba40zba
11.6.2018 22:02 | |
+2 -3
Reagovať
Igor bol vždy správny chlap a Martina cundra. Však aj prvého manžela mala dobrého.
quixilver19
11.6.2018 16:36 | |
+5 -4
Reagovať
ked je ženská furia a nymfomanka, tak mazelstvo nezachrani ani 100 psychologov kks.
xpriezracnax
12.6.2018 07:07 | |
+4 -0
bingo
karolina322
11.6.2018 14:22 | |
+12 -4
Reagovať
Zasa sa tu rieši súkromie niekoho, do čoho nikomu nič nie je.Smejem sa nad takouto smiešnou kauzou,akých sú tisíce. Pán je trápny už len v tom, že vobec reaguje na otázky a primitívne sa obhajuje. Takého chlapa by som nechcela ani zadarmo!!!
kakolandia
11.6.2018 13:38 | |
+6 -5
Reagovať
škatuľa
kakolandia
12.6.2018 10:13 | |
+0 -0
big box
a258
11.6.2018 12:38 | |
+15 -1
Reagovať
vzdy je cesta spet,-pokial je vôla oboch..ale pokial chcete naplnat svoje ega,-nemozte naplnat svoje srdcia laskou.Dalsia rozbita rodina.Diabol ma radost.
Venetius
11.6.2018 12:28 | |
+13 -2
Reagovať
Toto je nedôstojné.
hausbau
11.6.2018 12:26 | |
+3 -9
Reagovať
Ja sa pytam,,bude vam chutit fazulova polievka ,kazdy den,no mne urcite nie---
cardiff2006
11.6.2018 11:55 | |
+9 -10
Reagovať
Pani podnikateľka využila a využíva len to na čo má talent.Pri 44 musí ale stíhať,lebo jej zostáva ten talent využiť maximálne ešte 6 rokov.
neminem
11.6.2018 11:46 | |
+11 -21
Reagovať
Šimkovičová je fešanda a ostatné ma ako chlapa nezaujíma !
makovanka
11.6.2018 11:40 | |
+15 -16
Reagovať
a ešte: nemám rada ufňukaných chlapov. Chlap má byť chlap a veci má riešiť, ak sa čo len trochu dajú.Rozvážne-chlapsky. Tým nemyslím zauchá a pod. To by všetko iste pohnojil. Riešiť tak, aby si aj žena uvedomila, že je správny chlap o odnechcelo by sa jej vyletávania z hniezda...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Účastníci Hrdí
ONLINE: Pochod Hrdí na rodinu sa končí, Dúhový Pride stále pokračuje Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Tínedžerka
Dozvie sa rodina nezvestného dievčaťa pravdu po 36 rokoch? Experti skúmajú nález z cintorína vo Vatikáne
Hráč Belgicka
Foto
United odmieta astronomické ponuky za svojho útočníka: Je Lukaku hodný viac ako 60 mil.€?
Herec Simon Yam.
Krvavá dráma pred zrakmi divákov: Muž pobodal herca priamo na javisku
Krátka búrka
SHMÚ nešetril výstrahami: Okrem horúčav varuje pred búrkami, ktoré časti Slovenska schladia?
Altidore sa
Nádherný gól v Amerike: Jozy Altidore sa po technickom zakončení nemýlil
Farmári pred
Nespokojní farmári vysypali hnoj pred budovou parlamentu: Prípadom sa zaoberá polícia
Maximilian
Foto
Saganov tímový kolega má hlavu v smútku: Prepáčte chalani, nechal som vás 'v štichu'
Zastavil ich
Zastavil ich za rýchlosť, hneď na to sa stal hrdinom: Dôstojník zachránil život len 12-dňovému dieťaťu
Bývalí hokejisti
Bývalé hviezdy Columbusu vyvádzali na lodi: Z ich pohybov pôjdete do kolien!
Juraj Bača a Sima
Juraj Bača a Sima Martausová: Rozchod?! Záhadné vyjadrenie speváčky
Sopka Etna svojou
Sopka Etna opäť vybuchla po desiatich rokoch: Museli uzatvoriť dve letiská
V Austrálii protestujú tisícky ľudí: Sú proti prísnej prisťahovaleckej politike