Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 15. 11.
Leopold
7°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.06.2018, 08:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Sudca poukázal na chybu pri zatýkaní Juraja, ktorý napadol Henryho († 36): Beštia sa môže z basy dostať skôr!

201 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
kimco11
22.6.2018 21:19 | |
+0 -0
Reagovať
V Nitre istý F.Vaco pred par rokmi zabil turka. Turecký gang si ho do roka nasiel a odpravil. Toto čaka aj Jurka...
Pupajdo2
10.6.2018 07:35 | |
+2 -1
Reagovať
Hlavná vec, že generálny prokurátor žiadnu chybu u policajtov nezistil... Mám to ja zamestnancov...Za čo berú plat?!
sadman19751
10.6.2018 07:24 | |
+2 -2
Reagovať
kde je moj prispevok?????
sadman19751
10.6.2018 07:16 | |
+8 -1
Reagovať
a krd jo pustia nech ide k sudcovi samkovi a jeho nech kopne do hlavy. boha to su zakony a ti sudcovia, je mi z nich na grc. za mella dostal sudca pekne vreckove, ma na svedomi smrt dvoch ludi a z toho jedno bolo drsatrocne decko. aj keby neviem aky bol zakon taki ludia proste sa nesmu dostat von a trest?ziadne tv posilka a yrikrat tepla strava.OKO ZA OKO ZUB ZA ZUB,kolko bu sme useyrili a co je podsyatne bolo ny ovela menej takych ohavnych cinov lebo ludia by sa bali.
B311i
10.6.2018 04:53 | |
+8 -9
Reagovať
mne to cele pride zvlášte. Niekto ''bez príciny'' napadne niekoho na ulici ešte pod kamerami, vtom niečo s***i
Bearfan1
10.6.2018 02:55 | |
+12 -1
Reagovať
Kto vie,kto mu chodil prednasat pravo...
phenomenon33
10.6.2018 02:29 | |
+0 -1
Reagovať
erhg
Sisi246
10.6.2018 01:16 | |
+16 -2
Reagovať
Len aby sudca to nedostal naspet..na jeho detoch..Karma je zdarma!
Pupajdo2
10.6.2018 07:38 | |
+4 -1
Až potom uvidíme ukážkové súdenie!!!
zlty_jazdec
9.6.2018 23:33 | |
+30 -2
Reagovať
Škoda že pre takéto prípady nie je trest smrti, ja by som ho dal verejne obesiť na tom kandelábri kde ho zabil. Z toho človeka nikdy nič ľudské nebude.
phenomenon33
10.6.2018 02:29 | |
+18 -1
v usa mas trest smrti za taketo nieco, v usa by ten sm rad dostal kreslo alebo po pravu smrtiacou injekciou len tak by fiklo a nik by sa tam s takym vyvrhelom a vra hom nebavil, moze byt rad ze je v skorumpovanom slovakistane.. kde takym a podobnym z m rdom akurat ruze kvitnu..
cico_mico81
9.6.2018 22:51 | |
+37 -2
Reagovať
Chcel by som sa spýtať p.Čižnára ako je možné že na takýchto postoch pracujú ľudia ktorí takto pochybia??? Filipínec ktorého kopol tento neandrtál bol pre kristove rany ak som dobre čítal OŽIVOVANÝ priamo na ulici a p.prokurátor ho prepustí ako po 1-dňovom ošetrení??? A to je 1ks z nespočetných pochybení (súdov,policajtov,prokurátorov) to čo tam prosím vás máte medzi podriadenými za neschopnú DE-BI-LI-TU ??? Zato ich platíme že týchto kriminálnikov a individuá prepušťajú po nakladných procesoch na slobodu ??? Naozaj radosť tu žiť.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Pátranie po ženách v rozvodnenej rieke v Revúcej
V rieke Muráň, ktorá strhla tri ženy, našli ďalšie telo Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Prezidentka Čaputová a premiér Pellegrini so sviečkami pred SOŠ techniky a služieb na uctenie si pamiatky obetí
Prezidentka Čaputová a premiér Pellegrini si uctili obete tragédie: Slová ľútosti a žiaľu
Hokejový obranca T.J. Brodie z klubu NHL Calgary Flames skolaboval počas tréningu.
Dráma na tréningu Calgary: Obranca Brodie skolaboval priamo na ľade
Ivan Mikloš
Exminister Mikloš: Slovensko dosiahlo od Nežnej revolúcie zásadné zlepšenie, potrebuje ešte reformy
Mária je z nehody stále otrasená.
Mária prežila desivú nehodu autobusu pri Nitre: Všetko na nás padalo
Vlado Voštinár
Foto
Moderátor Vlado Voštinár je hrdý na syna: Z mladého fešáka sa stal pilot!
(ilustračné foto).
Motoristi si priplatia: Na Slovensku mierne zdraželo tankovanie benzínov aj nafty
Lietadlá austrálskej leteckej spoločnosti Qantas na letisku v Sydney.
Aerolinky Qantas uskutočnili rekordne dlhý let: Skúmajú, ako ovplyvnil zdravie pilotov a pasažierov
Stopér Merih Demiral odvracia loptu z bránkovej čiary.
Turci majú svojho hrdinu: Životný zákrok stopéra Demirala
Marianka († 21) bola plná života, zahynula pri tragickej zrážke.
Marianka († 21) zahynula v autobuse smrti: Zúfalé volanie sestry už nezdvihla
bývalý americký viceprezident Joe Biden
Severná Kórea sa pustila do nádejného budúceho prezidenta USA: Besný pes, ktorého treba ubiť na smrť
Sebastián je po nehode v umelom spánku.
Ťažko zranený školák Sebastián (15) z autobusu smrti: Kamarát mu zomrel, on bojuje o život!
Radosť českých futbalistov z postupu.
Foto
Plzeň bola na nohách: Šilhavý prestriedal a potom prišiel dokonalý obrat