Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 18. 10.
Lukáš
8°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
07.06.2018, 12:35 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: FOTOGALÉRIA zo stredajšej katastrofy: Zatopené autá, bezradní šoféri a fotke č. 5 neuveríte!

98 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
viktorprespurak1955
7.6.2018 15:26 | |
+27 -0
Reagovať
Dobrý deň spoločnosť, prečo sa musia stále opakovať stále tie isté chyby. Už za komunistov ( aj v antike) bolo jasné, že dažďovú vodu treba odvádzať. Preto pre tých čo to nevedia sa vybudovala kanalizačná sieť. Tá ma však chybu, že ju treba aj udržovať a na to boli kanalizačné vpuste a v každom zachytávacie koše. Na čistenie boli špeciálne autá a pracovníci, ktorý ich stále čistili (myslím, že aj v antike to boli špeciálne profesie). Ak by bol niekto zvedavý, tak v Belehrade také ešte funguje, nakoľko tam nie je ešte vyvinutá trhová ekonomika (chvalabohu) a trh ktorý "všetko rieši" (niet sa na čo vyhovarať). Tak oni to tam takou zastaralou technikou stále udržujú. Nič netreba objavovať. To isté je tam s električkami, ktoré majú koľaje uloženené v gumovom lôžku už roky. Aj u nás pri Redute to skúšajú a vyhodnocujú a .... s tým že tu niekto zoberie za to u nás objavené a tam fungujúce. Stačí sa len obzerať páni Pekár a Nesrovnal !!!! a aj plniť sľuby pre ľudí nie pre seba.
macaluzo
7.6.2018 15:55 | |
+17 -0
Ono tie kanále sú určite upchaté listím, trávou a všelijakým odpadom, lebo to nemá kto čistiť
viktorprespurak1955
8.6.2018 08:07 | |
+4 -0
No keď niekto kosí trávu ako v Ružinove tento rok (však stačí až keď je meter vysoká, máme úspory na delenie však sme usporili, čo nás po alergikoch veď nás zvolili) tak aj tráva a špina sa dostane do kanála a sme opäť pri čistení a sme na začiatku kola
macaluzo
7.6.2018 15:20 | |
+26 -1
Reagovať
Vobec neľutujem tých šoférov, čo išli cez tú vodu, tak im treba, auto nieje tank a nemá sanie na vrchu :D
zuj-muj-chuj
7.6.2018 23:47 | |
+2 -0
Tak vieš, isto dáki pofidérni zbohatlíčkovia, im je to u <!> Veď si kúpia druhé, jak Ty na trhu u hočimina gate.
Vidicon
7.6.2018 15:08 | |
+18 -16
Reagovať
Dakujem Ficovi a jeho vlade. Nie, za burku nemoze, ale moze sa to, ze pomaly jedine miesto, kam sa da ist za pracou, je Bratislava a je to tu preplnene. A moze sa to, ze v BA pomaly vsetko ostalo tak, ako za komunistov. Ze nici podnikatelske prostredie a index konkurencieschopnosti Sk padol na dno (iny clanok). Ze mlady citia zufalstvo a utekaju prec. Zradca, smrad, podvodnik, zbabelec...
Castlepool
7.6.2018 15:06 | |
+19 -7
Reagovať
Akurát som prečítal, že celá Bratislava bola pod vodou a pozrel som fotky. To Bratislava má iba 200 metrov štvorcových??? Myslel som, že je trochu väčšia, podľa toho koľko ľudí sa v nej stretáva na pochodoch.
Vidicon
7.6.2018 15:09 | |
+11 -3
no, je to take, ze prvych 13 fotiek je z jedneho a toho isteho miesta...
floydik7901
7.6.2018 14:57 | |
+21 -18
Reagovať
Bratislava by nemala byť hlavné mesto ! Taká hanba !!! 🤔😜😂😂😂
Vidicon
7.6.2018 15:09 | |
+13 -5
dovod?
Armo001
8.6.2018 01:34 | |
+0 -1
zas niekto nepochopil
krilo1
7.6.2018 14:53 | |
+12 -10
Reagovať
Málo tunelov je v Bratislave kade by odtekala aj voda a nie len peniaze slovenských občanov ! Fico dělej něco !
obez
7.6.2018 14:51 | |
+24 -6
Reagovať
dobre bolo. Som single uz 3 rok, neviem ako zapnut pracku... vcera som si konecne poumyval vsecky gate a smradlave ponozky uplne zdarma. Dnes aj vietor fuka, aj slnko sviete hned sa vsecko vysusi
123mina123
7.6.2018 15:19 | |
+4 -3
Podarený :-)..aspoň jeden človek čo vyťažil z katastrofy :-)...žinky cez celu BA dnes asi boli(tri roky sú tri roky :-))
iliraga
7.6.2018 14:45 | |
+18 -2
Reagovať
95 percent tých hovorov bolo podľa mňa zbytočných. Aj tak hasiči nemôžu robiť výjazdy všade. A navyše nevyriešia všetko. Niekedy je potrebné zastaviť sa a čakať. A to rozmaznaný našinec častokrát nechápe.
dr.ujo.stalin
7.6.2018 14:38 | |
+14 -3
Reagovať
Však keď napršalo toľko tak môžu hrať vodné polo😂
palo08080
7.6.2018 14:24 | |
+44 -4
Reagovať
kanalizácia nikde takýto silný príval vody nezvládne... aj pred niekoľkými rokmi zaplavilo Berlín a viac ako Bratislavu a tam sa o kanále starajú určite :D mna skôr udivuje, že toľko motoristov skončilo pod tými podjazdami... to si naozaj mysleli, že prejdú všetko? prečo tam neni vidieť uviaznutú MHD? chvalabohu vodiči MHD rozmýšlajú a nie ako niektoré j€bliny...
Iuky030
7.6.2018 14:40 | |
+29 -3
Uplny suhlas. Ti co pisu o nefunkcnych kanalizaciach, su ludia mentalne podobni tym, co uviazli v polmetrovej vode lebo si mysleli ze maju vznasadlo.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Peter Holubek.
Autor spisu Gorila: Za Fica odpočúvanie Penty vyhodnotili ako vlastizradu. A vyrazili ma Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Vladimír Dravecký.
Slováci hviezdili v českej extralige: Päť gólov našich legionárov
Fotografia malého
Foto
Tisícky ľudí sa neubránili slzám: Dôvod, prečo chlapček čupí na zemi, vami otrasie
Americký
Trump po telefonáte s tureckým prezidentom: Erdogan chce, aby prímerie v Sýrii fungovalo
Na snímke brankár
Brankár Minnesoty ukázal srdce: Krásne gesto pre fanúšika súpera
dangerous crossing
Aktualizované
Osobné auto zrazilo chodkyňu, polícia uzavrela cestu pri Rimavskej Sobote v oboch smeroch
Little girl with
V okrese Rimavská Sobota útočí nákazlivé vírusové ochorenie: Postihlo 7 detí, na tieto príznaky pozor
Speváčka Lady Gaga
Dráma v Las Vegas: Lady Gaga sa zrútila z pódia! Jej reakcia po tvrdom páde nemá chybu
Na snímke radosť
Trápenie Košíc sa skončilo: Oceliari si napravili chuť proti Liptákom
Dobroslav Trnka
U Dobroslava Trnku zasahovala polícia: Kontrolovali mu zbrane, medzi nimi aj samopal
Dievčatko
Foto
Rodičia išli s dcérkou do zoo, o pár dní sa dozvedeli desivú správu: Boj o život
V Barcelone vyšlo
Foto
V Barcelone vyšlo do ulíc vyše 500-tisíc ľudí: Pokojný protest sa zvrhol na besnenie výtržníkov
Radosť hráčov
Rázny krok UEFA: Rusko si proti tomuto súperovi tak skoro nezahrá