Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 6. 12.
Mikuláš
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
30.05.2018, 21:28 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Už je známe, kto stojí za teroristickým útokom v Belgicku: Potvrdili sa najhoršie obavy!

93 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
tedge
2.6.2018 12:16 | |
+2 -0
Reagovať
Strach zas a znova! Kde sú peniaze našich rodičov?
Oktavio456
31.5.2018 23:25 | |
+3 -0
Reagovať
cele belgicko patry muslimom ta ze mozu sa pripravit . ich tam je viac nez su oni samii .. haha tupciii
Mino6
31.5.2018 13:22 | |
+1 -0
Reagovať
Bisťu a ja som myslel že je to zase ten terorista Putin!!!
M28herec
31.5.2018 12:30 | |
+6 -1
Reagovať
mal som pravdu , ze sa nevysetrivsetko robia naopak aby sa zmarilo vsetko , je to horsie ako za koémunistov tyto su este prefikanejsi
M28herec
31.5.2018 12:29 | |
+6 -5
Reagovať
POZRITE SA kUCIAKOVU VRAZDU NEVYSETRIA VSETKO ROBIA TAK ABY TAHALI CAS CHCU URCITE SCHVALIT NEJAKY ZAKON KTORY OCHRANI TOHO CO TO UROBIL A PO DALSIE POLICAJTA CO MAR ROBIT ZABESPECENIE DOKAZOV POVYSILI ,NAMIESTO TRESTU , CO PúOTOM CAKATE ZE SA STANE , MALI HO HNEED VYHODIT OD POLICIE A VTEDY BY VYPOVEDAL ZE KTO MU DAL ROZKAZ ZAMETAT DOKAZY , ALE TAKTO JE TO AZ SMIESNE CO ROBIA DOBRE ZE NIE PO POLROKU NEJDU ROBIT REKONSTRIKCIU A HLADAT STOPY PO MESIACI ,KED OD VTEDY TYZDEN PRSI , JE TO VSETKO LEN VYSETROVANIE NA OKO , DOBRE PRACUEJ MAFIA VO VLADE
dalks
31.5.2018 11:52 | |
+33 -1
Reagovať
napúšťajme si akože chudákov arabov do Európy a oni sa nám odvďačia, že sme im poskytli nový domov. Navrhujem vyhostiť aj s ich klonmi bez akýchkoľvek výnimiek.
starryeyed
25.6.2018 18:44 | |
+0 -2
To nebol Arab Bol cisty europan. Loser ako Ty. Narkoman, ktory potreboval vinnikov za svoj spackany zivot
smrek2222
31.5.2018 11:47
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
krasavec4400
31.5.2018 10:58 | |
+4 -11
Reagovať
ale ale už to prichádza ... na rade sú tety zmagoreté pažravé uniformované policajné prostitútky nekromanky turbo ZDERU ... oni si čo mysleli, že sú svätí, nedodknuteľní ... že donekonečna budú len gáágagagať ako má všetko umelo fungovať podľa predstavy 1 ch uja z inej planéty, ktorému sa snívalo o dokonalosti óóó aka krása hh ... ale nikto sa nebaví s VAMI ako s rovnými -_- iba ako s OVCOU beeeee ... a OVCA beeeee má byť vždy len obetný baránok hh ... tak časy sa menia ala turbo ZDER prináša nechcené plody ala dovi dopo ... najlepšie urobíte, keď samé vykapete prostitútky teroristické howgh.
Infineon1
31.5.2018 09:15 | |
+11 -3
Reagovať
A ja som si myslel ze bezny Matovic.
Wingcommander
31.5.2018 08:47 | |
+2 -52
Reagovať
Keby sme neboli v EU davno sme na tom ako krajiny 3. sveta, je dobre ze sme v tejto velkej intergracii, tazko sa buduje nieco ale ludia budu vzdy nespokojny a vzdy sa najde nejaky rebel, neviem co je na tom chvalihodne ked zomieraju nevinne deti muzi a zeny rukami teroristov, vela ludom to asi robi radost ked sa iny trapia, EU a pani Merkelova, chcela hlavne pomoct, nemoze vsak vediet, ze tyto utecenci budu zabijat nevinnych ludi, ja som bol tiez za to, aby sa im pomohlo... zaujimave je vsak, ze ked Amerika pomaha vojensko silou, ludia sa buria, Ked EU pomaha humanitarne, tiez sa ludom nepaci, tak sa Vas pytam, co vlastne chcete??? Mali by sme drzat spolu a nehladat chyby na druhych a ked sa rozhodne aj ked s tym uplne nesuhlasime, treba urobit z toho to najlepsie...
kveci
31.5.2018 08:54 | |
+29 -3
Dobrý deň, naivita!
breed6
31.5.2018 08:54 | |
+31 -1
lieky si uz dnes mal?
paliak2
31.5.2018 09:23 | |
+30 -1
Wingcommander...neviem či si skutočný alebo sem nejaka mimovládka práskla zasa nejaký platený príspevok,kazdopadne tvoja naivita by bola smiešna,keby nebola tak nebezpecna...Merkellova predovsetkým je súčasťou najvacsieho obchodu s ludmi tohto tisíčrocia a mozno prekona aj zlate casy kolonizacie- chcela riešiť upadajucu porodnost dovozom "hotových" ludi a po doslednej selekcii nepoužitelnu cast rozhodit v ramnci kvot po Europe...ked sa poriadne pozrieš na "utečencov", marne hladaš deti,starcov a či stare zeny-tak skus zapnut mozog a rozmyslaj,preco je to tak...
paliak2
31.5.2018 09:26 | |
+49 -0
...budem mat skoro 60 rokov a uz ako 8 rocný som musel prispievat v skole na "chudobne deti Afriky", dodnes si valaju gu.le a furt su rovnako chudobní-nezda sa ti na tom nic podozrive???..ak nie, napisem ti to ja-ta ich chudoba je obrovsky kšeft...takze suhlasim s tvojou poslednou vetou...urobme to najlepsie-nazenme ich naspät domov a naučme ich makat...
spravodlivost99
31.5.2018 10:17 | |
+23 -1
Tak toto moze napisat len slnieckar s IQ hojdacieho konika....Tak počúvam ty hlupacik ak je niekde problem treba ho riešiť tam kde vznikol napríklad v štáte odkiaľ utečenci prichádzajú...Všetkým inteligentným ľuďom bolo jasné že sa tu presúva obrovská masa ľudí medzi ktorými budú aj teroristi!!!V európe bol super zivot a človek sa nebál len tak stať na ulici bez pocity strachu.europa sa zmenila a vyvolala v ľuďoch strach!tak ak si ty hlupacik za integráciu migrantov tak sa postáv a choď im pomáhať tam kde to potrebujú!
Mino6
31.5.2018 13:23 | |
+0 -0
Ty si platený, alebo si magor?!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Budova Centroom v Piešťanoch.
Aby sa im nezrútila bytovka, museli si vziať druhú hypotéku. V pozadí je známy statik Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Zuzana Čaputová
U Čaputovej pribudol nový plot za 2800 eur: Prečo sprísňujú jej bezpečnosť!
Historik múzea Miroslav Števík pred zreštaurovaným obrazom Samuela Liedemanna, richtára Spišskej Novej Vsi z obdobia
Foto
V Spišskej Novej Vsi sa TOTO nestalo už vyše 200 rokov: Aha, kto sa stretol pri neobyčajnej výstave!
Raketoplán odštartoval z Mysu Canaveral na Floride.
Spoločnosť SpaceX vyslala k ISS zásoby: Loď vezie myši, robota a sladovňu
Po výbuchu sa rozpútal silný požiar.
Výbuch v továrni na pyrotechniku neprežilo sedem ľudí: Explózia bola výsledkom nelegálnej výroby
Erik Černák (v strede) oslavuje so spoluhráčmi gól.
Černák si pripísal na konto gól a asistenciu, Boston bez Haláka prehral
Šteniatka prišli na svet prirodzeným spôsobom.
Foto
Padol nový svetový rekord: Sučka porodila 21 šteniatok
(ilustračné foto).
Gang uniesol z protidrogovej liečebne 23 ľudí: Živých našli len trinástich z nich
Americký minister zahraničia Mike Pompeo so svojím marockým kolegom Nasserom Bouritom.
Americký minister v Maroku hľadal spojencov: USA chce izolovať Irán
Slovenské florbalistky
Florbalistky idú na MS s vysokými ambíciami: Túžia hrať o medailu!
Dominika berie stratu otca veľmi ťažko.
Dominika Gottová sa vrátila do Česka a začína nový život: Plní sľub otcovi
Zakrvaveného a dorezaného muža policajti zastavili v tomto aute.
Cestná kontrola v Pezinku sa skončila desivým nálezom: Zavraždená žena 2 km od domu Čaputovej!
Stojí v známom hoteli Kempinski.
Foto
Španielsky hotel nešetrí: Vianočný stromček za 14 miliónov €