Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 19. 11.
Alžbeta
2°C  Sneženie  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
29.05.2018, 18:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Mladučká neter Kucherenko sa vydala: Uvidíte jej exkluzívne svadobné šaty, úplne onemiete!

62 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
ifka11
7.6.2018 20:52 | |
+3 -1
Reagovať
:o ..to myslia akoze vazne?...alebo je to sranda?...lebo neviem k tomu zaujat stanovisko :D
venusa1221
30.5.2018 14:08 | |
+16 -3
Reagovať
fujha.."otriasol v základoch"- žeby zemetrasenie???
karcoolka237
30.5.2018 10:32 | |
+26 -3
Reagovať
Kačerenko vydávala svoju neter?Haha ako vtip dobré,Dali titulok,aby sa zasa kačena mohla zviditeľniť.
mariy12
30.5.2018 10:30 | |
+47 -8
Reagovať
určite som onemela,ale z niečoho iného..mladá žena,vypasená a tučná ako prasa...
enniio
30.5.2018 10:17 | |
+23 -3
Reagovať
a teraz sa vsetci pos..er..eme bo daka ze herecka sa vydala...a nechala si na videu 15 min miesto na rozvod?
zakazaneslovo1
30.5.2018 09:31 | |
+30 -5
Reagovať
Títo Rusi ako správni patrioti by si tie svoje nevesty mali odvážat do Ruska,čakat na manžela sa dá aj tam.
slecna.marplova
30.5.2018 09:09 | |
+61 -4
Reagovať
Odkazujem pisálkom z NČ, že východ republiky ostal úplne kľudný a celá svadba s Kucherenko mu mohla byť ukradnutá. A čo mám teraz robiť, kde som urobila chybu? Šaty som videla a neonemela som. Rozprávam tak, ako predtým. A keby ma samotná Kucherenko pobozkala na ústa, tak by som onemela, ohluchla, oslepla, jednoducho z tej hrôzy hrôz odpadla. Veru tak. Dúfam, že som nikomu v živote tak neublížila, aby mi prial bozky z touto ženštinou. Bŕŕŕŕŕŕŕ
kohra
30.5.2018 09:08 | |
+29 -3
Reagovať
Mladá 20 ročná nevesta je vernou kópiou starej Štikovej z Prahy.
zakazaneslovo1
30.5.2018 07:19 | |
+51 -2
Reagovať
tOLKO INTELIGENCIE POKOPE,SKUTOČNE SOM SKORO ONEMEL,WAU!
plk.KGB
30.5.2018 04:21 | |
+38 -8
Reagovať
A co je na onemenie na beznych svadobnych satach!?
tukkan
30.5.2018 09:26 | |
+11 -3
istotne ta biela farba... to je jednoducho neuveritelneeeeeeeeee :-D :-D
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Andrej Babiš
Matka Babiša mladšieho sa vyjadrila ku kauze únosu jej syna Aktuality.sk
Rýchle správy
00:10
Smutné školy, ešte smutnejší učitelia? Tu sa strácajú peniaze Aktuality.sk
Státisíce eur na školstvo miznú v podriadených organizáciách ministerstva.
18.11. 21:40
Lagardová: Centrálne banky by mali uvažovať o emisii kryptomien Aktuality.sk
Centrálne banky by mali uvažovať o emisii digitálnych mien, keďže sa nachádzame v období, v ktorom sa mení chápanie peňazí, myslí si šéfka Medzinárodného menového fondu (MMF) Christine Lagardová.
18.11. 21:30
Nemecké podniky počítajú so zvýšením napätia medzi EÚ a USA Aktuality.sk
Takmer polovica nemeckých podnikov počíta s ďalšou eskaláciou napätia v obchodných vzťahoch medzi USA a Európskou úniou, čo povedie k ďalšiemu obmedzovaniu investícií. Ukázal to prieskum ekonomického inštitútu IW, ktorý zverejnila nemecká mediálna skupina RND.
Ilustračné foto
Novinky o finálovom turnaji Ligy národov: Kde sa bude hrať?!
Americký
Trump odporučil Kalifornii, aby sa o lesy starala ako Fíni: Majú začať hrabať lístie
Andrej Babiš
Andrej Babiš odletel za synom do Ženevy: Rodina má pre novinárov jasnú správu
Zverev zdolal
Najväčšie víťazstvo v kariére talentovaného tenistu: Obrovské prekvapenie vo finále Turnaja majstrov!
Britská premiérka
Mayovú čakajú rokovania o budúcnosti Británie: Nadchádzajúcich sedem dní bude kľúčových
Na snímke gólová
Tipsport liga: Trenčín zastavil negatívnu sériu, Zvolen v šlágri rozdrvil Košice
Mandie
Žene nedali vízum na dovolenku: Nechtiac sa označila za teroristku
Na snímke tréner
Pred zápasom s Českom cítiť odhodlanie: Hapalove slová hovoria za všetko!
Francúzi
Protesty vo Francúzsku sa vymkli spod kontroly: Vyžiadali si jednu obeť a vyše 400 zranených
Dôchodca dostal
Foto
Dcéra osamelého deduška mala na ľudí z celého sveta jedinú prosbu: Nezabudnuteľný narodeninový darček pre otca
Emmanuel Macron
Macron a Merkelová presadzujú rovnakú politiku: Predstavia návrh spoločného rozpočtu eurozóny
Mike Bryan a Jack
Zaujímavé finále štvorhry na Turnaji majstrov: Bola do dráma do poslednej loptičky!