Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 16. 6.
Bianka, Blanka
23°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
28.05.2018, 08:35 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Češka Tereza prehovorila o pobyte v pakistanskej base: Internet, šminky a lieky proti bolesti

27 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jonimaser01
28.5.2018 11:36 | |
+6 -3
Reagovať
Ludia sa smu vyjadrovat iba k tymto stupiditam ???
Knihypredeti
28.5.2018 13:30 | |
+1 -3
Jeste se jsem si poridila vlastni reklamni casopis ...kde si muzu psat co chci bez cenzury ...a vydavat ho kolik chci ...Clovek uz nemuze vyjadrit svobodne svuj nazor ...Podivej se na you tube ...SVET POD NADVLADOU ZLA ....
jonimaser01
28.5.2018 11:35 | |
+3 -3
Reagovať
K tomuto je preco diskusia ?
krechnak70
28.5.2018 11:27 | |
+10 -4
Reagovať
Novinary uz si to urovnajte hlavne,co vlastne pasovala ci heroin alebo kokain.Raz pisete tak a druhy raz inak.Hlavne ze celebrizujete toto certove psica.
Knihypredeti
28.5.2018 10:46 | |
+15 -4
Reagovať
TO JE NEVDECNE DECKO ....rodina ji nejvic pomaha a ji nikdy nevzpomene ani nepodekuje za pomoc ...Hluskovci ji velmi zle vychovali, a ted se jim to vraci ...Takova sobeckost se hned tak nevidi ...A dejte jeji fotky jak vypada doopravdy ...pribrala 20 kilo za tu dobu co je tam ...
helewole
28.5.2018 12:43 | |
+3 -1
Nuž, asi takto, knižka. V Pakistane v base jej žiadna česká rodina pomôcť nemôže. To musí byť ťažký miestny boss.....
Knihypredeti
28.5.2018 13:28 | |
+4 -1
A kdo ji asi posila penize pres konzulat, aby si mohla v tom bufetu nakupovat ...jeji rodina ...Ani jednou jim pres media nepodekovala a nevzpomenula je ...ale na kamose nezapomela ..
zakazaneslovo1
28.5.2018 10:44 | |
+8 -6
Reagovať
Inak cenzura tu už bolo a další schodik bude zatvaranie za pravde?
zakazaneslovo1
28.5.2018 10:00 | |
+16 -5
Reagovať
Inak v celom neschvalenom príspevku som nepoužil jedine neslušne slovo takže v tejto skur-venej republike sa censzuruje aj slušnost.
alter01
28.5.2018 10:43 | |
+7 -4
Ja som iba napísal jej diagnozu z chorobopisu d*EB*il a už som bol flan´dákom jasný ! Mal som ju nazvať plod rodinného incestu ?
helewole
28.5.2018 12:46 | |
+2 -2
Zákaz... Nesmieš sa vyjadrovať príliš inteligentne...admin tomu nerozumie a blokne. Vtákoviny prejdú
zakazaneslovo1
28.5.2018 09:58 | |
+16 -2
Reagovať
Konštatopval som že novinarsku prácu zahrabali v NČ tak hlboko že dostat ju na normal bude nemožne.
zakazaneslovo1
28.5.2018 09:56 | |
+12 -3
Reagovať
Skušal som to rozpísat,bez nároku teda len že novinari MČ su nas urovni tých o ktorych píšu,pre peniaze aj vlastu mater okydat.
zakazaneslovo1
28.5.2018 09:51 | |
+10 -3
Reagovať
Cenzura funkuj,admin predajna kur-va zauradoval.
zakazaneslovo1
28.5.2018 10:51 | |
+3 -3
Od SKUTOK SA NESTAL je len krok ku SKUTOK SA S T A L AJ KED SA NESTAL MY NEZABUDAME.
chochlik.p
28.5.2018 09:43 | |
+21 -3
Reagovať
Prosím Vás pekne Bestseller z názvom Tereza by sa kedy mohol objaviť na trhu,neviete?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Zuzana Čaputová
Slovensko má novú prezidentku Aktuality.sk
Zuzana Čaputová
Maďarské médiá si všímajú inauguráciu prezidentky Čaputovej: Slovensko prepísalo históriu
(ilustračné foto)
V studni zomrel policajný vyšetrovateľ a jeho susedka: Nešťastie alebo trestný čin?
Španielsky
Foto
Rebríček, ktorý prekvapil: Tento tenista perkvapivo v zárobkoch predbehol aj Nadala
air pollution
Kvalita ovzdušia sa na Slovensku zlepšila: Banská Bystrica zostáva stále najviac znečisteným mestom
Veronika Rocheva
Foto
Veronika, ktorá pobúrila polonahými fotkami z Černobyľu, vyšla s pravdou von: To si robí srandu?!
Zuzana Čaputová
Čaputová obedovala so štyridsiatimi seniormi: Prezradili, o čom sa s novou prezidentkou rozprávali
Na snímke hráči
Hokejbalisti predviedli perfektný obrat: Američanov totálne zaskočili a vyhrali!
Lucas Vázquez
Zlodeji sa zamerali na futbalistov Realu: Ďalšia okradnutá hviezda v Madride!
Pohľad na škody
V katedrále Notre-Dame sa konala prvá omša po požiari: Zúčastnení museli mať na hlave prilby
Škrtelovci počas
Škrtel poslal kamarátom do Liverpoolu pekný odkaz: Pozdravil ich slovenským štýlom
Na  Katie Lee
Šialený čin krásky: V noci sa vrhla na priateľove genitálie, teraz je za mrežami!
Inaugurácia
České médiá komentujú inauguráciu Čaputovej: Tá poznámka sa smerákom páčiť nebude