Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 21. 10.
Uršuľa
10°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
26.05.2018, 05:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Sedem lekárov jej odporúčalo potrat, ona sa rozhodla inak: Počas tehotenstva porazila rakovinu

4 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
011ccacenka
26.5.2018 09:39 | |
+17 -2
Reagovať
Aj zazraky sa deju,lekar je len clovek moze sa mylit.Ked tam hore rozhodnu ze ma niekdo este zit,tak aj rakovinu porazi..
Siska1011
26.5.2018 08:50 | |
+22 -1
Reagovať
Toto sa číta lepšie ako každodenné havárie a iné nešťastia
alter01
26.5.2018 07:16 | |
+1 -16
Reagovať
Tak rozprávku - Ako som porazila rakovinu ! by sme mali za sebou ! Teraz poprosím ďalšie ...
Lepidus
26.5.2018 07:43 | |
+34 -0
Nemusí to byť rozprávka. Moja sestra v mladosti ochorela nie síce na rakovinu, ale na ochabnutie svalstva. Stav sa jej zhoršoval, obehala asi 10 nemocníc vo vtedajšej ČSR a nič sa nelepšilo. Ako 22 ročná otehotnela, aj keď jej to lekári tiež zakazovali. Jej odpoveď bola, že aj keď zomrie, bude po nej aspoň dieťa a to bude žiť. Porodila zdravého chlapca, dnes má už 43 rokov a je zdravý. A sestra? Nie, nevyliečila sa, ale stav sa jej zastabilizoval a choroba ďalej nepokračovala. Skrátka, stáva sa medzi nebom a zemou...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Monika Jankovská
Jankovská brala odmeny a odišla s odstupným. Gálov rezort tají, koľko jej vyplatili Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Lukáš Pauschek
Odchovanec belasých sa dočkal: Pauschek má šancu hrať opäť za Slovan
Z Brooklyna si
Foto
Brooklyn Beckham výberom frajerky prekvapil: Našiel si kópiu mamy
Spevák Karel Gott
Bolestivé tajomstvo bývalej milenky Karla Gotta († 80): Čakali spolu dieťa?!
Erik Černák
Foto
Keď je treba, Černák zhodí rukavice: Som hráč, ktorý sa musí aj pobiť
Karel Gott († 80)
Kráľovské príjmy po Gottovej († 80) smrti: Rodina bude dostávať miliónové tantiémy
Zoltán Andruskó
Andruskó, obvinený z vraždy Kuciaka († 27), chce vypovedať: Čo vie na súčasných ministrov?!
Mimoriadne teplo
Predpoveď počasia vás rozhodne poteší, teploty vyskočia: Vracia sa k nám leto?
El Chapo si
Podrobnosti o 8-hodinovej mafiánskej prestrelke v Mexiku: El Chapovho syna vyslobodil jeho starší brat
Ženícha považujú
Foto
História sa opakuje po dvoch storočiach: Napoleon Bonaparte sa oženil
Spevák Samuel
Spevák Tomeček môže byť na seba právom hrdý: Je z neho doktor
Boli postavené
Pretrhnuté priehrady na rieke Sejba boli postavené bez povolenia: Zadržali najmenej troch podozrivých
(ilustračné foto).
Autobus v KDR mal problémy s brzdami, vošiel do priekopy a vznietil sa: Hlásia najmenej 30 mŕtvych