Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 19. 3.
Jozef
5°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.05.2018, 08:00 | Šport

Diskusia: Basketbalista z Prievidze ide do basy: 7 rokov za znásilnenie iba 16-ročnej!

61 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
naklab
24.5.2018 10:10 | |
+14 -2
Reagovať
"vynesený rozsudok ho poslal doslova do kolien". A sánka mu padla?
tukkan
24.5.2018 10:03 | |
+91 -5
Reagovať
Skor keby "heeerecka" nasla odvahu udrzat kolena pri sebe a neutekat hned s kazdym cernym do bytu, po diskoteke.. Chcela ciernu klobasu, tak ju asi dostala..Ktovie ako to bolo naozaj..
skorec11
24.5.2018 09:47 | |
+83 -8
Reagovať
Každý jeden,ktorý spácha takýto trestný čin,by mal pykať,ale mňa by skor zaujímalo,kde boli jej rodičia,keď jej v takom mladom veku dovolili sa zúčastniť v pozdných večerných hodinách na diskoteke???Vobec sa potom nečudujem,že to takto dopadlo!!!
Joshuak
24.5.2018 09:46 | |
+22 -1
Reagovať
vypada ako hightower z policajnej akademie
mino0091
24.5.2018 09:33 | |
+100 -3
Reagovať
vraj modna navrharka a fotografka...hm...rýchlo tu rastú tie celebrity...
fanynka74
24.5.2018 09:43 | |
+58 -2
No veď toto,chcela by som vidieť nejaké jej práce.A tá zmaľovaná pani na tej fotke to je mama tej tínedžerky??? xixixi
sisi1958
25.5.2018 05:34 | |
+13 -2
A mala len 16 rokov a uz bola modnou navrharkou.Vyzera omnoho stastia.hlavne je ze uz vie fajcit!
sisi1958
25.5.2018 05:38 | |
+6 -2
Vyzera na starsiu zenu
smradzoSMERU
24.5.2018 09:31 | |
+72 -5
Reagovať
Treba vam taketo cierne klobasy? len aby ste boli pred kamaratkami a v spolocnosti in, potom vas bud napusti a necha s narastajucim kotlom tak, alebo vam poriadne denne natrieska a zrazu nosite cierne okuliare, neviem preco Slovenke nemoze stacit Slovak ale musi to byt nutne neger, moslim alebo cigan.
poloz92
24.5.2018 09:30 | |
+29 -2
Reagovať
Boze sak tieto ask slap;d to si staci pozriet tu primitivnu stranku dnesnych puberalnych sleciniek co fam pisu a ake fotky davaju;d sak to je hulicka smazka;d co cakat od prievidze handlovej to je ako sered a spol;dd ani aom nemusel instagram a fb vidiet hned mi bolo jasne co je to zac preco sa to nwstane normalnej slusnw vychovanej mladej slecne?;d
OPTIMISTA89
24.5.2018 09:29 | |
+15 -27
Reagovať
AJ DOGA DANIŠA by mali posadiť,za to ,že si vymýšľá a snaží sa všemožne rozoštvať smerákov-buď si istý,že Fico má plnú podporu !!!
floki101
24.5.2018 09:25 | |
+76 -5
Reagovať
dobre pozname tieto 16 rocne herecky a modelky inak povedane male kurv...icky 😀😀😁😂 najprv su odvazne drazdia chlapov vela krat povedia ze maju 18 az 20 a ked mu otrci dobrovolne a poriadne ju pretiahne tak povie ze ju znasilnil 😀😁😂
poloz92
24.5.2018 09:32 | |
+38 -2
Presne to som mal na mysli aj ja cielavedome az moc materialne zalozene samy mamon cakala ze zo sportovca daco dostane po dobrom a ked nie tak po zlom on je teda uchylak mozna ale ona jw sto krat skazenejsia stavim sa ze okolie kto ju pozna sa ani necuduje;d
smradzoSMERU
24.5.2018 09:32 | |
+41 -2
Darmo cierna 25cm klobasa poriadne roztiahne nerozheganu vaginu mladej studentky medzinarodneho styku.
poloz92
24.5.2018 09:38 | |
+5 -3
A sak ani nevyzera vyspelo co som pozeral fotky ten ma asi slabost viac na deti ako na biele zeny;d sak to su dvojicky take kratkovlase suche hulicky;d to jw nic to by normalneho ani nenapadlo brat ako sexualny objekt ten je ozaj pekny uchylak;d
abytaslaktrafil
24.5.2018 09:24 | |
+10 -3
Reagovať
Dajú ho k rómom do cely, k takým tým močkošom z východu, čo spolu rozprávajú romácky, inak by zažíval obrovskú šikanu tým, že je černoch. Má sa rozhodne na čo tešiť.
sisi1958
25.5.2018 05:46 | |
+9 -2
Kvoli comu ze ho vyfajcila 16 rocna modna navrharka!Nemala co hladat u neho keby sa venovala niecomu inemu tak sa to nestane!
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Robert Bezák
Róbert Bezák: Byť komunistom a zároveň veriacim, to je ako guľatá kocka Aktuality.sk
Plane is taking
Aktualizované
Ohnivé peklo na pristávacej dráhe: Iránske lietadlo horelo so stovkou cestujúcich na palube
Haloti Ngata
Foto
Štýlovejšie to už nejde: Parádna rozlúčka víťaza Super Bowlu
Bašár Al-Assad sa
Ruský minister obrany sa stretol s Asadom: Rokovali o spoločnom boji proti terorizmu
Flag of Macedonia
Severné Macedónsko bližšie vstupu do únie: Už v júni chcú začať rozhovory
Spevák Ozzy
Ozzy Osbourne smúti za svojim gitaristom: Bernie bol jemná duša so zlatým srdcom
Žilina chce
Od záchrany ju delí jeden zápas: Žilina má všetko vo svojich rukách
Andrej Kiska
Prezident Kiska dostal európske ocenenie: Pozrite si čomu vďačí za túto poctu
Prefíkaný pes
Prefíkaný pes poriadne potrápil ženu: Kvôli jeho úlovku ho musela NAHÁ naháňať po celej pláži
Holandský premiér
Foto
Holandský premiér Rutte sa poklonil obetiam streľby: Kyticu položil na miesto útoku v Utrechte
Dievčine kulma
Foto
Dievčina sa tešila na kučeravú hrivu: Po použití kulmy jej ostali iba oči pre plač!
Defenzívny
Celta Vigo sa trápi na dne ligy: Ani sám neviem, čo sa stalo, hovorí Lobotka
Jair Bolsonaro
Trump chce rozšíriť NATO: So svojím juhoamerickým klonom našiel spoločnú reč