Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 13. 11.
Stanislav
10°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.05.2018, 05:45 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Spevák Kuly skončil v nemocnici: Boj o život!

70 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
halatuday
17.5.2018 12:33 | |
+8 -10
Reagovať
krochkáčik.
dzusoblok1000
17.5.2018 12:26 | |
+17 -5
Reagovať
...ale no, troska to diskuteri prehanate...pozrite sa na seba najprv...iste ste vsetci ako rambovia a v tele plno vitaminov zo zdravej stravy, ze...?...proste mu chuti ...aj tak niekto ventiluje prilisnu aktivitu a este k tomu ma diabetes, co tiez k tomu pomaha...ja mu prajem skore udravenie a radu, zeby sa uz sanoval, lebo vsetko je len do casu...ozaj , vy kecalkovia, co ste take prospesne , okrem blbych kecov, priniesli slovensku...???
Stalinovsynsom
17.5.2018 12:19 | |
+9 -9
Reagovať
Nič mu nie je to mal len zastavené prdy a zapečenú stolicu , takže sa nemohol vy--s--rať . Presne tak ako onehdy starý Klamár , otec Maroša Klamára , tiež sa nemohol vy--s--rať a teploško Klamár si myslel že mu otec zomiera a otravoval s tou zapečenou stolicou a zastavenými prdmi celú Slovenskú republiku naozaj ako tupý a bezcharakterný herec !
anthinari
17.5.2018 12:07 | |
+15 -6
Reagovať
on si moze za to sam nedavno bol v ZILINE sedel som kusok od neho a za tu dobu co tam bol ladoval do seba setko sladke co mohol
sosony_valcuju
17.5.2018 11:50 | |
+4 -4
Reagovať
smutný bochník
sedmokraaska
17.5.2018 11:42 | |
+44 -7
Reagovať
Prečo sa nezruší diskusia na tento článok. Urážať človeka, ktory ma zdravotné problémy a pritom ani neviete z čoho ich má. Držím mu palce, nech sa cim skor uzdraví. Je to jeden z mála, ktorému sláva nestúpla do hlavy a zostal skromný.
brejlarito
17.5.2018 18:09 | |
+4 -2
Sedmokráska súhlasím,zrušte diskusie ku všetkému nech je to spravodlivé,alebo uvoľnite všade,zbabelci !!!!!!! Už ste si kopli niektorí do Kulyho môžete sa hanbiť .Kuly skoré uzdravenie želám
Ivanko9876
17.5.2018 11:12 | |
+20 -5
Reagovať
Hej sokoly ! Daj sa do poriadku Kuly !
casvsetkoukaze
17.5.2018 11:09 | |
+13 -5
Reagovať
stcilo dat gutalaxu a mohol sa vyprazdnit hned a nemusel do nemocnice.nic proti kulymu.mam rad jeho hudbu ale tie novinarske praktiky na ohurovanie.ze boj o zivot...
3470
17.5.2018 11:03 | |
+7 -14
Reagovať
Nezere? Tak zarezat jatocnu vahu ma!
Pulo15
17.5.2018 10:30 | |
+17 -3
Reagovať
Hmmm, žeby pankreatitída? Ale o to nejde, všetky choroby sú nepríjemná vec.
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Novozvolený
Matúš Vallo: Pre každého slušného poslanca mám neuveriteľné lákadlo Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 7 min
Komentár Petra Bárdyho: Podozrenie, že Fico zneužil tajné služby Aktuality.sk
Robert Fico vyslovil niečo, čo vzbudzuje vážne obavy.
00:10
Vražda zakladateľa gangu sýkorovcov: rozbehne sa súd? Aktuality.sk
Ostro sledovaný proces s obžalovanými z popravy Miroslava Sýkoru spred 21 rokov viazne, tento rok sa neustále odročuje. Ďalšie pojednávanie je naplánované na dnes.
12.11. 22:00
V Nemecku obžalovali Turka, ktorý chcel kšeftovať s Lennonovými denníkmi Aktuality.sk
John Lennon zanechal denníky manželke Yoko Ono.
Armádny plukovník
Rakúsko hlási posun v kauze ruského špióna: Skončí dôchodca vo väzbe?
Migranti sa
Pri Turecku sa utopili ďalší migranti: Väčšina z nich boli deti
Priaznivci
Hovorca maďarskej vlády vo Viedni: Sebavedomé slová na adresu Orbánovho Fideszu
Ukrajina sa
Atentát na ukrajinskú aktivistku: Uväznili podozrivého z objednávky útoku
Hockey skates
Z tejto fotky vám príde zle: Mladému hokejistovi odrezala korčuľa kúsok paže
Šéf Smeru
Šéf Smeru v otvorenom rozhovore: Chystá sa odísť z politiky? Fico dal jasnú odpoveď
Tréner Cifranič
Tréner Trenčína Vladimír Cifranič o príčinach krízy: Takú mizériu som ešte nezažil!
Diaľnicu
Foto
Vodičovi sa naskytol desivý pohľad: Pozerajte, čo sa rozmnožilo na ceste!
Na snímke hráč
Foto
Šokujúca fotka hviezdneho futbalistu: Pohľad na jeho rozkrok vás bude ešte dlho mátať
Stan Lee zomrel
Smutná správa pre fanúšikov Marvel komiksov: Zomrel otec Hulka, Spidermana či Thora
John Lennon
Pred vyše 12 rokmi ukradli Lennonove súkromné predmety, z činu obvinili staršieho muža
Sestry a ich
Identické dvojičky potratili s rozdielom pár mesiacov: To, čo nasledovalo, nazývajú ľudia zázrakom