Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 23. 7.
Oľga
20°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.04.2018, 04:00 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Dvojnásobná radosť v kráľovskej rodine: Po Kate je tehotná aj Pippa, a to nie je všetko

19 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
kveci
23.4.2018 15:46 | |
+3 -0
Reagovať
Pani Mária Bezleková sa nevyjadrí? :)))
nobilisnm
23.4.2018 14:45 | |
+3 -0
Reagovať
Diskusia o ničom, či o tom čo sa za déň udeje miliónkrát ?
nobilisnm
23.4.2018 14:44 | |
+0 -0
Reagovať
Možno je tam len dobťý vojak v čestnej stráži ako lord Snovdon u fotografovania?
salina54
23.4.2018 14:23 | |
+2 -1
Reagovať
som zvedava kedy rysavec zamiesi
amerikajezlo
23.4.2018 16:07 | |
+3 -0
...charles je uz stary...
0linka
23.4.2018 11:45 | |
+10 -5
Reagovať
sa im ***, ked nemusia riesit byvanie a ine drbnute problemy poddanych
darina25
23.4.2018 11:23 | |
+15 -2
Reagovať
"Už som si nahlásila na október dovolenku,aby mi neušiel nejaký okamih pôrodu,čo ak ma budú potrebovať". To sú správy NČ a kto je tá Pippa,čo ona pre svet urobila ? Keby sa jej sestra nevydala do kráľovskej rodiny,tak ani pes o nej neštekne tu na Slovensku a teraz je to strašne "dôležitá" správa pre nás.
salina54
23.4.2018 14:21 | |
+9 -0
pippa pre svet urobila velke ho..vno zato o tom tolko pisu
Bonaqa2013
23.4.2018 10:58 | |
+10 -1
Reagovať
Kata tehotná, Pipka tehotná už som sa zľakla že ešte aj ich mať....
RessPubIica
23.4.2018 09:35 | |
+13 -2
Reagovať
dajte si anglicke diskusie ....aky nazor maju ludia na nich tam...napr pakaž....odpad.... spodina.... A PRIžIVNICI.....
0linka
23.4.2018 11:45 | |
+5 -0
a my sa z nich mame pototo
putina
23.4.2018 09:26 | |
+14 -2
Reagovať
Ach tolko radosti az z dalekej anglie --ale co takto dat diskusiu k nasim politikom..!--co sa odrazu stalo ze nie je povolena diskusia ..k vyvoju politiky nasho slovenska...!!????
bene80
23.4.2018 08:55 | |
+22 -3
Reagovať
Len tak z recesie zapnem teleráno a celé ho venujú nejakým trápnym správam o angličanoch. Dokonca som začul ako tam idú na svadbu. Na svadbu koho akože? Čo nás je po nich preboha. Ujo z Hriňovaj čo strúha fujarky má 80. Tam mali ísť nie tieto sprostosti. Sme dopadli Slováci. Bratislavká kaviareň asi nemá o čom inom rozprávať pri kávičkách v shopingoch. Fuj!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Marian Kočner Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Pavol Rusko pred
Komentár Daga Daniša: Kočner vymyslel takmer dokonalý zločin Aktuality.sk
Volodymyr
Zlom na Ukrajine: Zelenskyj po paláci ovládol aj parlament
Filipínsky
Filipínsky prezident neustále prekvapuje: Najskôr pohrozil Kanade vojnou, teraz priznal, akej krajiny sa bojí
Dead woman's body
V Rusku našli telo brutálne zavraždenej ženy: Malo ísť o aktivistku, ktorá podporovala LGBT
Pamätník obetiam
Foto
Muži poškodili pamätník obetí terorizmu v Osle: To, čo spravili, je hrozné
Americký
Trump chce od Pakistanu pomoc s dohodou: Tvrdé slová o tom, ako by to celé mohlo dopadnúť
Pedro Sánchez
Španielsky premiér sa chce opäť vrátiť k moci: Čím plánuje presvedčiť poslancov?
Americký
Trump sa chce stať prostredníkom v dlhoročnom konflikte: USA zmenilo svoj postoj
McDonald´s si
Rakúska pobočka McDonaldu sa ospravedlnila Talianom za plagát: Toto fakt pokašľali
Grécky premiér
Nová grécka vláda dostala dôveru parlamentu: Hlasovaniu predchádzala ostrá výmena názorov
Emanuel Buchmann,
Dosiahne Saganov kolega na najvyššie priečky? Nemca ospevujú z každej strany
Pápež František
Nezvyčajné gesto pápeža: František poslal sýrskemu prezidentovi list, žiada od neho jediné
Do Dánska prišli
Foto
V Dánsku sa zišli Santa Clausovia z celého sveta: Prečo si dali stretávku v lete?