Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 18. 9.
Eugénia
16°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.04.2018, 19:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Drzosť šoféra vás dvihne zo stoličiek: Toto si dovolil v Bratislave na úzkej ceste medzi domami!

20 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
sven01
19.4.2018 08:44 | |
+12 -6
Reagovať
Pre vsetkych akoze vodicov tu treba podotknut ze z videa je mozne vidiet tak maximalne porusenie rychlosti aj aj to nie nejake obrovske na useku s 50 po predbehnuti isiel tak 55, zaco by ho policajti ani nezastavili. Cez plnu ciaru nepredbiehal, pretoze na videu je vidiet kusok prerusovanej ciary kde mohol zacat svoj manever a to ze sa zaradil uz cez plnu nieje podatatne. Niekto tu pisal ze tam je rychlost 40 co z videa nieje zrejme pretoze je tam par krizovatiek a ak by tam bola 40 tak za kazdou krizovatkou by mala byt znacka na 40, pokial tam nieje zona 40. Takze vlastne neporusil nic.
Gimex
18.4.2018 21:22 | |
+19 -5
Reagovať
Pi či tak ma zdvihlo zo stoličky...
Marek617
18.4.2018 20:55 | |
+42 -13
Reagovať
Pokutovat by trebalo aj slimakov na cestach. Kazdy den sa vtrepe predomna nejaky slimak co blokuje a ide 35 az 40 kmh v meste a 60-70 mimo mesto a v predu nema nikoho. A jazdi ako kurier alebo na dodavke pod vie o com hovorim, kedze zasielky treba doniest vcas a taky slimaci co maju *** na robote blokuju cestu
dobry.pes
18.4.2018 21:43 | |
+18 -9
ako sa môže vtrepať pred teba slimák ? (nič v zlom, len sa pýtam)
orbi
18.4.2018 21:58 | |
+18 -12
Vidím, že viacerí z vás majú značný problém s tým, že niekto jazdí predpisovo (40-50km/h) po meste. Pýtal som sa to už nižšie nicku MichaLde451. Prečo je v meste stanovená maximálna rýchlosť na 50km/h. Kto to vie nech to sem napíše. Ďakujem.
Princezna99
19.4.2018 08:40 | |
+5 -4
Pretoze 50 je hranicna rychlost kedy je clovek realne schopny zareagovat vcas a tak stret s chodcom nemusi mat tak fatalne nasledky
orbi
19.4.2018 10:30 | |
+3 -3
Princezá si blízko. Ale toto je hlavný dôvod prečo rýchlosť v obci nemôže byť napríklad 55km/h. Pravděpodobnost, že budou chodci usmrceni při dopravní nehodě, se zvyšuje s rychlostí. Výsledky zkoumání střetů s účastí chodců a osobních automobilů, ukazují, že 90 % chodců přežije náraz s osobním automobilem při rychlosti 30 km/h; zatímco pouze 20 % chodců přežije při rychlosti 50 km/h (viz Graf 4). Čísla také ukazují, že rychlost, při které mají chodci šanci na přežití 50 %, je okolo 40-50 km/h. Právě to je důvodem ke stanovené nejvyšší dovolené rychlosti v obcích 50 km/h. Z toho jednoznačně vyplývá, že se nižší rychlost projevuje na menší vážnosti nehod (INRETS, 2005). Je třeba brát také v potaz, že jsou starší chodci mnohem náchylnější k utrpění závažnějších a smrtelných zraněních než mladší osoby za stejných podmínek, díky jejich nižší fyzické odolnosti. http://prazskematky.cz/prilohy/clanky/vliv_rychlosti.pdf Tých štúdií je veľa, ale sú veľmi podobné. Narýchlo som našiel tento článok. Tá cesta na videu je dosť neprehľadná a možnosť, že dieťa na bicykli, prípadne matka s kočíkom môžu nečakane skrížiť cestu vozidlu. Nehovoriac o chodcoch so zníženou schopnosťou pohybu.
travex951
18.4.2018 20:44 | |
+19 -9
Reagovať
Inak ak som dobre postrehol tak na kufri mal nalepku Dieta v aute , takze je to urcite vzorny tatko . Dobra rada je - nerozculujte sa , odstupte nech si ide , urcite ho raz stretnete prilepeneho k stromu .
TUSCOLANA3
18.4.2018 20:23 | |
+5 -17
Reagovať
Ja som zistil , ze vodici Fordu su druhi najdrzejsi .
travex951
18.4.2018 20:40 | |
+31 -3
V dnesnej dobe jazdia vsetci ako psychopati a je jedno ake maju auta a odkial su . Denne stretavam psychopatov na Punte , BMW X6 , na dodavke , kamione , na motorke . A su este specialne kategorie - taxikari , kurieri , pipky na SUV , plesati mafiani v teplakoch , manazeri na sluzobnej oktavii , ktori si myslia ze su najdolezitejsi na svete . Minimum ludi dodrziava rychlost odstup zaklady bezpecnosti a uplne minimum ludi hovori nieco slovo ohladuplnost . Ked som isiel na vychod hovorim si fajn je tu menej agresivnych soferov , a v tej chvili ma jeden kreten na dodavke takmer vytlacil z cesty . Rozdiel Vychod - Zapad je rozdiel iba v tom ze na zapade je hustejsie doprava a tak su ludia este o cosi agresivnejsi . A kto si mysli ze vychode/zapade su lepsi soferi tak je iba zakomplexovany chudak .
computermax
18.4.2018 19:37 | |
+27 -53
Reagovať
ale ved priblbly blavaci, nic ine, zazil som sam na vychode je BA a BL znacka diagnoza
vitrina
18.4.2018 19:38 | |
+56 -15
ano, blaváci sú blbí neschopní šoféri z východu, ktorí tu robia bordel a nehody
computermax
18.4.2018 19:41 | |
+18 -49
ale nie, na tvari vychodniara taku aroganciu nenajdes, cisty blavak, vychod Vas zachranuje a nema cas na drze jazdy
bluetank
18.4.2018 20:01 | |
+28 -10
No podla tvojej gramatiky jasne vidiet, kto je priblbly :-D
computermax
18.4.2018 20:04 | |
+13 -19
poukaz na chyby, rad sa poucim, a to ze pisem bez makcenov a dlzok? hadam to rozlustis, ved si inteligent z blavy ako Kmotrik, vsimni si, dal som na mene velke pismo
vets
18.4.2018 20:27 | |
+15 -4
Comp, ty si taky sprosty, ze tu chybu, ktoru si urobil, nikdy nenajdes.
bluetank
18.4.2018 20:33 | |
+17 -2
Tak to je gol, ty ani nevies, kde si urobil chybu. :-DDD Ale hlavne ze sa tvaris ako majster sveta a pritom ti trci slama z topanok.
motomotomoto1
18.4.2018 20:46 | |
+7 -6
"ale nie, na tvari vychodniara taku aroganciu nenajdes" vobec ze nie :)) staci pozriet videa na youtube a este si pozri to z Vranova aky primitivy tam su. Je len dobre ze som sa z tej riti prestahoval...
scotts
19.4.2018 07:14 | |
+9 -2
BL a BA znacky ma pol republiky na sluzobnych autach. v kazdej dedine na strednom a vychodnom slovensku takych najdes najmenej pat. cez tyzden, cez vikend nasobky. na vychod tiahnu v piatok cele kolony trebalov s BA a BL znackami.
vets
18.4.2018 19:23 | |
+51 -24
Reagovať
Šak keď sa vlečeš jak sopel?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Grecko kriza
Odvetvie, ktoré kríza zasiahne medzi prvými Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Polícia pátra
Trnavská polícia pátra po dvoch mužoch: Mali nastúpiť na výkon trestu
V stredu ráno
Šesť rokov bojoval s chorobou ako Čišovský, teraz legenda (†43) zomrela
Helena Krajčiová
Helena Krajčiová veru nezaháľa: Ani by vám nenapadlo, kde sa učí texty
Slovenská
Kuzminová sa čoskoro rozhodne: Uvidíme ju ešte v pretekoch Svetového pohára?
Odborári
Odborári žiadajú o pomoc premiéra: Pellegrinimu odovzdali petíciu za záchranu oceliarstva
Janja Gambretová
Foto
Mladá Slovinka Janja Garnbretová: Pavúčia žena chce zlato z OH!
Speváčka Lucie
Foto
Nový prírastok v rodine českej speváčky: Z Lucie Bílej je teta!
Foto
Alexander zverejnil fotky bytu na predaj netušiac, čo nastane: Z inzerátu sa stal hit!
Na snímke
V Petrohrade konečná pre Slovákov už v 1. kole: Po Kližanovi končí aj Kovalík
Zmena sa týka aj
Košice chcú zdražiť sociálne služby v mestských zariadeniach: Dôchodcovia zacvakajú mesačne až o 51 € viac
Nemocnica
Stratifikácia nemocníc: OĽaNO a SaS reformu podporia, dali si však podmienku
Nigel Farage je
Britský politik Farage o brexite bez servítky: Chcú nás uväzniť vo vnútri EÚ