Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 21. 11.
Elvíra
10°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.04.2018, 19:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Drzosť šoféra vás dvihne zo stoličiek: Toto si dovolil v Bratislave na úzkej ceste medzi domami!

20 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
sven01
19.4.2018 08:44 | |
+12 -6
Reagovať
Pre vsetkych akoze vodicov tu treba podotknut ze z videa je mozne vidiet tak maximalne porusenie rychlosti aj aj to nie nejake obrovske na useku s 50 po predbehnuti isiel tak 55, zaco by ho policajti ani nezastavili. Cez plnu ciaru nepredbiehal, pretoze na videu je vidiet kusok prerusovanej ciary kde mohol zacat svoj manever a to ze sa zaradil uz cez plnu nieje podatatne. Niekto tu pisal ze tam je rychlost 40 co z videa nieje zrejme pretoze je tam par krizovatiek a ak by tam bola 40 tak za kazdou krizovatkou by mala byt znacka na 40, pokial tam nieje zona 40. Takze vlastne neporusil nic.
Gimex
18.4.2018 21:22 | |
+19 -5
Reagovať
Pi či tak ma zdvihlo zo stoličky...
Marek617
18.4.2018 20:55 | |
+42 -13
Reagovať
Pokutovat by trebalo aj slimakov na cestach. Kazdy den sa vtrepe predomna nejaky slimak co blokuje a ide 35 az 40 kmh v meste a 60-70 mimo mesto a v predu nema nikoho. A jazdi ako kurier alebo na dodavke pod vie o com hovorim, kedze zasielky treba doniest vcas a taky slimaci co maju *** na robote blokuju cestu
dobry.pes
18.4.2018 21:43 | |
+18 -9
ako sa môže vtrepať pred teba slimák ? (nič v zlom, len sa pýtam)
orbi
18.4.2018 21:58 | |
+18 -12
Vidím, že viacerí z vás majú značný problém s tým, že niekto jazdí predpisovo (40-50km/h) po meste. Pýtal som sa to už nižšie nicku MichaLde451. Prečo je v meste stanovená maximálna rýchlosť na 50km/h. Kto to vie nech to sem napíše. Ďakujem.
Princezna99
19.4.2018 08:40 | |
+5 -4
Pretoze 50 je hranicna rychlost kedy je clovek realne schopny zareagovat vcas a tak stret s chodcom nemusi mat tak fatalne nasledky
orbi
19.4.2018 10:30 | |
+3 -3
Princezá si blízko. Ale toto je hlavný dôvod prečo rýchlosť v obci nemôže byť napríklad 55km/h. Pravděpodobnost, že budou chodci usmrceni při dopravní nehodě, se zvyšuje s rychlostí. Výsledky zkoumání střetů s účastí chodců a osobních automobilů, ukazují, že 90 % chodců přežije náraz s osobním automobilem při rychlosti 30 km/h; zatímco pouze 20 % chodců přežije při rychlosti 50 km/h (viz Graf 4). Čísla také ukazují, že rychlost, při které mají chodci šanci na přežití 50 %, je okolo 40-50 km/h. Právě to je důvodem ke stanovené nejvyšší dovolené rychlosti v obcích 50 km/h. Z toho jednoznačně vyplývá, že se nižší rychlost projevuje na menší vážnosti nehod (INRETS, 2005). Je třeba brát také v potaz, že jsou starší chodci mnohem náchylnější k utrpění závažnějších a smrtelných zraněních než mladší osoby za stejných podmínek, díky jejich nižší fyzické odolnosti. http://prazskematky.cz/prilohy/clanky/vliv_rychlosti.pdf Tých štúdií je veľa, ale sú veľmi podobné. Narýchlo som našiel tento článok. Tá cesta na videu je dosť neprehľadná a možnosť, že dieťa na bicykli, prípadne matka s kočíkom môžu nečakane skrížiť cestu vozidlu. Nehovoriac o chodcoch so zníženou schopnosťou pohybu.
travex951
18.4.2018 20:44 | |
+19 -9
Reagovať
Inak ak som dobre postrehol tak na kufri mal nalepku Dieta v aute , takze je to urcite vzorny tatko . Dobra rada je - nerozculujte sa , odstupte nech si ide , urcite ho raz stretnete prilepeneho k stromu .
TUSCOLANA3
18.4.2018 20:23 | |
+5 -17
Reagovať
Ja som zistil , ze vodici Fordu su druhi najdrzejsi .
travex951
18.4.2018 20:40 | |
+31 -3
V dnesnej dobe jazdia vsetci ako psychopati a je jedno ake maju auta a odkial su . Denne stretavam psychopatov na Punte , BMW X6 , na dodavke , kamione , na motorke . A su este specialne kategorie - taxikari , kurieri , pipky na SUV , plesati mafiani v teplakoch , manazeri na sluzobnej oktavii , ktori si myslia ze su najdolezitejsi na svete . Minimum ludi dodrziava rychlost odstup zaklady bezpecnosti a uplne minimum ludi hovori nieco slovo ohladuplnost . Ked som isiel na vychod hovorim si fajn je tu menej agresivnych soferov , a v tej chvili ma jeden kreten na dodavke takmer vytlacil z cesty . Rozdiel Vychod - Zapad je rozdiel iba v tom ze na zapade je hustejsie doprava a tak su ludia este o cosi agresivnejsi . A kto si mysli ze vychode/zapade su lepsi soferi tak je iba zakomplexovany chudak .
computermax
18.4.2018 19:37 | |
+27 -53
Reagovať
ale ved priblbly blavaci, nic ine, zazil som sam na vychode je BA a BL znacka diagnoza
vitrina
18.4.2018 19:38 | |
+56 -15
ano, blaváci sú blbí neschopní šoféri z východu, ktorí tu robia bordel a nehody
computermax
18.4.2018 19:41 | |
+18 -49
ale nie, na tvari vychodniara taku aroganciu nenajdes, cisty blavak, vychod Vas zachranuje a nema cas na drze jazdy
bluetank
18.4.2018 20:01 | |
+28 -10
No podla tvojej gramatiky jasne vidiet, kto je priblbly :-D
computermax
18.4.2018 20:04 | |
+13 -19
poukaz na chyby, rad sa poucim, a to ze pisem bez makcenov a dlzok? hadam to rozlustis, ved si inteligent z blavy ako Kmotrik, vsimni si, dal som na mene velke pismo
vets
18.4.2018 20:27 | |
+15 -4
Comp, ty si taky sprosty, ze tu chybu, ktoru si urobil, nikdy nenajdes.
bluetank
18.4.2018 20:33 | |
+17 -2
Tak to je gol, ty ani nevies, kde si urobil chybu. :-DDD Ale hlavne ze sa tvaris ako majster sveta a pritom ti trci slama z topanok.
motomotomoto1
18.4.2018 20:46 | |
+7 -6
"ale nie, na tvari vychodniara taku aroganciu nenajdes" vobec ze nie :)) staci pozriet videa na youtube a este si pozri to z Vranova aky primitivy tam su. Je len dobre ze som sa z tej riti prestahoval...
scotts
19.4.2018 07:14 | |
+9 -2
BL a BA znacky ma pol republiky na sluzobnych autach. v kazdej dedine na strednom a vychodnom slovensku takych najdes najmenej pat. cez tyzden, cez vikend nasobky. na vychod tiahnu v piatok cele kolony trebalov s BA a BL znackami.
vets
18.4.2018 19:23 | |
+51 -24
Reagovať
Šak keď sa vlečeš jak sopel?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Komentár Daga Daniša: Kiska lepí dokopy „superkoalíciu“. Vraj Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Eliška Balzerová a Jana Šulcová (vpravo) v obľúbenom filme.
Šulcová z filmu S tebou mě baví svět utrpela za rok 4 zlomeniny: Veľké trápenie, nezaberajú ani lieky
Viola zomrela brutálnym spôsobom.
Brutálna smrť krásnej Violy († 34): Našli jej vraha? Čudné vyjadrenie polície
Rudolf (vľavo, 50) a Pavel (38) sa  už tešia na svojich nových kolegov.
Breznu sa vypomstilo šetrenie na mestskej polícii: Vrátia sa do služby vyhodení policajti?
(ilustračné foto)
Hasiči zasahovali pri dvoch nehodách v Prešove: Zrážka autobusu a nákladiaku s chodcami
Emil Horváth
Emil Horváth o revolučných dňoch roka 1989: Na pozeranie tajnej nahrávky nikdy nezabudne
Ďuriš (vpravo) v súboji s A. Huseynovom z Azerbajdžanu.
Foto
Futbalové osobnosti hodnotia účinkovanie našich reprezentantov: Dobehla nás priemernosť
Bývalý vyšetrovateľ sa vyjadril k vyšetrovaniu vraždy Violy.
Bývalý vyšetrovateľ Šátek o vražde Violy († 34): Na plné ústa povedal, čo si myslia všetci
Americký prezident Donald Trump.
Majú v tom jasno: Demokratickí kandidáti sa zhodli v otázke vyšetrovania prezidenta Trumpa
2019: Košičanky (zľava) Noemi (29) so synčekom Riškom (1,5) a Barbara (29) so synom Jakubkom (1) sa tešia zo stromčeka.
Foto
V Košiciach už sú pripravení na sviatky: Prečítajte si príbeh ich vianočného stromčeka!
Pápež František.
Pápež František na návšteve Thajska: Prisľúbil spoluprácu katolíckej cirkvi s budhistami
Konflikt medzi Tureckom a Sýriou sa vyostril.
Nepokoje v Sýrii: Pri útoku vládnych síl zahynulo najmenej 15 ľudí
Slovenský hokejový reprezentant v drese Montrealu Canadiens Tomáš Tatar (vpravo).
Tatar bol pri tretej prehre Montrealu za sebou, Pánik sa tešil z výhry