Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 13. 12.
Lucia
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.03.2018, 18:19 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Sulíkova SaS sa už rozhodla, či podporí Pellegriniho vládu: Facka pre nového premiéra!

323 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
ajajha
21.3.2018 21:39 | |
+5 -31
Reagovať
Spravodlivosť a štát sú dve veličiny navzájom antagonistické. Milí mínuskári nie, že je to moja blbosť, ale Vaše obmädzenie, ktoré nikdy neprekonáte lebo tam kde by ste sa mali uvoľňovať sa utláčate a to čo by ste mali tlmiť tomu dávate voľnosť.
roland.nr
21.3.2018 21:50 | |
+32 -4
A co to ma spolocne s fackanim Sulika? Nejak mi unika pointa :)
ajajha
21.3.2018 23:10 | |
+2 -13
roland.nr aj keď ti unikl pointa tak ja mám možnosť a vôľu reagovať na tú časť článku na ,ktorú som svoju reakciu napísal.
ajajha
21.3.2018 23:19 | |
+2 -15
A ešte niečo mínuskári , každý jeden ste neschopný žiť spravodlivo z práce, ktorou vykonávate fyzickú hodnotu ale nehanebne sa priži vujete a celú svoju zvrhlú vôľu venujete tomu ako oklamať a zneužiť čokoľvek čo sa Vám poddá a to čo Vás odmietne urážať, ste menej ako hodnotní ako cvrčok z veľkochovu.
levis5011
21.3.2018 21:32 | |
+38 -3
Reagovať
to fakt kazdy lenivy zubar co emigroval, lebo sa mu nechcelo robit zuby chudobnym slovakom ale iba prachatym nemcom ma syna k....
tava307
21.3.2018 21:32 | |
+78 -8
Reagovať
nemáte na TO vládnuť !!!! aj s pánom Matovičom len trepete ako tetky na trhu!!!! Kto by už len vás volil???!!!
ajax151
21.3.2018 21:30 | |
+75 -8
Reagovať
Ríško nefňukaj...choď za Igorkom....vymení ti plienku..
roland.nr
21.3.2018 21:29 | |
+70 -9
Reagovať
:D ten pohlad zbiteho psa hovori za vsetko :)
5koBA
21.3.2018 21:27 | |
+10 -38
Reagovať
Šéf košickej prokuratúry namiesto odvolania postúpil | ministerstvo spravodlivosti | tomáš borec | zdroj: sme.sk Generálny prokurátor chcel Róberta Šotika odvolať. Nakoniec ho posunul na vyššiu prokuratúru. Len mesiac zostal Róbert Šotik po zložení funkcie šéfa Okresnej prokuratúry Košice II pracovať ako radový prokurátor medzi svojimi bývalými podriadenými. Generálny prokurátor Jaromír Čižnár ho od prvého apríla dočasne preložil na Krajskú prokuratúru v Košiciach. Ešte pred niekoľkými týždňami pritom chystal jeho odvolanie z funkcie vedúceho prokurátora okresnej prokuratúry.
aktualny76
21.3.2018 21:26 | |
+36 -6
Reagovať
Tento článok je úplne zbytočný :)))))
presto
21.3.2018 21:21 | |
+57 -7
Reagovať
Aka facka? ved jemu moze byt Sulo ukradnuty aj s tymi Sulovimi hysterkami.
5koBA
21.3.2018 21:08 | |
+0 -6
Reagovať
Čo to o podozrivých väzbách Vadalu so Smerom vypovedá, alebo aspoň donedávna vypovedal, aj jeho profil na sociálnej sieti Facebook. Medzi jeho priateľmi podľa blogerov pre Sme figurovali Minister zdravotníctva Tomáš Drucker, poslanec za Smer Igor Choma, exposlankyňa Smeru Renáta Zmajkovičová, či exposlanec Smeru Otto Brixi. Vadala mal medzi priateľmi aj predsedu SNS Andreja Danka. Všetci spomínaní sa z jeho Facebooku záhadne v priebehu posledných dní vytratili.
5koBA
21.3.2018 21:07 | |
+6 -47
Reagovať
Rasi + Vadala https://goo.gl/JciKZ6
GlobalRadar
21.3.2018 21:14 | |
+39 -9
Pre tvoju informaciu: Facebookove ucty politikov nespravuju politici, ale ich asistenti, akceptuju priatelstvo kazdemu kto ziada a takisto odpovedaju. Keby to robili politici tak sedia cely den na facebooku. A to nie som na nikoho strane, ale mysliet si, ze politici (je jedno z ktorej strany) sa poznaju s ich "priatelmi" na facebooku, ktorych tam zvycajne maju niekolko desiatok tisic je absurdne.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Šéfova sekretárka lustrovala policajtov. Desiatky z nich odišli Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Zdeněk miluje leto a teplo.
Prekvapivé priznanie režiséra Trošku: Vianoce nenávidí, ale rozprávky chrlí každý rok
Novinári držia v rukách fotku zhoreného domu kolegu.
Výročie podpaľačského útoku na dom novinára: Jeho kolegovia protestovali proti neslobode médií v Srbsku
Vždy dobre naladená Dominika je na rodičovské povinnosti pripravená.
Z Cibulkovej nie je žiadna šialená mamička: Dúfam, že dieťatko bude po mne!
Asad Akbari sa nečakane ocitol v strane, ktorá poskladala spoločnú  kandidátku s Kotlebom.
Člen predsedníctva strany Doma dobre a moslim Akbari: Drsná kritika spojenia s Kotlebom
Ocenenie prebrali z rúk ministerky zdravotníctva Andrei Kalavskej.
Foto
Kolegovia z košickej nemocnice vyhrali prestížnu súťaž: Naj lekár a sestra Slovenska!
(ilustračné foto)
Foto
Zvláštny vianočný stromček zo zhabaných predmetov na letisku vo Vilniuse: Jasný odkaz pre cestujúcich
Pat Maroon (vľavo) v pästnom súboji so Zdenom Chárom.
Chára asistoval a opäť sa pobil: Druhý pästný súboj za dva dni
K samovražednému bombovému útoku došlo v stredu ráno.
Samovražedný útok bol poslednou kvapkou: USA prerušili rozhovory s Talibanom
Experti teraz overia pravosť obrazu.
Klimtovo dielo zmizlo bez stopy, no nikdy neopustilo budovu galérie: Ukradnutý obraz našli   po    23 rokoch
Premiér Boris Johnson obhájil mandát.
Prvé reakcie svetových politikov na výsledky volieb: Trump je z Johnsonovho víťazstva nadšený
Britský premiér Boris Johnson.
Súboj titanov v rozhodujúcich voľbách: Johnson obhájil mandát, nečakané rozhodnutie Corbyna
Odsúdený Jakub
Kuchár Jakub z Čistého dňa odsúdený na 64 mesiacov: Do basy nechcem ísť, Natáliu som neznásilnil!