Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 19. 9.
Konštantín
14°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.03.2018, 18:09 | Správy | Politika

Diskusia: Politici reagujú na nový návrh vlády: Po výroku od poslanca Pellegrinimu zamrzne úsmev

374 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
pazacik
21.3.2018 17:34 | |
+7 -10
Reagovať
Bravo pán Prezident!!!ale,prečo bol súhlas s košickým mafiánom Raši-ten neuspel na volbu župana-hoci ho podporovala talianska-východosllovenská mafia!!!
sofer2
5.4.2018 21:40 | |
+0 -0
zaujimave dostal som da na diskusiu kde spinily pana arc. bezaka ked som chcrl reagovat len my pisalo ze sa musim prihlasit co som aj bol teraz zrazu nemusim.
andy162
21.3.2018 17:02 | |
+22 -7
Reagovať
Matovič, Nicholsonová a spol. nech prestanú rozprávať za všetkých občanov Slovenska, pretože všetkých nereprezentujú. Nech si odpustia výroky typu: "všetci občania Slovenska chcú..."(to,čo chcem ja I.M.), "celé Slovensko žiada,aby ..., celé Slovensko nesúhlasí s ..." atď. A pán Budaj nech sa tiež preberie do reality. Doba pokročila, veľká časť občanov dokáže mať vlastné, demokratické názory a nenechá si masírovať mozog frázami.
orion18
21.3.2018 17:43 | |
+7 -5
Budaj??? spolupracovník štb???toho len do tej kotolne...tej najlepšie rozumie....inak nerozumie ničomu...však nevie vytvoriť jednu zložitú vetu a to nehovorím o súvetí...
DRDAMDIDAM
21.3.2018 16:30 | |
+18 -12
Reagovať
Jand 22 "A vy p.PREZIDENT už konečne otvorene povedzte čo ste hladal u SOROSA" chytaj "ehm sudruh FICO sa pytal, ze o com sa bavil Kiska so Sorosom...JA SA PYTAM FICA, DANKA A BUGARA TERAZ!!!: FICO 14.3.2006, Vazovova 9/A BA, co ste dohodli s Hascakom (Penta) pri KOLE? 10.2.2007, Lybia, co ste riesili spolu s Kadafim? 15.8.2016 Moskva RU, co ste dohodli spolu s Putinom pri veceri? 25.1.2017 BA Vrakuna, sukromny dom p.Gucika, co ste spolu s Gucikom riesili a dohodli? 27.2.2018 Prievozska BA, co ste riesili s riaditelom Axel Springer Ringier v suvislosti s vrazdou p.Kuciaka? DANKO 15.11.2017 Danko recnil v ruskej dume. Neskor sa stretol osamote so Zirinovskym, co ste dohadovali? co presne radil Gucik pri koalicnej krize v roku 2017? BUGAR 7.8.2017 koalicna kriza - co ste dohodli u Gucika, o com ste sa bavili? 7.3.2018 Maldivy - stretnutie s Kocnerom, co ste riesili a na com ste sa dohodli?" Stačí ti tolkoto, hňupe?
sofer2
5.4.2018 21:43 | |
+0 -0
mas pravdu no na to ti odpoved oni nedaju a preto leopoldov.
rilka
21.3.2018 16:21 | |
+10 -8
Reagovať
A s čím by už Híd nesúhlasil? Zaujímavé, ako pružne sa u nich zlieza republiková rada, hneď ako sa zlezú regionálne. Škoda, že aj projekty a reformy vlády, v ktorej sú členmi, tak nefrčia do úspešného finále.
reaktor123
21.3.2018 16:04 | |
+19 -14
Reagovať
IDEálne by bolo asi keby navrhol galku alebo matoviča,za ministra vnutra.
DRDAMDIDAM
21.3.2018 16:24 | |
+5 -19
Galko má pravdu. A na základe jeho odpovedi si môžu priatelia smerorozkradania a spolčovania s mafiou poupratovať v hlávkach nánosy Ficotrepov a klamstiev. Hrnko nech si púšťa papierové holubičky za ficokocky
stevik01
21.3.2018 15:13 | |
+5 -3
Reagovať
Galko nezdochýna???
jozo1004
21.3.2018 14:34 | |
+44 -12
Reagovať
Kto bude Matovicovi vyhovovat???? Snad mu daju na izbu k nemu na psychiatriu pacienta s ktorym si bude rozumiet...... Sak on je totoalne psychaitricky pacient jemu nic nie je dobre vsetko neguje.... chtic dostat sa ku korytu je vemi velka...
otasik
21.3.2018 16:13 | |
+19 -4
jemu na izbicke pacientov- by vyhovovala jedine helenka ruzickova- len by kecol -uz by sa valal v kotrmelcoch
bolen0
21.3.2018 13:56 | |
+27 -14
Reagovať
Matovič povedal: „Míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice, by, predpokladám, mohol konečne spôsobiť aj návrat k svedomiu pri poslancoch Smeru.“
Maryl1n
21.3.2018 15:59 | |
+14 -24
Dobre povedal, myslel tým celé Slovensko. Ale posranci SMERU svedomie nemajú, len chtíč po peniazoch. Však tam súdruh birmovaný vybral takých, čo sú bez vlastného rozumu a vedia len mačkať knoflíky a sú nenažratí po peniazoch..
makovanka
21.3.2018 17:42 | |
+9 -2
Mary, ja si vyprosujem za mňa takéto vyjadrenie. Ja som vraždou žiaden míľnik nedosiahla.Ak chcem niečo púšťať do éteru, musím si sakramentsky v takýchto hektických situáciách rozmyslieť, čo poviem. A aj klamár povie pravdu, keď sa pomýli.
smersocialnagenocida
21.3.2018 13:01 | |
+28 -21
Reagovať
ten Hrnko mi pripomína Jána Slotu, akoby bol stále naliaty a čo vetá, to výlev,ale.............čo by nerobil pre svojho vietnamského veterána kapitána Danka??????
dablerka
21.3.2018 11:01 | |
+61 -27
Reagovať
Ked bude olympiada v preskoku na 100m tak tam nominujme matovica v telke povedal ze reskakuje barikady 8r.ma kondicku chlapec
SiiimioHayyha
21.3.2018 12:29 | |
+26 -33
A keď budeme vyhlasovať najväčšiu kravu, suverénne vyhráš!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Výsledky
Voľby 2020: Šesť strán má takmer rovnaké preferencie Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
8:06 - 8:21 hod.:
Foto
Exsuperstáristka prichytená v celebritnej pôrodnici: Opäť v tom?
(ilustračné foto).
V Brne sa zrazil autobus s nákladným autom: Zranilo sa osem ľudí
Inkognito
Voštinár chcel byť vtipný, hosť ho odrovnal trefnou odpoveďou: Aká medicína sa dáva, ak niekomu zahýba žena?
sport
Foto
Športová (r)evolúcia: Aj o nových trendoch diskutovali známi slovenski športovci
Foto
V koži chlapíka by chceli byť všetci rovesníci: Keď vidia ženu po jeho boku, ticho závidia
Tréning
Slovenskí futbalisti si v rebríčku polepšili, na čele je naďalej Belgicko
Petra si musela
Foto
Petra z Popradu pri pohľade na auto myslela, že sa jej sníva: Leto sa ešte neskončilo a TOTO mám na skle?
Zaťko
Slovenský volejbalista Juraj Zaťko o reprezentácii: Mám všelijaké myšlienky...
Martin Fedor
Do Druckerovej strany idú Cséfalvayová a Fedor: Chystá sa aj príchod Pellegriniho?
Babišova vláda
Kauza Čapí hnízdo: Zverejnili rozhodnutie o zastavení vyšetrovania
Pavol Rusko
Prípad Volzová: Pavol Rusko sa zúčastní procesu
Herca stála vážna
Uniklo prísne strážené tajomstvo herca Martina Mňahončáka: Autohavária a ťažká kóma!