Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 25. 9.
Vladislav
12°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.03.2018, 18:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Kucherenko dráždi v prudko erotickej spodnej bielizni: Poviem vám, ako dlho som už nemala sex!

81 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
SS6010
7.4.2018 19:57 | |
+6 -2
Reagovať
Ona je modelka? Som ja ale zaostaly, ked to neviem...a ja ze co furt ju niekde pchaju...haha
herczegh.mudr900
17.4.2018 06:44 | |
+3 -1
dajte pokoj s tou mafianskou ku.vou nemá z čoho žiť keď má ruskeho mafiana v base?
mamtorad8019
26.3.2018 12:01 | |
+9 -4
Reagovať
ako dlho uz nemala sex...no to bude asi tym, ze plastovu ancu preferuju len uchylaci a tych zase - nastastie, tolko nie je
DanielsDan
23.3.2018 18:40 | |
+38 -0
Reagovať
Predpoved jednej vestice predpoveda ze Europa bude do konca roka vyludnena. Dufam ze sa to stane lebo ludia uz padli na absolutne dno. Z toho co sa deje v tejto spolocnosti a z toho ako sa ludia spravaju aj voci sebe mi je na grc. Toto zdegenerovane tela co sa cely den pozera do zrkadla a foti samu seba by som vzal a osadil do roku 1941 nech si upravi svoje chore priority.
Kristinka7777
23.3.2018 17:53 | |
+28 -6
Reagovať
Nič v zlom, ale koho toto už len môže dráždiť :)))))) Bola krásnou kým sa nedogabala.... ale to je asi nejaká psychická porucha, keď pekná žena nie je so sebou spokojná a stále sa “vylepšuje”
padro
22.3.2018 19:38 | |
+13 -38
Reagovať
dajte + komu sa ta priserka paci
padro
22.3.2018 19:35 | |
+37 -5
Reagovať
sa necudujem, ked u nej clovek nevie, ci ma spodok na tvari alebo tam dole
richard617
21.3.2018 19:34 | |
+32 -3
Reagovať
raz ti povie dite ked vyrastie mami schovaj sa robiš mi len hanbu.to tak byva
Jerdna
21.3.2018 15:13 | |
+36 -9
Reagovať
S Plačkovou si konkurujú. Vo všetkých nedostatkoch.
letiacaklada
21.3.2018 12:26 | |
+35 -9
Reagovať
tupá vulgárne hlúpa stoka ze michalovec.hnus
Marduk6
21.3.2018 12:23 | |
+22 -5
Reagovať
Nový Čas môže napísať obscénností, vulgarizmy, ale aj slová ako sex, vagína či penis. My nie ! My sa musíme vyjadrovať najslušnejšie ako sa len dá . ....
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Komentár Ľubomíra Jaška: Neverejná správa o charakteristických črtách Andreja Danka Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 5 min
Na železničnom priecestí na juhu Slovenska sa zrazil vlak RegioJet s osobným autom Aktuality.sk
Pri železničnej zastávke Okoč v okrese Dunajská Streda došlo v utorok pred 18.00 h na železničnom priecestí k stretu vlaku RegioJet a osobného auta.
pred 5 min
Komentár Ľubomíra Jaška: Neverejná správa o charakteristických črtách Andreja Danka Aktuality.sk
Dankova rigorózna práca sa začína podobať na zakázané knihy zo stredoveku. Kto ju uzrie, užasne alebo sa definitívne presvedčí o nevydarenom študentovi, ktorý sa radšej dal na politiku.
pred 15 min
Pri požiari v severnej časti Londýna zasahovalo 80 hasičov, zranených nehlásia Aktuality.sk
Približne 80 hasičov zasahovalo v utorok pri požiari, ktorý vypukol v centre voľného času v severnej časti Londýna. Informoval na svojej webovej stránke Londýnsky hasičský zbor (LFB).
Sagvan Tofi
Sagvan Tofi ako hosť v relácii Nikto nie je dokonalý zostal v šoku: Toto nebolo v scenári!
Manželia sú stále
Foto
Zaľúbenci sa vzali narýchlo, pretože ženích narukoval v 2. svetovej: O 75 rokov neskôr prišlo prekvapenie!
Aj Michal
Výborný výsledok na MS: Slováci ovládli tímovú súťaž kanoistov!
Silvia Kucherenko
Kucherenko dostala 5 úloh, ktoré podľa Slovákov nezvládne: Hneď pri prvej roztiahla nohy a...
Európska komisia
EK obvinila Železničnú spoločnosť Slovensko z bránenia pri inšpekcii: ZSSK reaguje
Martin Škrtel sa
Foto
Škrtel prežíva ťažké obdobie: Kapitán Slovenska musí pauzovať
Po chlapčekovi
Aktualizované
Chaos v Bratislave: Pri zoo horelo auto, autobusy MHD meškajú až 60 minút
Nemecká
Nekompromisná Merkelová: Británia si nemôže vyberať, ktorú časť jednotného trhu si ponechá
Najnovší robotický vynález sa nenechá ľuďmi šikanovať: Dokáže odolať aj kopancu!
Na snímke Marek
Hovorka je nadšený z Vladivostoku: S kým trávi najviac času?
Becky Whitworth
Foto
Žena si vo vlaku zarezervovala miesto pre zdravotne postihnutých: Drzosť personálu vás totálne odrovná
Minuloročný
Chystáte sa na Bielu noc? Rezervujte si najlepšie miesta, z ktorých budete mať nezabudnuteľný výhľad