Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 24. 9.
Ľuboš, Ľubor
11°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.03.2018, 18:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Kucherenko dráždi v prudko erotickej spodnej bielizni: Poviem vám, ako dlho som už nemala sex!

81 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
SS6010
7.4.2018 19:57 | |
+6 -2
Reagovať
Ona je modelka? Som ja ale zaostaly, ked to neviem...a ja ze co furt ju niekde pchaju...haha
herczegh.mudr900
17.4.2018 06:44 | |
+3 -1
dajte pokoj s tou mafianskou ku.vou nemá z čoho žiť keď má ruskeho mafiana v base?
mamtorad8019
26.3.2018 12:01 | |
+9 -4
Reagovať
ako dlho uz nemala sex...no to bude asi tym, ze plastovu ancu preferuju len uchylaci a tych zase - nastastie, tolko nie je
DanielsDan
23.3.2018 18:40 | |
+38 -0
Reagovať
Predpoved jednej vestice predpoveda ze Europa bude do konca roka vyludnena. Dufam ze sa to stane lebo ludia uz padli na absolutne dno. Z toho co sa deje v tejto spolocnosti a z toho ako sa ludia spravaju aj voci sebe mi je na grc. Toto zdegenerovane tela co sa cely den pozera do zrkadla a foti samu seba by som vzal a osadil do roku 1941 nech si upravi svoje chore priority.
Kristinka7777
23.3.2018 17:53 | |
+28 -6
Reagovať
Nič v zlom, ale koho toto už len môže dráždiť :)))))) Bola krásnou kým sa nedogabala.... ale to je asi nejaká psychická porucha, keď pekná žena nie je so sebou spokojná a stále sa “vylepšuje”
padro
22.3.2018 19:38 | |
+13 -38
Reagovať
dajte + komu sa ta priserka paci
padro
22.3.2018 19:35 | |
+37 -5
Reagovať
sa necudujem, ked u nej clovek nevie, ci ma spodok na tvari alebo tam dole
richard617
21.3.2018 19:34 | |
+32 -3
Reagovať
raz ti povie dite ked vyrastie mami schovaj sa robiš mi len hanbu.to tak byva
Jerdna
21.3.2018 15:13 | |
+36 -9
Reagovať
S Plačkovou si konkurujú. Vo všetkých nedostatkoch.
letiacaklada
21.3.2018 12:26 | |
+35 -9
Reagovať
tupá vulgárne hlúpa stoka ze michalovec.hnus
Marduk6
21.3.2018 12:23 | |
+22 -5
Reagovať
Nový Čas môže napísať obscénností, vulgarizmy, ale aj slová ako sex, vagína či penis. My nie ! My sa musíme vyjadrovať najslušnejšie ako sa len dá . ....
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Štefan Štefek.
Kukláči zadržali bývalého smeráka a kandidáta na primátora Nitry Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 41 min
Kukláči zadržali bývalého smeráka a kandidáta na primátora Nitry Aktuality.sk
Štefeka vinia z nepriamej korupcie z jeho pôsobenia v mestskej vodárenskej spoločnosti.
pred 41 min
NAKA začala trestné stíhanie pre podozrivé prevody bytov v Bonaparte Aktuality.sk
Poslanec za SaS Jozef Rajtár podal pred časom trestné oznámenie vo veci ohľadom prevodov bytov v apartmánovom komplexe, kde býva aj predseda Smeru Robert Fico.
pred 42 min
Zomrela speváčka Jana Kocianová Aktuality.sk
TASR o tom informovala jej príbuzná Elena Šebová.
Lionel Messi
Vytočený Messi: Rozhodca mu po zápase chcel podať ruku, Argentínčan ale urobil TOTO
Jennifer Aniston
Exmanžel Jennifer Aniston po rozchode prvýkrát prehovoril: Smutné slová o tom, ako sa zmenil ich vzťah
Alternatívne
Udelili alternatívne Nobelove ceny: Získali ich saudskoarabskí ľudskoprávni aktivisti
Kňaz vystupuje
Potetovaného farára po útoku na celibát vykopli: Michal Lajcha skončil na úrade práce
Cibulková
Cibulková otočila druhý set, v čínskom Wu-chane ju čaká svetová jednotka
Kandidáta
NAKA zadržala kandidáta na primátora Nitry: Z čoho ho vinia?
Automatizácia
Automatizácia ohrozuje pracovné miesta na Slovensku: Tieto profesie sa nahradenia robotmi báť nemusia
Historická
Foto
V Rohožníku majú historický unikát: Má 136 rokov a sú na ňu patrične hrdí
Prevrátený strom
Česko sa spamätáva z následkov tlakovej níže Fabienne: Tisíce domácností sú bez elektriny
Takto skončilo
Lyžiarka Petra Vlhová prežila hororovú noc: Tragédii unikla len o vlások!
Aneta aj Miro
Parišková má po sklamaniach jasno: Cudzinca za muža už nikdy!
Recession
Čína obvinila USA z obchodnej šikany: Ich spor môže ovplyvniť celý svet, experti zdvíhajú varovný prst