Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 5. 12.
Oto
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.03.2018, 09:59 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Elitní politickí moderátori na seba lejú vedrá špiny: Pikantné detaily, pri ktorých sa zastavuje rozum!

290 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
vemenoodficiho
20.3.2018 11:42 | |
+27 -30
Reagovať
mali by si zobrat za vzor Braňa Závodského z Expresu,moderovanie ešte neznamená,že ked niekomu furt skáčem do reči,manipulujem atd,tak je to vždy to pravé,je pravda,že Dolinský často býva submisivny ako keby len riadil debatu a nie sa snažil dostat navrch pravdu!!
go2eat
20.3.2018 11:36 | |
+99 -10
Reagovať
tieto presstitútky by lepšie spravili, keby išli vykladať tovar napr do Tesca. aspoň by boli užitočný pre túto spoločnosť.
vemenoodficiho
20.3.2018 11:43 | |
+13 -59
povedala ficomikoza,!!!
earthmcquake
20.3.2018 11:47 | |
+63 -2
Krd bude najhorsie, Galko im to vybavi v Kauflande
go2eat
20.3.2018 11:51 | |
+18 -10
pán Vemenoodficiho ja som apolitický ,keď teda vieš čo to znamená
zojda.zojda
20.3.2018 11:35 | |
+39 -3
Reagovať
Teraz už len čakať, kedy túto diskusiu zablokujú.
Stryho
20.3.2018 11:43 | |
+16 -1
:D mozno sav novom case budu chciet udraz a nechaju nas :D
miska_aksim
20.3.2018 11:33 | |
+25 -6
Reagovať
Aj tak nakoniec všetkých schová do .... Marianna D., veľká karta STV :-D
emil7700
20.3.2018 11:31 | |
+87 -5
Reagovať
nedavno som napisal do rtvs 1 čo si myslim o moderatorovi - profesionalita, kde že - k tomu maju daleko - prejavuju svoj nazor a niekedy je jednoznačne že druhej strane pridržiava - to by robiť nemali
trinidatt00
20.3.2018 11:30 | |
+109 -9
Reagovať
kovačič a Strieženec sú jednoznačne za opozíciu, to je tak zjavné a tá Kovačičová je slabá ako čaj
tusom1
20.3.2018 11:30
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Leonidust
20.3.2018 11:29 | |
+12 -100
Reagovať
Jediny skutocny redaktor a moderator z nich je Kovačič. Snazi sa byt nestranny a ide si tvrdo za odpovedami na "haklive" otazky. Je dobry. A ma krasnu zenu :)
zojda.zojda
20.3.2018 11:34 | |
+18 -22
Ak sa snaží byť nestranný, tak sa asi snaží málo. Ale žena je kočka, to uznávam. A on tiež nevyzerá najhoršie.
Stryho
20.3.2018 11:29 | |
+87 -8
Reagovať
Tak ono Kovačič je Americky pritakavac. Koniec koncov... Markiza zastupuje zaujmy zapadnych elit. TA3 ma zase Globalny charakter. Preto su (ta3) "objektivnejsie" a odhaluju prozapadny pindostan, ale zaroven zastieraju globalne pozadie... Mozno sa mylim pretoze to nesledujem na tolko aby,som sa vrtal do detailov. Je to taky dojem na zaklade toho co posledne tyzdne sledujem najme ta3. Rozhodne je to ale vyssia uroven ako kovacic ktory nema ani zakladnu vychovu. Nevie co je slusnost a to je pre jeho kmotra dobre. Lebo kovacic nemusi hrat divadlo. On memusi hrat rolu bo on je taky od spiku kosti. Povie "debîlnu" pripomienku - polozi otazku - odpovie si - da priestor na 2-3 vety a potom skoci do reci aby nahodou neodznelo nieco co by markizu usvedcilo z propagandy "opozicneho pohladu na svet".
manX11
20.3.2018 11:28 | |
+82 -5
Reagovať
Ako tak pozeram, opat sa raz ukazuje ze nazor spolocenskej vacsiny je presne opacny ako nazor, ktory forsiruju media. Clanok stavia Dolinskeho do negativneho svetla, no v diskusii ma prave Dolinsky najvacsi pocet suhlasnych kliknuti a najvacsi pocet pozitivnych hodnoteni :) Zial, presstituti sa s tym budu musiet nejako vyrovnat, ja tu mam zatial dva prispevky, jeden z nich mal najvacsi pocet "lajkov" a zrazu tie lajky zmizli :) Nuz, zahady bermudskych medii :)
Stryho
20.3.2018 11:42 | |
+18 -2
:D brmudske medua nie je celkom presne. Tam mizne vsetko. Tu miznu len urcite veci... A druha vec... Kde sa mi na jeden refresh behom par sekund vezme 60 minusiek... Toď zahada...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Smeráci Ladislav Kamenický, Juraj Blanár a Róbert Madej
Súhlasíme s Ficom, tvrdia smeráci po obvinení šéfa strany z podpory extrémizmu Aktuality.sk
Nezabudnite sa poponáhľať. Limitovaný počet 66 permanentiek za vianočnú cenu 24 € dostanete len do 24. decembra 2019!
PR článok
Hľadáte perfektný darček? Darujte svojim blízkym pod stromček permanentku na Folklórny festival Východná 2020
(ilustračné foto)
Násilie v Kamerune: Militanti z Boko Haram uniesli 21 civilistov
Viete o koho ide?
Foto
Štýlový už zamlada: Spoznávate na fotke hviezdu Oteckov?
Kailee McMullen zavraždil vlastný otec.
Otec usmrtil dcéru († 22) výstrelom do tváre: Z SMS, ktorú mu napísala 3 mesiace pred tým, vás strasie
Dobré fondy EÚ - obnova vozového parku električiek v Bratislave
Peter Sagan vlastní sedem zelených dresov z Tour de France.
Foto
Chystá sa slovenský cyklista zavesiť bicykel? Sagan o možnom konci kariéry
Islamskí novinári sa snažia podporiť svojich kolegov.
Islamskí fanatici protestujú proti známemu denníku: Šéfredaktora žiadajú obesiť
Slovenská plavkyňa Andrea Podmaníková.
Slovákom sa v Glasgowe nedarí, ďalej postúpila iba Podmaníková
Žena bojuje so zákernou chorobou.
Mamička tvrdí, že jej život zachránili silikóny: Nález v sprche všetko zmenil
Agresori vnímajú ženy akoľahšie obete
Nevyšetrená smrť Violy († 34 ) vyvoláva u žien strach z neočakávaného útoku: Takto sa ubránite pred agresorom
Michal Hudák a Marián Čekovský v relácii Inkognito
Hádači neudržali jazyk za zubami: Čo že to robí Voštinár v šatni?
Hygienici varujú pred nebezpečnými výrobkami.
Foto
Pozor na tieto nebezpečné výrobky! Boli v nich zistené nepovolené látky