Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 18. 9.
Eugénia
16°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.02.2018, 10:10 | Šport | ZOH Pjongcang 2018

Diskusia: Nečakaný odkaz Daniela Kuzmina slovenským olympionikom: Servítku si pred ústa nedával!

132 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Caligula76
23.2.2018 13:50 | |
+14 -9
Reagovať
Paci sa mi, ako su v diskusiach zrazu vsetci odbornikmi na biatlon. Len sa v clanku objavi meno Kuzminova, Fialkova a uz pisete jedna radost. Ale podla toho co tu citavam, vacsina ani len nesleduje celu sezonu vo svetovom pohari a tento sport mozno poznaju maximalne tak zo sportovych sprav. Pokial chce niekto hodnotit vystupenie nasich na OH, treba trocha poznat aj zazemie tohto sportu u nas, podmienky atd. Nie len sportovcov oznacovat za "turistov" za nase peniaze. Oni si pripravu na OH urcite oddreli a snazili sa podat najlepsie vykony, aj ked to nie vzdy vychadzalo. Odpoved preco to tak bolo, je ale zlozitejsia. Urcite sa nemozeme rovnat s biatlonovymi velmocami ako NOR, GER, FRA atd., kde je podpora tohto sportu neporovnatelne vacsia a aj zakladnu maju priepastne vacsiu ako Slovensko. Osobne si myslim, ze nasi (okrem Nasti) nemali velke sance na medailove umiestnenia v kazdom preteku, ale so svojimi vykonmi sa vo velkej konkurencii urcite nestratili...
mathiu5
23.2.2018 13:44 | |
+64 -1
Reagovať
Povedal pravdu veď tie výhovorky že je to ich prvá olympiáda aklebo že máme mladé mužstvo. Hlavne že funkcionári si rozdelia prémie a ľudí oklamu s vyhovorkami
slovan
23.2.2018 13:42 | |
+57 -1
Reagovať
a povedal to perfektne
vladosaki
23.2.2018 13:32 | |
+2 -16
Reagovať
Vsetci im zavidime,videli kus sveta!!!
pantelej
23.2.2018 21:13 | |
+1 -1
Ja nie.Kus sveta som už videl. Od Tokia po Santiago de Chile, od Aucklandu po Rio a Buenos Aires. Tak som megaolympionik...:))))))
vladosaki
23.2.2018 13:30 | |
+2 -8
Reagovať
Slovaci to teho!!!!
Bulvarjehnus
23.2.2018 13:27 | |
+27 -1
Reagovať
Nam by uplne stacilo vyslat takeho exota ako napr Tongo, jeho si aspon zapamata cely svet a Slovaci, ktorych tam bolo ako Cinanov(neskutocna delegacia funkcionarov, darmozracov) nakoniec ziskali rovnake mnozstvo medaili ako ten jeden chalan z Tonga. Akurat jeho to mozno cele stalo 100 tisic a Slovensko to stalo mozno 100 milionov. Zbytocne vyhodene peniaze, aj tak nikto nevie, ze nejake Slovensko existuje.
nezbednik69
23.2.2018 13:22 | |
+29 -18
Reagovať
Nasťa prídi domov,všetci sa už v BB tešíme a vy ostatní tam môžte aj ostať a štartovať na paralympiade.
luculus
23.2.2018 13:04 | |
+52 -31
Reagovať
Potrebuje vobec Slovensko medaily? Ja si myslim, ze Slovensko dnes potrebuje nieco ine ako medaily.
Lepidus
23.2.2018 13:07 | |
+30 -12
Čo tak trocha zdravého rozumu?
KotrasE
23.2.2018 13:15 | |
+27 -34
Aj Dzurinda tvrdil že teraz dialnice nepotrebujeme a zrušil rozbehnuté veci a pozri sa dnes ako všetci nadávajú že nemáme dialnice.
luculus
23.2.2018 13:27 | |
+23 -9
Tak jedz medialy a voz sa na medialach ked je to tvoja priorita ...
vladosaki
23.2.2018 12:55 | |
+4 -19
Reagovať
741112 precitaj si ten clanok este raz a nenadavaj nikomu do hlupakov.co ma spolocne financovanie s vykonom?aj ty chod ziskat medajlu na OH a potom aj tebe podam ruku.Pan MUDRLANT.
sacher282
23.2.2018 12:52 | |
+102 -4
Reagovať
Ti, ktori tu utocite na manzela Nasti Kuzminovej ste chudaci. Kuzmina (bez ohladu na to ci je rus, alebo slovak) povedal pravdu.
sangrinak
23.2.2018 12:55 | |
+48 -2
Uplny suhlas!
vladosaki
23.2.2018 12:58 | |
+2 -54
On co dokazal prosim ta?to ze financoval a ma penazi tak je majster sveta?chod do frasa s takym nazorom.
Apolo22
23.2.2018 13:15 | |
+15 -2
trénerský post ti nestačí ???
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Béla Bugár
Čo má Bödör s Bugárom? Do kín ide film o slovenských radikáloch (podcast) Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Katarína
Najhoršie platení si polepšia, ale zaplatia aj zdravotné poistenie: Minimálna mzda bez daní a odvodov?
Archív
Kedy sa bude voliť predseda Najvyššieho súdu? Termín je už známy
Polícia pátra
Trnavská polícia pátra po dvoch mužoch: Mali nastúpiť na výkon trestu
Peter Michalovič
Foto
Slovenský volejbalista sa vyzliekol donaha: Odvážnou fotkou si získal najmä fanúšičky
Caitlin
Foto
Dcéra poslala domov fotku izby, v ktorej mala stráviť noc s frajerom: Z reakcie mamy sa smeje celý internet
Predseda SaS
Sulíkove záhadné slová: Bude Galko na kandidačnej listine SaS?
Mexický milionár
Výlet sa skončil tragicky: Milionár jachtou prešiel svojho syna († 11)
Viete správne používať parfém? Vyskúšajte triky vizážistky Lussi a budete voňavé celý deň!
Za kočíkujúcimi
Foto
Prominentní rodičia vytiahli kočíky: Takto trávili posledné dni leta so svojimi ratolesťami Deák či Anita Soul!
V stredu ráno
Šesť rokov bojoval s chorobou ako Čišovský, teraz legenda (†43) zomrela
Helena Krajčiová
Helena Krajčiová veru nezaháľa: Ani by vám nenapadlo, kde sa učí texty
Slovenská
Kuzminová sa čoskoro rozhodne: Uvidíme ju ešte v pretekoch Svetového pohára?