Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 19. 7.
Dušana
22°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.02.2018, 20:25 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Ďalšia spoveď muža z budúcnosti, tento však priniesol aj dôkaz: FOTKA z roku 5000 desí!

146 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
canon54
5.6.2018 12:33 | |
+2 -0
Reagovať
Konečne úroveň NČ začína stúpať a dáva diskusie iba k hodnotným článkom - veď koho už zaujíma čo povedali, kde boli a s kým naši svetovo uznávaní "politici" FICKO, KAPITÁN a FUKÁR...
krasavec4400
4.6.2018 21:18 | |
+1 -0
Reagovať
OVCA beeeee sa musí naviazať na každú situáciu v ktorej má mať triezvy úsudok hh beeeee
miestnyOzran
14.4.2018 19:37 | |
+7 -0
Reagovať
rok 5000 ?? .. dufam ze Slovensko este hraje olympisky hokej v skupine A ..
OrliePierko8
13.4.2018 21:24 | |
+2 -1
Reagovať
Asi tam je reinkarnovaná Hilary Clinton s rohami na hlave!
OrliePierko8
13.4.2018 21:21 | |
+8 -0
Reagovať
Čo je na tej fotke? Nechce sa mi to celé pozerať. Zdá sa mi, že nás neustále niečím strašia, nedajú nám pokoja!
moneyforyou1985
25.2.2018 14:35 | |
+5 -3
Reagovať
ja som cestoval v case. dostal som sa do doby ked som zazil svoj prvy blowjob... videl som sam seba a cernosku co bafala :)
Janka1307
20.2.2018 19:53 | |
+7 -2
Reagovať
Kebyze sa ja vraciam v case ako prve si najdem cisla v lote ktore maju padnut dany den. Az takyto "cestovatel " vyhra tak je doveryhodny. Mimochodom k tomu zitiu pod vodou. Lad je na Zemi len posledny par desiatok tisic rokov a neviem nic o tom ze by T Rex vedel nejako extra plavat.
VLORD25
20.2.2018 19:11 | |
+18 -2
Reagovať
dokedy nam budu lagovať mozgy nezmyslami ?
nten
23.2.2018 22:58 | |
+5 -1
dokedy sa prestanu ludia pytat.
lekninia
20.2.2018 14:53 | |
+40 -0
Reagovať
Ako môže fotka desiť, keď je schovaná, nič nevidíme?
lekninia
20.2.2018 14:44 | |
+22 -0
Reagovať
Keď niekto nevie ako zaujať, vymyslí si cestovanie v čase. Prečo odtiaľ nepriniesol niečo, čo tu ešte nie je, na dôkaz, že je to pravda. Pozerá asi veľa vedecko-fantastických filmov. Možno užíva lieky a zapína ich alkoholom, alebo si k alkoholu pridá drogy. Ľudia by chceli vedieť, čo čaká ľudstvo o niekoľko storočí, alebo aj tisícročí, ale pochybujem, že ten pán tvrdí pravdu. Práve preto sa nechce odhaliť.
lekninia
20.2.2018 14:45 | |
+5 -0
Oprava, zapíja
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Prvé vzlietnutie
FOTO: Obrie lietadlo Airbus Beluga XL vzlietlo dnes prvý raz Aktuality.sk
Rýchle správy
22:02
Ruská armáda sa ospravedlnila arménskej dedine za paniku Aktuality.sk
Medzi obyvateľmi arménskej dediny Panik ruskí vojaci vyvolali paniku neohlásenými cvičeniami.
21:46
Izraelčania bránili Orbánovi v ceste od pomníka holokaustu Jad va-šem Aktuality.sk
Voči protestujúcim, podľa ktorých by sa mal Viktor Orbán hanbiť zasiahla polícia.
21:26
FOTO: Obrie lietadlo Airbus Beluga XL vzlietlo dnes prvý raz Aktuality.sk
Na oblohu sa dnes po prvý raz úspešne dostala „nová veľryba“. Airbus Beluga XL vzlietol z francúzskeho Toulouse za potlesku tísíciek nadšených divákov.
Adam sa rozhodol
Foto
Adam si nechal odrezať bradavky, semenníky aj penis: Chorý dôvod!
Rozsiahly požiar
Foto
Americký Oregon pustošia ničivé plamene: Nerovný súboj so živlom prehral odvážny traktorista
Vakoun Issouf
Fantastická Dunajská Streda otočila duel v posledných minútach: Hrdinom dvojgólový Bayo!
Pre Petra Sagana
Sagan po štvrtkovej etape chlapsky priznal: Ťažší deň som nezažil!
Zábery z najviac
Švédsko ničia rozsiahle požiare a extrémne silné horúčavy: Posledná veta neveští nič dobré
Gólová radosť
Slovan Bratislava úradoval na domácom ihrisku: Orhei rozobral na kusy a postupuje do 2. predkola
Egypt dúfa,
Archeológovia objavili 4-tisíc rokov starý objekt: Egypt si od neho sľubuje veľké veci
Mladý Belgičan
Foto
Fotografia cestovateľa pobúrila tisícky ľudí: Pozrite sa, čím sa chválil na sociálnych sieťach
Karolína
Tajná svadba českej tenisovej hviezdy: Plíšková si vzala známeho moderátora
Nikdy
Matka nechala v aute chlapčeka a odišla do roboty: Strašný nález po vyše 8 hodinách!
Bývalý predseda
Španielsky súd zrušil európske zatykače na 6 katalánskych politikov vrátane Puigdemonta
Cute child is in
Foto Kvíz
Spoznáte predmety na zväčšených fotkách? Otestujte sa v kvíze