Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 20. 9.
Ľuboslava, Ľuboslav
26°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.02.2018, 06:38 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Karel Gott skončil v nemocnici: Zrušené vystúpenia a boj s ťažkou chorobou!

99 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
putina
20.2.2018 18:27 | |
+1 -0
Reagovať
tak keby odisiel na stare kolena zit na tenerifu alebo ran canariu--tak teraz nemusi lezat s chripkou v nemocnici....!!!---mam karata na fuertenventura --a ten by uz na slovensku neprisiel zit ani keby ste mu davali modre z neba...!--pri mori--cely rok prijemne teplucko ---ziadne chrpky ci respiracne choroby z prechladnutia nehrozia..!--ma ten Michal david filipa ze si zaobstaral na kanaroch byvanie..!
tukkan
20.2.2018 13:49 | |
+4 -0
Reagovať
sak ste tu donedavna vyskrabavali ako "kaja porazil rakovinu"... a tu sa ukazuje ake falosne nezmysly vypustate... pipkinu bacu porazil... ma uz na rakovinu svoj vek, mladsi nebude,, a stary organizmus je len stary... troska mu predlzia pozemsku put, ale pojde tam kam ho uz volaju,,,
Lolomrokar
20.2.2018 13:30 | |
+3 -0
Reagovať
čo čakal ako to skonči len tak ako to je
hovorminikto
20.2.2018 10:08 | |
+8 -1
Reagovať
Bezny clovek si pri chripke a s teplotou musi odstat 6 hodin u doktora, aby sa dostal na radu... a mal v ruke potvrdenie , ktore este s chripkou a teplotou musi zaniest na socialku, kde si misi odstat dalsiu hodinu.. no neviem ci sa ma maestro na co stazovat ;)
monika_1266
19.2.2018 20:16 | |
+23 -2
Reagovať
po takej tazkej chorobe, mal uz davno len oddychovat .... pekne a s graciou odist a nie trepat sa na dalsie koncerty ...!! akoze, sorry ale potrebuje dalsie money aby zarobil ...?? !! a nehovoriac, ze to robi pre neho velmi zlu reputaciu ... v podstate, ja osobne ho neviem ani lutovat ...!!
Strazov
19.2.2018 16:22 | |
+17 -0
Reagovať
no veru taká chrípka to je zabijak pre starých ľudí .:ja si dávam parádny pozor aby som ju nedostal ::nechcem takú kamarátku pri sebe
fajn1
19.2.2018 15:11 | |
+8 -3
Reagovať
je nam jasne.. ze Majster je presyteny mega chemoterapiou .... a to , ze stale vypadava., je to len platanie nasledkou tejto Therapie.... zabija aj zdrave bunky...... preto raz ma chripku. raz ma polyp na creve.. a pod....My to vieme..urcite aj jeho p. manzelka..... jemu to NIKTO NEPOVIE.... NADEJ JE TIEZ SPOSOB LIECBY.......
jofko1111
19.2.2018 14:32 | |
+30 -7
Reagovať
Karle Karle umenie je vedieť kedy prestať,, či stale maš malo many many
ivapetra
19.2.2018 14:22 | |
+30 -4
Reagovať
keby to ta jeho nadhera s nim myslela tak dobre,tak mu už nedovoli vystupovat,vo svojom veku by už mal sediet doma....
eve172
19.2.2018 22:22 | |
+4 -1
Alebo aspoň nevystupovat 😀
dotiahnutysifon
19.2.2018 14:20 | |
+5 -6
Reagovať
No a čo !!!?
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Mikuláš Dzurinda.
NA ROVINU s Mikulášom Dzurindom: Kiska skočil Ficovi rýchlo na lep Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 4 min
Komentár Ľubomíra Jaška: Biskup Chautur zareagoval najhoršie ako mohol - v štýle politika Aktuality.sk
Obvinenia biskupa Chautura stihli v priebehu niekoľkých hodín vyvolať poriadnu búrku. A v búrkach nie je čas na primerané a poctivé reakcie.
pred 20 min
Objednávanie sa k lekárovi za poplatok liberálom neprešlo Aktuality.sk
Objednávanie za poplatok na konkrétnu hodinu navrhla strana SaS. Novela zákona o zdravotnej starostlivosti však neprešla.
pred 34 min
Ministerstvo školstva zastavilo registráciu Slovenskej akadémie vied Aktuality.sk
Registrácia Slovenskej akadémie vied (SAV) je zastavená.
Exfarmárka Lucia
Lucia Mokráňová prežila vo vzťahu sklamanie, zásnub sa nedočkala: Kopačky frajerovi?!
Na snímke vľavo
Záujem o hokejový šampionát je obrovský: Sú ešte k dispozícii lístky na Slovákov?
Lukáš Lacko.
Lacko končí na turnaji v Petrohrade: Stopku mu vystavil Cecchinato
Podľa šéfky
Aktualizované
Lucia Žitňanská odchádza z Mosta-Híd
Mauricia Macriho
Decká si na prezidentovi poriadne zgustli: S touto osudovou ranou nik nepočítal
RUSADA-u
WADA rozhodla o osude Ruska: Toto nasleduje po trojročnej suspendácii
Dievčina zomrela
Tínedžerka († 18) zomrela pri dopravnej nehode: O pár dní dostala jej rodina ďalšiu zdrvujúcu ranu
Tomuto neuveríte:
Tomuto neuveríte: Dvaja výmyselníci vylepšili detskú hru kameň, papier, nožnice!
Všetci vedia,
Foto
Sagan opäť previedol svoje umenie: Pozrite si, aké odvážne kúsky stváral na trati
Moderátorka si
Foto
Vera Wisterová sa s letom rozlúčila na Dunaji: Moderátorka ako zo seriálu Baywatch
Ondrej Pavelec má
Prekvapivý krok českého brankára: V najlepších rokoch prišiel koniec!
Proteínové
Veľký test zdravých pochúťok: Ktorá proteínová tyčinka je najlepšia