Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 19. 7.
Dušana
22°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.02.2018, 20:30 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Mladík, ktorý tvrdí, že prišiel z roku 2030, sa podrobil testu na detektore lži: Šokujúci výsledok!

229 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
dizzi
13.2.2018 23:32 | |
+4 -4
Reagovať
nie je ten mladik Mesik alebo bardy alebo ini k.kt z aktualit ?
alibaded
13.2.2018 23:28 | |
+19 -3
Reagovať
tak to by mal aj vedieť, aké čísla budú ťahané v lotériách a ako dopadnú naši hokejisti na olympiáde. ak to nevie, tak je to iba obyčajný podvodník.
zaphod
13.2.2018 23:31 | |
+18 -4
Mozno v roku 6000 uz zabudli ake boli vysledky olympiad. My si tiez uz nepamatame ako dopadli timy v Tutanchamovej ligovej sutazi :-)
krechnak70
13.2.2018 23:23 | |
+19 -5
Reagovať
Vymysel kazdeho blazdna na detektore lzi prejde ked to ma vsugerovane,tak jeho telo sa chova ako by to bola pravda.Inak to ze asi bude trumph prezident aj dalsie obdobie je dost mozne lebo jeho politika je ciste proamericka.😃
Darlene111
13.2.2018 23:21 | |
+16 -4
Reagovať
Detektor lzi sa da oklamat,nieken schizofrenici to dokazu,a tie predpovede buducnosti?O vsetko sa vie uz teraz...Trump bude znova prezidentom lebo ma velku podporu ludi....bitcoin silnie zo dna.na den a plan letov do vesmiru je rozpracovany uz teraz...chlapik cita vela noviny a je v kontakte s ludmi...to je vsetko
zaphod
13.2.2018 23:29 | |
+9 -7
Darlene, Ty citas noviny tiez, ale asi nie pozorne. Trump trha rekordy v nepopularnosti, Bitcoin stoji zlomok toho co nedavno a je na hupacke a o Marse sa spekuluje vdaka Falcon Heavy, lenze NASA , ktora pripravuje let cloveka na Mars svpje aktivity kvoli nedostatku penazi vyrazne utlmila.
Darlene111
13.2.2018 23:38 | |
+4 -9
Ja som americka obcianka vollia som ho,v Amerike on ma.velku popularitu to len media platene istymi ludmi tvoria iluziu ze je nepopularny,treba ist do Ameriky a zistit si medzi americanmi,vsetci bieli ho podporuju,farebni,mexicania,moslimi ho radi nemaju ale to neodovodni vysledky volieb a to ostatne..co pises...asi s bitcoin neobchodujes a nezavsli ako saudsky korunny princ a Musk ktori planuju vesmirne lety o tom nevies....
kaltenberger
13.2.2018 23:16 | |
+9 -5
Reagovať
A LUNÍK IX. - ako bude vyzerať ?
cudar
+15 -2
...Slovensko uz bude vtedy jeden velky Lunik IX
Darlene111
+8 -3
Zmizne,vsetci cigani sa premiestnia do Irska😜
U.S.Army
13.2.2018 23:13 | |
+3 -10
Reagovať
cela technika je o tom aby oklamala ludsky mozog. Kvalitny HD a 4K TV obraz neexistuje. Je to len pocitacovo urobene aby mozog bol oklamany a registroval cisty a kvalitny obraz. Ked si date 3D okuliare, tak v skutocnosti 3D obraz neexistuje, ale okuliare oklamu vase oci a mozog ktore tomu uveria.
U.S.Army
13.2.2018 23:05 | |
+13 -4
Reagovať
nic nerealne nepovedal, vsetko sa moze stat! Trump kludne dalsie volby moze vyhrat, bitcoin tiez moze silniet, a myslim si ze pri dnesnej technike cestovanie na Mars v roku 2028 je realne.
Hjurem
13.2.2018 23:03 | |
+19 -3
Reagovať
Uz len to, ze ma tvar prekrytu jednoznacne nabera na nedovery-hodnosti. Verim na veci,na ktore mnohi neveria...ale tomuto neverim. Ani nie chlapcovi ale vsetkym co sa podielali na tomto videu. Apropo take predpovede co dal on, da asi kazdy jeden z nas.Akurat ten Mars by som ja dala neskor.
iormar
13.2.2018 23:02 | |
+30 -3
Reagovať
Omg :D :D :D .... Ako reaguje detektor pokial je niekto dusevne chorí? Ved v jeho svete vravi pravdu ked tomu sam veri teda detektor ani inak reagovat nemože ako to že vravi pravdu.... Ale vacsiu magorinu som dlho nečital... :D :D :D Ja som z marsu zase :D :D
Imre.Putna
13.2.2018 23:03 | |
+11 -2
ha,ha,tak, tak magor žije v svojom svete a nemusí klamat!!DDD
Darlene111
13.2.2018 23:24 | |
+7 -1
Ano schizofrenici naprklad...
Marcelqqq
13.2.2018 23:00 | |
+23 -3
Reagovať
Hrozné,ako má znetvorenú štvorčekovú tvár. To cestovanie v čase je svinstvo, ľudia nerobte to!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Penta
Slovensko vyhralo megaspor s Pentou o zákaz zisku Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Minister práce
Minister práce Richter pripustil možné prepúšťanie: V ktorej oblasti hrozí?
V Srebrenici
Masakra v Srebrenici: Holandský Najvyšší súd potvrdil čiastočnú zodpovednosť Holandska
2019 - Ján Volný
V Spišskej Novej Vsi otvorili najväčšie trhy na Slovensku: Tradičný maskot bol tento rok výnimočný
Rooney mal veľký
Anglický futbalista má v MLS stále chuť na góly: Rooney vyškolil obrancov i brankára
Prezidentka SR
Prezidentka sa stala terčom kritiky za vyjadrenie o Číne: Po Matečnej sa do nej tvrdo pustil Danko
(ilustračné foto).
Aktualizované
Slovensko vyhralo megaspor: Súd zamietol žalobu Penty pre zákaz zisku
Jozef Čapkovič
Foto
Tvrdý odkaz legendy Slovana Jozefa Čapkoviča: Ak by bol majiteľom, toto by urobil
Foto
O matke (64) s dcérou (34) si myslia, že sú sestry: Uhádnete, ktorá je ktorá?
Kocúriková hovorí
Zarobia umelci v SND menej ako upratovačka? Herečka Kocúriková nešetrila kritikou: Je to škandál!
Srbský tenista
Tenisti sa môžu tešiť: Tohtoročný US Open s rekordnou dotáciou
Výbuch v Kábule usmrtil najmenej osem ľudí: Bombu umiestnili pod vozidlo
Rohan Dennis
Záhadné odstúpenie majstra sveta z Tour: Prečo Dennis zišiel z bicykla?