Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 12. 12.
Otília
-2°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.02.2018, 20:30 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Mladík, ktorý tvrdí, že prišiel z roku 2030, sa podrobil testu na detektore lži: Šokujúci výsledok!

229 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
elenka202
14.2.2018 00:32 | |
+11 -8
Reagovať
niekde videla som aj jeho foto- čo má byť z roku 6000? , aspoň vieme že svetu nehrozí žiadna katastrofa a koniec planéty - super
HomeTheatre
14.2.2018 01:10 | |
+10 -1
Tvoje blaho.... ani nevieš aký som teraz spokojnejší.... ja v tom čase budem inde, a je mi u riti čo bude v roku 6000! a tebe duplom...
homunculus
14.2.2018 07:04 | |
+2 -1
Veľmi dobrý postreh - ľudstvo má nádej.! A čo sa týka výhier v športke, dotyčný sa o to alebo nezaujímal, alebo už Športka ani futbal neexistovali, keď tam bol.
zmyselneDOTYKY
14.2.2018 00:19 | |
+8 -4
Reagovať
A ako asi pricestoval? Demonštroval to? Vysvetlil? A toho mladíka menom Noah nik nepozná? Nejestvuje oficiálne v krajine? A čo jeho rodina, priatelia, známi...? Len tak sa tu vyskytol? Rozumiem, nemôže prezrádzať technológiu cestovania v čase. Má svoje poslanie. Ohrozil by tým naše ľudstvo.
HomeTheatre
14.2.2018 01:13 | |
+16 -3
Slovo Noah... hra zo slovíčkami... je NOHA... a potom príde niekto z menom ARUK a LAHVA a budú kompletný...
richardo2
14.2.2018 00:17 | |
+23 -1
Reagovať
super detektor lzi dokazal ze veri tomu ze hovori pravdu nic ine nedokazal.... btw a ja som myslel ze svet bude v buducnosti ovladat skynet
HomeTheatre
14.2.2018 01:07 | |
+7 -5
SMOLA... Ovládať to bude FICO
martinklingac39
14.2.2018 00:13 | |
+15 -5
Reagovať
A okrem Bitcoinu nespominal aj Ethereum a Ripple ?? Aj tam som dobre nalozil :)
mirec5050
14.2.2018 00:05 | |
+21 -2
Reagovať
strašne trápne.a pritom sa to dalo urobiť trošku uveriteľnejšie zmenou roku z ktorého údajne prišiel(povedzme 2300).o 12 rokov(2030)sa veda určite neposunie tak zásadne dopredu,aby sme cestovali časom...
Misssssssko
14.2.2018 00:01 | |
+37 -3
Reagovať
akma niekto dusevnu poruchu neznamena ze je klamar ale ze to v hlave nema vsetkov poriadku a veri tomu co rozprava
HomeTheatre
13.2.2018 23:46 | |
+6 -7
Reagovať
Bla... Bla balablablablabla... no prišiel z budúcnosti.... bla... bla...bla... no E.T je skutočný... je jeho kamarát... bla bla bla.... V skutočnosti, sa ráno prebudil, a videl kondenzátor v cestovaním v čase, ale pravda je, že mal nohu v nočníku.... Kŕmiť ľudí hlúposťami.... Donal Tramp bla bla bla....
Futpac
13.2.2018 23:45 | |
+7 -21
Reagovať
Ten Bitcoin ma tesi:-D
hovorminikto
13.2.2018 23:36 | |
+15 -3
Reagovať
Aj keby niekto priletel v case, tak to nikomu vesat na nos nebude pretoze by skoncil jedine tak v blazinci. Tak isto keby prisiel novy mesias, tiez by mu to uz nikto neuveril..
Chlapec33
13.2.2018 23:34 | |
+7 -3
Reagovať
no je tam toho ... ja keď niekde prídem na nové miesto, tak viem, že som tam už bol ... normálne čumím ako teľa na staré vráta ... už si z toho nerobím nič, akurát už nikde nemusím chodiť a hlavne keď je všade samá nastražená policajná prostitútka hh
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Ťažký týždeň: O novom Smere a zmene o 360°
Ťažký týždeň: O novom Smere a zmene o 360° Aktuality.sk
Bratislava (304 kandidátov)
Kandidátky do parlamentných volieb 2020: Najmenej žien je v SaS, najstarší sú v Smere
Stromček kúpila Kaynina stará mama v roku 1920.
Prežil vojnu, teraz sa ho takmer zbavila majiteľka: Skoro stratila najstarší stromček v Británii
V roku 1985 v nich tancovala s Travoltom.
Ikonické šaty princeznej Diany vydražili za šialenú sumu: Predali ich až na druhý pokus
Izraelský premiér Benjamin Netanjahu
V Izraeli sa budú konať tretie parlamentné voľby: Pravicový premiér obvinený z úplatkárstva
Loď Antarctic Endeavour plaviaca sa pod čilskou vlajkou lokalizovala na mori trosky lietadla.
Loď pátrajúca po vojenskom lietadle, ktoré zmizlo z radarov tesne po vzlietnutí, našla v oceáne trosky
Guterres
Pre ochranu klímy bude rozhodujúci nasledujúci rok: Musíme splniť všetko, čo stanovili vedci
Piťo si odpykáva 16-ročný trest.
Čaká ho voľnejší režim: Mafiána Piťa budú v Ilave menej strážiť
handcuffed man
Dánska polícia zatkla približne 20 ľudí podozrivých z plánovania teroristických útokov
ilustračné foto
Homosexuálne vyobrazenie prvotného hriechu v kostole vyvolalo nevôľu: Diecéza obraz odstráni
Predsedníčka EK Ursula von der Leyenová
Predsedníčka Európskej komisie predstavila "zelenú dohodu": Nie lacný špás pre členské štáty
Futbalisti Atlética Madrid.
Atléticu sa ušla posledná postupová miestenka, vysoké víťazstvo PSG
Šéf španielskej úradníckej vlády Pedro Sánchez
Španielsky kráľ poveril premiéra Sáncheza zostavením ďalšej vlády