Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 13. 11.
Stanislav
10°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.02.2018, 20:30 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Mladík, ktorý tvrdí, že prišiel z roku 2030, sa podrobil testu na detektore lži: Šokujúci výsledok!

210 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
brmbako
20.2.2018 20:38 | |
+3 -2
Reagovať
Také otázky, čo s ho pýtali, sú hlúposť. Mali sa ho spýtať niečo kokrétne. Napríklad športové výsledky.
nten
23.2.2018 22:53 | |
+0 -1
sportove vysledky vyjdu tak, ako vyjdu. Manipuluje sa, byvaju zasahy, zranenia, cierny trh avsak vyjdu, ako vyjdu. Mozno si povieme dnesny vysledok predsa bude v roku 2030 historia, takze bude to takto a takto... BUDE. ale ak niekto pride z buducnosti a povie, ze takto a takto to dopadne... Bude osial, ludia do toho daju miliony, pride tajna ruka a zmanipuluje to tak, ze historia bude mat noveho vitaza. Takze vychadza mi, ze ti, co vedia buducnost, mozu nato upozornit a mozeme ju opravit?
000abigeil
20.2.2018 17:27 | |
+6 -4
Reagovať
skoda ze nenapisali ake d--r--o---o--g---y berie ci si vari o--p---i---a---t--y-alebo frci na -L--S---D--: to najsko lebo vtedy ludom pekne za--dr--ba--va:))))
melancholik
20.2.2018 01:17 | |
+12 -1
Reagovať
ok takže ak má 50 to znamená že v roku 2030 má 50 rokov, čo znamená že v roku 2018 má pod 40, to je tak zložité overiť jeho pravosť tým že by navštívili jeho pôvodné ja ktoré bude cestovať do minulosti ? či niečo mi uniká ?
peter607
19.2.2018 23:10 | |
+4 -2
Reagovať
nebezpečný pre spoločnosť..
TomasTokaj
19.2.2018 20:15 | |
+6 -1
Reagovať
Mladi pan nic s toho nerobte...Ja som bol o par rokov dalej a Slovensko bolo na tom ako Detroit...A tiez mi nikto neveril...A detektor pisal iba rovnu ciaru...No co uz..
clovvek
19.2.2018 11:53 | |
+25 -0
Reagovať
detektor lži nevie zistiť že čo je objektívna pravda... ale iba to že očom je subjektívne presvedčená myseľ tej osoby a či on sám má pritom pocit že klame, alebo je presvedčený že vraví pravdu... ak by vedome klamal tak by sa to prejavilo zmenou dýchania , pulzu atd
gakisova
19.2.2018 16:34 | |
+20 -2
presne tak.Aj novinárov z NČ keby sa opýtal detektor či je normálny novinár tiež by odpovedal akože pravdu,lebo oni sú srdcervúco presvedčení, že sú normálni.
bloodraven55
19.2.2018 08:53 | |
+18 -0
Reagovať
A nejaké tipy do euromiliónov by nemal?? :D
nten
23.2.2018 22:40 | |
+1 -0
Az po vygenerovani podanych cisel si tito loptickari urcia vyherne cisla a preto nam v takychto hrach s tym nikto so schopnostami nemoze pomoct, pretoze ak by nam povedali tie cisla, po podani ich maju loptickari na tanieri a urcuju nove vyherne cisla. Samozrejme disponuju softwerom, ktory im povie pri ktorych cislach by vyplatili aku sumu a tak kombinuju, pocitaju a kombinuju a to je podstatne.
Lucifer-z-Vatikanu
18.2.2018 21:02 | |
+17 -1
Reagovať
dufajme že prišiel busom a nie peši
cellx
18.2.2018 16:40 | |
+26 -0
Reagovať
Chalanisko tvrdí že má 50,prišiel z roku 2030...teraz -50,tak to sa narodil 1980 no a z toho usudzujem,že tu niekde pobehuje jeho 38ročné ja,tak nech jeho predvedie,a nech urobia test dna,aj jááááj :-)
FlegiX
18.2.2018 16:17 | |
+49 -0
Reagovať
O Novom Čase nič nehovoril? Či ho budú predávať aj na Marse by ma zaujímalo.
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Tlačová
Komentár Daga Daniša: Fico provokuje. A skáče do Pellegriniho Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 31 min
Amazon postaví nové centrály v New Yorku a Arlingtone Aktuality.sk
Amazon rozdelí svoju druhú centrálu do dvoch miest - New York City a Arlington v štáte Virginia.
20:00
Iniciatíva Chceme veriť: Polícia šikanuje organizátorov protestov Aktuality.sk
Iniciatíva Chceme veriť považuje za neprijateľný postup polície, ktorá vypočúva organizátorov občianskych protestov Za slušné Slovensko. NAKA ich postupne predvoláva na výsluchy a na základe anonymu rieši trestné oznámenie z korupcie.
19:40
Rezort ministerstva obrany chce pokračovať v prevádzke lietadiel MiG-29 Aktuality.sk
Prevádzka bude pokračovať až do dodania lietadiel F-16.
(ilustračné foto)
Žena sa sťažovala na matku dojčiacu na verejnosti: Ľudia jej reakciami nedali dýchať
Tretia séria
Českí borci mali pred galavečerom zmiešaných bojových umení prácu: Aj toto je príprava
Miley Cyrus
Foto
Luxusná vila Miley Cyrus zhorela do tla: Hororový záber na jedinú vec, čo po nej zostala
Došlo medzi
Británia stráca na atraktivite: Z krajiny odišiel rekordný počet európskych zamestnancov
seven years old
Kvíz
Používate čechizmy? Otestujte sa v kvíze, či hovoríte spisovnou slovenčinou
Vladimír Országh
Prvá prehra na aktuálnom tripe: Slovan potrápil úradujúceho majstra!
Ďurianová sa
Ďurianová o temnej stránke šoubiznisu: Nechce, aby to zažíval aj jej syn
Polovica Britov
Aktualizované
Už to je čierne na bielom: Británia a Európska únia majú finálny text dohody o brexite
Roztržka
Incident novinára s prezidentom Trumpom má dohru: Televízia CNN žaluje Biely dom
Andrea sa
Foto
Vždy upravená Verešová zarazila fanúšikov: Takú zmenu by nečakali ani v najdivokejších predstavách!
Hrôzostrašný útok
Hrôzostrašný útok priamo na ulici, za bieleho dňa: Polícia hľadá muža stojaceho za nechutným činom!
Ministerka vnútra
Aktualizované
Organizátorov Za slušné Slovensko vypočúva NAKA: Reakcia Sakovej a šéfa polície Lučanského