Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 20. 10.
Vendelín
17°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.02.2018, 20:30 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Mladík, ktorý tvrdí, že prišiel z roku 2030, sa podrobil testu na detektore lži: Šokujúci výsledok!

229 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
brmbako
20.2.2018 20:38 | |
+4 -2
Reagovať
Také otázky, čo s ho pýtali, sú hlúposť. Mali sa ho spýtať niečo kokrétne. Napríklad športové výsledky.
nten
23.2.2018 22:53 | |
+0 -2
sportove vysledky vyjdu tak, ako vyjdu. Manipuluje sa, byvaju zasahy, zranenia, cierny trh avsak vyjdu, ako vyjdu. Mozno si povieme dnesny vysledok predsa bude v roku 2030 historia, takze bude to takto a takto... BUDE. ale ak niekto pride z buducnosti a povie, ze takto a takto to dopadne... Bude osial, ludia do toho daju miliony, pride tajna ruka a zmanipuluje to tak, ze historia bude mat noveho vitaza. Takze vychadza mi, ze ti, co vedia buducnost, mozu nato upozornit a mozeme ju opravit?
000abigeil
20.2.2018 17:27 | |
+7 -4
Reagovať
skoda ze nenapisali ake d--r--o---o--g---y berie ci si vari o--p---i---a---t--y-alebo frci na -L--S---D--: to najsko lebo vtedy ludom pekne za--dr--ba--va:))))
melancholik
20.2.2018 01:17 | |
+14 -1
Reagovať
ok takže ak má 50 to znamená že v roku 2030 má 50 rokov, čo znamená že v roku 2018 má pod 40, to je tak zložité overiť jeho pravosť tým že by navštívili jeho pôvodné ja ktoré bude cestovať do minulosti ? či niečo mi uniká ?
peter607
19.2.2018 23:10 | |
+6 -2
Reagovať
nebezpečný pre spoločnosť..
TomasTokaj
19.2.2018 20:15 | |
+7 -1
Reagovať
Mladi pan nic s toho nerobte...Ja som bol o par rokov dalej a Slovensko bolo na tom ako Detroit...A tiez mi nikto neveril...A detektor pisal iba rovnu ciaru...No co uz..
clovvek
19.2.2018 11:53 | |
+27 -0
Reagovať
detektor lži nevie zistiť že čo je objektívna pravda... ale iba to že očom je subjektívne presvedčená myseľ tej osoby a či on sám má pritom pocit že klame, alebo je presvedčený že vraví pravdu... ak by vedome klamal tak by sa to prejavilo zmenou dýchania , pulzu atd
gakisova
19.2.2018 16:34 | |
+23 -2
presne tak.Aj novinárov z NČ keby sa opýtal detektor či je normálny novinár tiež by odpovedal akože pravdu,lebo oni sú srdcervúco presvedčení, že sú normálni.
bloodraven55
19.2.2018 08:53 | |
+19 -0
Reagovať
A nejaké tipy do euromiliónov by nemal?? :D
nten
23.2.2018 22:40 | |
+2 -0
Az po vygenerovani podanych cisel si tito loptickari urcia vyherne cisla a preto nam v takychto hrach s tym nikto so schopnostami nemoze pomoct, pretoze ak by nam povedali tie cisla, po podani ich maju loptickari na tanieri a urcuju nove vyherne cisla. Samozrejme disponuju softwerom, ktory im povie pri ktorych cislach by vyplatili aku sumu a tak kombinuju, pocitaju a kombinuju a to je podstatne.
Lucifer-z-Vatikanu
18.2.2018 21:02 | |
+18 -1
Reagovať
dufajme že prišiel busom a nie peši
cellx
18.2.2018 16:40 | |
+28 -0
Reagovať
Chalanisko tvrdí že má 50,prišiel z roku 2030...teraz -50,tak to sa narodil 1980 no a z toho usudzujem,že tu niekde pobehuje jeho 38ročné ja,tak nech jeho predvedie,a nech urobia test dna,aj jááááj :-)
FlegiX
18.2.2018 16:17 | |
+51 -0
Reagovať
O Novom Čase nič nehovoril? Či ho budú predávať aj na Marse by ma zaujímalo.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Robert Fico
Pellegrini o gorilej nahrávke: Predsedovi je tam venované možno jedno percento Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Foto
Čech nie je jediný: Iné športy si vyskúšali aj ďalšie hviezdne mená
Martin Valjent
Valjent ubránil legendárny Real Madrid: Slovenského stopéra hodnotia lepšie ako Ramosa či Marcela
Britský premiér
Johnson zaslal žiadosť o odklad brexitu, má to ale háčik: Na liste chýba podpis!
Najväčšie derby na Slovensku je späť: Pred rokmi Oceliari odchádzali zo Slovana s výpraskom
Roman Kvasnica
Právnik Kušnírovej: Andruskó by chcel vypovedať o korupcii dvoch ministrov
Najzlatšie
Najzlatšie dievčatko sveta: Táto šesťročná modelka vás svojou krásou dostane do údivu
pred rokom vtrhol
Pomohol Juventusu rozhodca? V tesnom zápase talianskej ligy padli podozrivé verdikty
Karma mu vrátila
Karma mu vrátila to, čo si zaslúžil: Zlodej išiel vylúpiť auto, rozmyslel si to však veľmi rýchlo
Foto
Nadal sa postaral o tenisovú svadbu roka: Prečo chýbali Shakira a Federer?
Kosice - Slovakia
Metropola východu v hľadáčiku tých najnepravdepodobnejších turistov: Urobia z Košíc lákadlo pre Číňanov?
Členovia kapely
Hudobníci z Hexu po smrti kamaráta a kolegu: Naše posledné mesiace s Ďuďom († 46)!
Erik Černák
Černák sa pobil v NHL: Slováka nezložil ani pád na kolená, súperovi nič nedaroval