Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 24. 3.
Gabriel
3°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.02.2018, 13:30 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Temné odhalenie v prípade záhadnej smrti vedkyne Lucie († 35): Členka fanatickej sekty?!

191 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Infineon1
14.2.2018 13:23 | |
+10 -0
Reagovať
Ludim riadne dr,be
hehe-he
13.2.2018 20:31 | |
+59 -17
Reagovať
Nie ,,nadarmo,, sa hovori,ze cim viac titulov,tym vacsi blazon...
kelecny
14.2.2018 03:16 | |
+27 -30
Tak Tebe to zjavne nehrozí :)
60237
14.2.2018 13:43 | |
+4 -3
No, Kelčeň, ty nepotrebuješ ani tituly!
qatari
13.2.2018 20:17 | |
+47 -6
Reagovať
a had ma ftaka ?,
putina
13.2.2018 19:25 | |
+90 -10
Reagovať
No len blbec möze vstupit do takejto hnusnej cirvi ci zdruzenia.....bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!-su chory na hlavu !!!--ze had oplodnil zenu --to ma podrzte..!!!--katastrofa coho su ludia schopny ......
kelecny
14.2.2018 03:16 | |
+11 -33
Tvoje duchaplné komentáre nám už chýbali :)
eso3333
13.2.2018 18:37 | |
+74 -6
Reagovať
Vôbec to neni žiadny známi lekár, navyše je ešte pred atestaciou , tupček redaktor!!!
monika_1266
14.2.2018 04:55 | |
+28 -2
.. a podla dotycneho pislka je to dokonca "lekar z detskych Kramarov" ... :D ty kokos, davaju tej slovencine .... !
ZeroTolerance
13.2.2018 17:50 | |
+38 -24
Reagovať
kuknem na nu a vidim ze to je fanaticka prepata pizda..cele zle
kohra
13.2.2018 17:48 | |
+56 -14
Reagovať
Nechápem,ako sa mohlo stať,že farár dal k dispozícii kostol na sektársku poslednú rozlúčku s nebohou.Čo na to kompetentný arcibiskupský úrad?
lDlOT
13.2.2018 18:13 | |
+17 -26
Farár nič nedal, pretože to nie je jeho osobné vlastníctvo a arcibiskupský úrad sa nestará o prevádzkovanie sakrálnych stavieb ale iba o zisky z nich! Rovnako si aj ty môžeš prenajať kostol napríklad na hudobnô produkciu, alebo duchovné cvičenia. Samozrejme, že hodnostár z diecézy sa môže (vlastne to majú za povinnosť)prísť pozrieť, či nie je svätostánok zneužívaný v rozpore s kanónickým právom, ale inak nerobia väčšie problémy. To iba butatóti, ako ty by najradšej všetko a všetkých strieľali, vešali a upaľovali! Nechceš vzkriesiť Konráda a jeho svätú inkvizíciu?
kylia
13.2.2018 18:45 | |
+51 -1
nikde nie je písané, že pohrebný obrad sa konal v kostole, určite to bolo na cintoríne v obradnej sieni, tak sa ukludni a nedomýšľaj si blbiny
StanoZorin
13.2.2018 19:02 | |
+24 -13
@ lDlOT - Patrí ti pochvala za úprimnosť - nazývaš seba I D I O T a naozaj tým i d i o t o m si. Nemáš predstavu o tom ako sa dostane povolenie na cirkevný pohreb a napriek tomu sa o tom robíš múdry. V článku tiež nie je uvedené ktorá "cirkev" [je ich veľa] 'vedkyňu' pochovala a ako naozajstný i d i o t predpokladáš nemožné. Kostol Rímsko-katolíckej cirkvi si ateisti, Protestanti, Židia, muslimovia, buddhisti, satanisti a iná háveď NEMÔŽU "PRENAJAŤ" na pohreb. Iba i d i o t takému nieču môže veriť. I d i o t o m na zdar !
Citatell
17.2.2018 09:28 | |
+0 -0
Kylia, mozno to bude pre teba prekvapenie, ale bolo to v kostole...
slecnadashwoodova
13.2.2018 17:34 | |
+98 -6
Reagovať
na tomto pripade je krasne vidiet, ze aj vzdelani a inteligentni ludia mozu podlahnut vymyvaniu mozgov, vsetky sekty by mali byt raz a navzdy zakazane! a vsetci samozvani mesiasi, ktori zarabaju tazke prachy na psychicky labilnych ludoch, by mali ist na verejno prospesne prace a z tej almuzny zit, presli by ich tie kecy! detsky doktor, ty kokso! nevies, kto ta lieci!
lDlOT
13.2.2018 18:16 | |
+78 -8
Výška vzdelania neznamená avbsollútny patent na rozum! Poznám vysokoškolsky vzdelaného človeka s piatimi doktorátmi ale sprosták je až to kľučku na dverách jeho bytu bolí! Zase na druhej strane som stretol chudobného chalana, ktorý mal toľko rozumu, že ho mohol rozdávať! Pritom nemal vychodenú ani základnú školu!!!
slecnadashwoodova
13.2.2018 23:27 | |
+8 -31
netaraj, hlupakovi sa moze podarit jeden doktorat, 5 urcite nie, predpokladam, ze ty si ten chytry chudobny chalan, v ktorom rocniku si ukoncil zakladnu skolu? 😂
bandacenzorov
14.2.2018 08:54 | |
+27 -2
slecnadashwoodova Vzdelanie a inteligencia spolu nesúvisia.
Intermediary
13.2.2018 16:56 | |
+53 -24
Reagovať
Kto neverí verí všetkému. Ateisti tápajúci medzi vierou a ateizmom sú ľahkou korisťou nebezpečných siekt a netolerantného náboženstva akým je islam.V Čechách mu podľahli mnohí.
CajVoVine
13.2.2018 17:37 | |
+48 -7
Ateisti su lahkou koristou?hehehe,nemyslim si..a ako mozu ateisti tapat medzi vierou a ateizmom ked su ateisti?Lahkou koristou su hlavne nestastni naivni ludia zijuci trebarz v zlych podmienkach,pripadne chori ludia alebo ludia,ktori sa prehnane boja smrti..Tito z clanku nemohli byt ani nahodou stastni(ani s titulmi)inak by do sekty nevstupili...Divne ake c.c.tiny dnes ludia riesia:O Ze obcianske zdruzenie:))hehe
StanoZorin
13.2.2018 17:46 | |
+9 -16
@ CajVoVine - Ateisti tiež majú svoju náboženskú sektu - o tom nevieš ?
CajVoVine
13.2.2018 17:54 | |
+30 -6
ano?A co uctievaju?Spagetove tornado?Ak je to tak mal by sa vymysliet uplne iny termin pre ludi,ktori neveria v c.c.tiny ani ak maju v sebe 4 promile a su vo svojej idei neustupcivi..u mna je ateista niekto kto sa neda opit sladkym rozkom za ziadnu cenu..ZA ZIADNU
lDlOT
13.2.2018 18:19 | |
+10 -24
Prostáčik Čajíček, chceš vedieť, čo uctievajú ateisti? nuž pozri sa na Stalina, Biľaka, Castra, a ďalších veľkých ateistov! Volá sa to kult osobnosti, kde za modlu osobnosti sa schovávajú, aby si vynútili podobný stav poddaných ako pápež a celá suita náboženských hodnostárov.
CajVoVine
13.2.2018 18:38 | |
+30 -9
Toho prostacika si odpusti,az tak sa zas nepozname,aby si si myslel ze som prosta ci nebodaj sprosta.Napisem to takto: Su mi ukradnuti stalinovia ci castrovia ci ini co.cuuuu.to.via,nikdy v zivote som sa nezaoberala politikou,Bohom ani vladcami sveta.Zijem si svoj zivot a zijem ho najlepsie ako viem,som dobry clovek a verim v lasku.Nezaujima ma ani hlbsi vyznam mojho zivota,ved naco aj.Ked pride cas dozviem sa to alebo sa nedozviem absolutne nic a bude po mne,co ma za zmysel niekoho ci nieco kvoli tomu uctievat.Dokonca som nebola ani nikdy volit kedze s politikmi je to ako s Bohmi..veris,veris a nic sa nedeje,vlastne zijes tak ako vzdy a ani najmensi dosah nato nema to v co vlastne veris ci koho zvolis,taka je pravda...Jediny dosah ma laska,ak vies milovat a si milovany tak si nasiel stastie a stastie je naplast na vsetko a to mi ziadny zosnuly Stalin nezabezpeci..Tak sa ukludni,su totiz ludia,ktori neriesia aj tak nezodpovedane vyznamy niecoho a niekoho neznameho..Je iste len jedno jedine a to je,ze MOMENTALNE sme,co natom ako a preco,absolutne ma to n.e.s.e.r.ie....A ked pride moj den budem spokojna lebo mam dobry pocit z toho aky clovek som a dotial si budem zit svoj zivotik bez vonkajsich ohlupujucich vplyvov nan a moze si kludne aj Stalin ci kto z mrtvych stat,mna to nehne
dr.ron1
13.2.2018 16:50 | |
+34 -39
Reagovať
..xixi, že vraj " vedkyňa" a v akej oblasti?- kundológia?, glupotoveda? " Vedkyňa" a sektárstvo - výstižná rovnica dnešnej doby-režimu....fáájn.
CajVoVine
13.2.2018 17:41 | |
+20 -15
Myslis si ze v samotnej SAVKE by zamestnali neaku primitivnu k.u.n.d.u?Mily pane,na tie miesta sa caka v rade
lDlOT
13.2.2018 18:20 | |
+14 -13
Nuž a ty si na samom konci a preto tu tak usilovne iniciatívne kotkodákaš...
CajVoVine
13.2.2018 18:47 | |
+9 -10
:)Toto je podla teba moja iniciativa v kodkodakani?Tak to teda nie si moc narocny:)...neboj sa i.d.i.o.t.k.o...s i.di.otmi moc nekodkodakam takze teba sa to tykat nebude,bud pokojny
kido99
14.2.2018 09:37 | |
+27 -0
ja ti to sem hodím, aby si mal večerné čítanie: Lucia sa zaoberala výskumom liečby tuberkulózy, zameranej na mykobakteriálnu bunkovú stenu, zaujímala sa o skrínovanie génov transkripčných faktorov. V laboratóriu kde pracovala zaviedla metodiku MLPA na detekciu veľkých delecií a inzercií, ktoré sa nedajú zachytiť sekvenovaním ani dHPLC. V poslednom období sa venovala kinetickej charakterizácii nových doposiaľ nepopísaných mutácií v géne pre glukokinázu, ktoré vyúsťujú do miernej hyperglykémie nalačno s rodinným výskytom (MODY-2). a čo si urobil ty? bola to naozaj nadaná žena, ktorú som poznala od jej 9 rokov, takže ma neskutočne vytáča, ako dokážete kritizovať bez toho, aby ste niekoho poznali. to ako to podáva Nový čas je druhá vec. Neviem, čo sa u nich doma stalo, alebo nestalo. Ale nič nedáva nikomu právo niekoho súdiť a urážať. (to je odkaz pre všetkých). Tak si kopte do ľudí, ktorí nič nedokázali.A vy osobne, si myslím, že máte dosť rokov na to, aby ste sa vyjadrovali o ľuďoch takýmto spôsobom.
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Tibor Pápay
Mafia s ortieľom smrti: pred 20 rokmi za minútu vyvraždili pápayovcov Aktuality.sk
Turista († 36) sa
Tragédia vo Veľkej Fatre: Turista sa pošmykol a zletel až k potoku
Násilné
Tisícky učiteľov vyšli do ulíc, žiadajú lepšie pracovné podmienky: Polícia musela použiť vodné delá
Zdeno Chára
Skvelý úspech Zdena Cháru: V NHL strelil 200. gól
Stála práca:
Železiarne Podbrezová zamestnali 150 Rómov, dostávajú 600 eur v čistom: Učia ich robiť, čítať aj počítať
Eva Škovranová
Foto
Eva z Košíc vyrába luxusné parfumy, zaradila sa medzi svetovú elitu: Prekvapí vás, čo povedala o pánskych vôňach!
Choďte voliť vo veľkom počte, len tak zmaríte plány: V Thajsku idú voliť prvýkrát od prevratu
Škodu na zhorenej
Požiar na severovýchode Slovenska: Horela chata, škoda je 200-tisíc eur
Venezuelský
Drsné obvinenie venezuelského prezidenta: Sprisahali sa, aby ma zabili!
EXMINISTER
Exminister Kaliňák sa vracia k svojej staronovej profesii: Čo ho bude živiť?
Martina
Martina Schindlerová hlási návrat, ale... Šou Tvoja tvár odmietla
Potupa: Aj tak
Historický debakel Čechov: Prepísali neslávnu štatistiku
Speváčka
Hviezda Repete Helena Vrtichová sa vydala pred troma rokmi: Prečo svadba na staré kolená?!