Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 21. 4.
Ervín
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.02.2018, 10:22 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Plačková na Bratislavskom bále vytasila bujný dekolt, to ale nie je všetko: Prekvapivé odhalenie pod šatami!

61 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
00MORIC
12.2.2018 11:05 | |
+38 -6
Reagovať
Ten novinar ktory napisal tento clanok je uplny d e m e n t.nezmyselny clanok.uplne o nicom.
Bondarenko
12.2.2018 11:01 | |
+36 -9
Reagovať
A ja že je tento maskot Nového Času konečne aj kotný.
Ferdi22
12.2.2018 11:01 | |
+53 -7
Reagovať
To už Aj Mongolov a sedlákov pozývaju na plesy ako smotánku?:DDDD Dufam že im tam prezident spravil príhovor a bozkal ruky.. Sme my Gašparovská krajina
narocny_muz
12.2.2018 10:59 | |
+59 -7
Reagovať
Hihi sedlaňa sa nezaprie
putina
12.2.2018 10:57 | |
+77 -10
Reagovať
Tie potetovane ruky su naozaj uz len krasne a hodiace sa na ball k takejto robe..!!!-To möze len slovenska socka...!---Aj tak nevedia co je skutocny ball --hentie skraty a zombie co sa hraju na prominentov..!!!-skutocny ball kto chce vidiet a zazit je len vo VIEDNI ..!!!--To ma uroven .!--Ale nie na chudobou sa zmietanom slovensku..!--je to len hanba !!!-Aj kollarovi--zahradnikovi a spol..!-Apropo tak stare a hrozne automaty na listky verejnej dopravy nenajdete nikde v civilizovanej europe len na slovensku a rumunsku..!!!--Hlavne ze sa pan zahradnik dobre bavite na plese a zarabate nekrestanske peniaze ..!!!-vy obluda hnusna ..!!!!
usakoliva
12.2.2018 18:40 | |
+4 -0
suhlas s tetovanim,avsak roby na viedenskom plese az na par vynimiek OTRAS..............
mamtorad8019
12.2.2018 10:53 | |
+84 -6
Reagovať
vulgarna lacna slapka...
putina
12.2.2018 10:52 | |
+66 -10
Reagovať
Je to jedna hnusna --drza a 4 cenova skupina osoba...fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj..!--nechcela by som ju ani zadarmo......
ZOLLINO69
12.2.2018 10:44 | |
+101 -8
Reagovať
tie ciganske cmaranice na ruke... omg. Mi to pripomina ako ked sa spodina v Titanicu snazila dostat na bal hore na vrchnych poschodiach...
karoIcinda
12.2.2018 10:42 | |
+14 -89
Reagovať
telce moje zase jej zavidite :))) ale nikto vam nekaze robit telce za 430 € mesacne :))vychodnare za 320 € :))
Gogl
12.2.2018 10:44 | |
+73 -13
tela si ty!!!Nieje nic ine len cvrua..Nikdy nic nrdokazala..Mimochodom ja robim a zijem na vychode a moj plat je cca 1100e...
bohol
12.2.2018 10:33 | |
+106 -8
Reagovať
Takže už národ vie veľkú tajnosť , čo mala Plačková pod šatami . Ešte sa tak dozvedieť veľkú utajovanosť , aký obsah má Plačková v hlave .
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Policajní
Explózie na Srí Lanke zabili viac ako sto ľudí Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Útok si vyžiadal
Srí Lankou otriasol ďalší výbuch: Kedy konečne skončí to peklo?
Apríl 1989: Ivana
Ivana Christová: Pravda o Miss Československo! Prečo ma v roku 1989 vypískali?
Stovky ľudí
Aktualizované
Počet obetí neustále stúpa: Po šiestich explóziách zahynulo najmenej 156 ľudí, hlásia 400 zranených
Najväčšou stratou
Priznanie nitrianskeho ťahúňa Blackwatera: Pred rodinou tajil vážnu vec
Pre pochybenie
Polícia si všimla podozrivého muža: Neuveríte, na akom mieste schovával kokaín
Modelka Elsa
Modelka Elsa Pataky predviedla svoje nádherné telo: Tvrdá drina na pláži
Matej a Veronika
Foto
Strach o Sajfu a jeho manželku: Dovolenka na Srí Lanke sa zmenila na horor!
Slovenský
Skvelý výkon Sabbatiniho v treťom kole: Od prvenstva ho delí jeden úder
Jeden z nich sa
Na Ukrajine sa začalo druhé kolo prezidentských volieb: Jeden z kandidátov má poriadny náskok
Šialený nápad vám
Šialený nápad vám vyrazí dych: Turecký vodič má radikálny spôsob na zohriatie motora
Prvý muž Slovana
Kmotrík už myslí na ďalšie výzvy: Titul je pre nás prvý krok
Lorraine Warren
Foto
Zomrela žena, ktorá bola inšpiráciou pre hororové príbehy: Paranormálne javy ju sprevádzali denne