Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 18. 10.
Lukáš
9°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.02.2018, 10:22 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Plačková na Bratislavskom bále vytasila bujný dekolt, to ale nie je všetko: Prekvapivé odhalenie pod šatami!

61 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
00MORIC
12.2.2018 11:05 | |
+38 -6
Reagovať
Ten novinar ktory napisal tento clanok je uplny d e m e n t.nezmyselny clanok.uplne o nicom.
Bondarenko
12.2.2018 11:01 | |
+36 -9
Reagovať
A ja že je tento maskot Nového Času konečne aj kotný.
Ferdi22
12.2.2018 11:01 | |
+53 -7
Reagovať
To už Aj Mongolov a sedlákov pozývaju na plesy ako smotánku?:DDDD Dufam že im tam prezident spravil príhovor a bozkal ruky.. Sme my Gašparovská krajina
narocny_muz
12.2.2018 10:59 | |
+59 -7
Reagovať
Hihi sedlaňa sa nezaprie
putina
12.2.2018 10:57 | |
+77 -10
Reagovať
Tie potetovane ruky su naozaj uz len krasne a hodiace sa na ball k takejto robe..!!!-To möze len slovenska socka...!---Aj tak nevedia co je skutocny ball --hentie skraty a zombie co sa hraju na prominentov..!!!-skutocny ball kto chce vidiet a zazit je len vo VIEDNI ..!!!--To ma uroven .!--Ale nie na chudobou sa zmietanom slovensku..!--je to len hanba !!!-Aj kollarovi--zahradnikovi a spol..!-Apropo tak stare a hrozne automaty na listky verejnej dopravy nenajdete nikde v civilizovanej europe len na slovensku a rumunsku..!!!--Hlavne ze sa pan zahradnik dobre bavite na plese a zarabate nekrestanske peniaze ..!!!-vy obluda hnusna ..!!!!
usakoliva
12.2.2018 18:40 | |
+4 -0
suhlas s tetovanim,avsak roby na viedenskom plese az na par vynimiek OTRAS..............
mamtorad8019
12.2.2018 10:53 | |
+84 -6
Reagovať
vulgarna lacna slapka...
putina
12.2.2018 10:52 | |
+66 -10
Reagovať
Je to jedna hnusna --drza a 4 cenova skupina osoba...fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj..!--nechcela by som ju ani zadarmo......
ZOLLINO69
12.2.2018 10:44 | |
+101 -8
Reagovať
tie ciganske cmaranice na ruke... omg. Mi to pripomina ako ked sa spodina v Titanicu snazila dostat na bal hore na vrchnych poschodiach...
karoIcinda
12.2.2018 10:42 | |
+14 -89
Reagovať
telce moje zase jej zavidite :))) ale nikto vam nekaze robit telce za 430 € mesacne :))vychodnare za 320 € :))
Gogl
12.2.2018 10:44 | |
+73 -13
tela si ty!!!Nieje nic ine len cvrua..Nikdy nic nrdokazala..Mimochodom ja robim a zijem na vychode a moj plat je cca 1100e...
bohol
12.2.2018 10:33 | |
+106 -8
Reagovať
Takže už národ vie veľkú tajnosť , čo mala Plačková pod šatami . Ešte sa tak dozvedieť veľkú utajovanosť , aký obsah má Plačková v hlave .
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Verejné protesty
Komentár Daga Daniša: Kto je za únikom nahrávky Gorily Aktuality.sk
Nemecká
Nemecká kancelárka predstúpila pred novinárov: Čo povedala Merkelová k dohode o brexite?
Český prezident
Zeman sa tvrdo pustil do Turecka: Nemali by byť členmi EÚ!
peshmerga
Masaker v Líbyi: Ozbrojenci postrieľali rodinu vrátane troch detí
1953: Kubánska
Prerazila aj napriek vážnemu hendikepu: Zomrela legendárna kubánska primabalerína († 98)
Americký
Americký viceprezident Pence: Sýrske kurdské milície sa už začali sťahovať z tureckých hraníc
Rory Sabbatini.
Slovenský reprezentant môže prepísať históriu: Sabbatini má na dosah veľký úspech
Na Instagrame ho
Foto
Sexi videá a horúce fotky: Tento kňaz skrýva pod rúchom telo, z ktorého vám bude horúco
Britský premiér
Lídri EÚ podporili novú brexitovú dohodu, Johnson je nadšený: Britov čaká veľmi vzrušujúce obdobie
Vysmiaty Zeman
Foto
Prezident Zeman prišiel do pražskej nemocnice: S úsmevom a v spoločnosti šarmantnej dcéry
Americký
Nasledujúci summit G7 sa bude konať v Trumpovom golfovom klube
Milan Škriniar
Škriniar si chcel vymeniť dres s Messim: Hviezdny Argentínčan nemal pre Slováka pochopenie
Suzanne Somers
Foto
Pikantná oslava narodenín Carol zo seriálu Krok za krokom: V 73 rokoch ukázala holé prsia