Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 23. 4.
Vojtech
11°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.02.2018, 10:22 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Plačková na Bratislavskom bále vytasila bujný dekolt, to ale nie je všetko: Prekvapivé odhalenie pod šatami!

61 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
coolio1
12.2.2018 17:22 | |
+26 -5
Reagovať
preco pri Bicanovom clanku nie je mozne komentovat ? Je to kamos ?
Hjurem
12.2.2018 17:10 | |
+28 -30
Reagovať
Musim povedat, ze az na to tetovanie, ktore kazi cely dojem, sa mi na tych fotkach naozaj paci. Opeknela. Ta zena sa meni k lepsiemu. Pekne urobene zuby, pery...jedna zmala ktorej zasahy a upravy skutocne pomohli k lepsiemu vyzoru. A velmi jej svedci ta farba vlasov. Este upravit slovnik a bude to ok.
animale67
13.2.2018 08:10 | |
+5 -1
Šak vyzerá jak nepodarená Barbie ....
Callas61
12.2.2018 16:59 | |
+33 -9
Reagovať
To preco tu ukazujete to tupe a lacne tela? Sorry ak som urazil teliatko!
coolio1
12.2.2018 16:57 | |
+42 -2
Reagovať
takto potetovana zena by si nemala obliekat taketo plesove saty, je to nesurode a clovek ma pocit ze ich niekomu ukradla. respektujem, ze tetovanie je kazdeho osobna vec, ale v tomto pripade proste chyba esteticke citenie. proste sa to nehodi.
Viktorio76
12.2.2018 16:29 | |
+25 -6
Reagovať
Som myslel že si vymenila konecne gatky. Uz nemá v predu mapu a v zadu škrkatko
kraj512
12.2.2018 16:15 | |
+7 -6
Reagovať
Este ta len budu boliet nohy ked budes starsia a to riadne'lebo budes mat ploche nohy a tie straaaasne bolia
pracavazne
12.2.2018 16:02 | |
+43 -4
Reagovať
Ked uz aj tato celebrita triedy D tam moze ist tak tym uplne stratil cely ples uroven.
mediator137
12.2.2018 15:36 | |
+49 -6
Reagovať
Hlúpa Zuza, aj keď z nej urobili plastikami pekné, akoby nevinne vyzerajúce dievča, ona ostane len hlúpou, primitívnou Zuzou z valala s najazdenými stovkami kilometrov medzi nohami. Mozog sa zatiaľ nedá transplantovať.
Jerdna
12.2.2018 15:17 | |
+56 -4
Reagovať
To sa do tej Reduty dostane na bál ktokoľvek ?
Terradyn
12.2.2018 15:01 | |
+38 -3
Reagovať
Chodte do <> aj s touto "princeznou" a aj jej podobnymi... taktiez si strcte niekam clanky o rozvracackach a rozvracacoch manzelstiev, kde deti trpia, kvoli obmedzenosti urcitych jedincoch... Bicana si tiez s tym jeho objavom strcte do .... tak isto aj Rollins ci Svajdu aj s tou jeho blonckou, ktora ked vytasi ten jej usmev, tak sa zopar ludi vzdy zlakne... Co takto priniest pozitivne spravy?
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Lipšic Na rovinu: Kočner dostával policajné informácie o vyšetrovaní vraždy Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Sanitka sa
Sanitka sa dostala do oka tornáda: Vietor fúkal rýchlosťou 240 km/h, neuveriteľné ako dopadli zdravotníci
Erik Černák je už
Foto
Obranca Erik Černák je už v Košiciach: Prišiel o zub, ale aj o niečo iné
Vodička leží
Súd odsúdil policajtov, ktorí surovo dokopali vodičku Michaelu: Aké dostali tresty?
Na archívnej
Škótsky Celtic Glasgow smúti: Zomrela ikona klubu († 79), víťaz Európskeho pohára majstrov
Mamičku
Foto
Nahnevaná mamička sa obula do vodičov v Bratislave: Ako mám prejsť s kočíkom, keď robia toto?!
Škandalózna
Agáta Prachařová čelí šokujúcim správam: Podviedol ju manžel počas nakrúcania Talentu s Mórovou?!
Norbert Gombos.
Gombos v Taliansku zdolal šiesteho nasadeného a ide ďalej
Muž s batohom
Foto
Zabil muž s batohom vyše sto ľudí? Kamery zachytili príchod možného atentátnika do kostola
Bílá na poslednú chvíľu zrušila účasť na akcii: Chcela sa vyhnúť kráske, ktorá jej prebrala chlapa?!
ilustračné foto)
Univerzita má nezvyčajnú požiadavku: Pedagóg s týmto zlozvykom už prácu nedostane
Mother comforting
Matky by mali aspoň raz za rok dovolenkovať bez svojich detí: Dôvod, ktorý snáď nikoho neprekvapí
Šporar
Kanonier majstrovského Slovana Šporar: Góly pre mŕtveho strýka!