Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 21. 2.
Eleonóra
1°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.02.2018, 13:30 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Sexi herec zo šou Tvoja tvár znie povedome zverejnil dráždivú fotku: Uf, pri pohľade na ňu sa budete červenať!

14 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Diera_Ako_Sen
9.2.2018 19:13 | |
+5 -5
Reagovať
A čo je na ňom také sexy? Asi ten uterák...
fazulinka
9.2.2018 15:04 | |
+20 -3
Reagovať
to kto vymysla tieto titulky... podla mna hlupačik
czzo
9.2.2018 14:57 | |
+15 -4
Reagovať
slabota, čajíček, a redaktor asi dost nadr.zany
tabatas
9.2.2018 14:41 | |
+22 -4
Reagovať
a 14 rocna Karolina sa zastreila, diskusiam nie je povolena..vcera, ked som pozerala v tv odkaz jej mamy,bolo jasne, ze mali v rodine problemy, rodicia o nich vedeli,teraz si mozu uz len hlavu o mur otlkat, uz je beskoro...je to tragedia
tabatas
9.2.2018 14:42 | |
+6 -5
preklepy ako vzdy,ospr.sa
Naaakoneeee
9.2.2018 14:44 | |
+7 -3
Plny súhlas
tabatas
9.2.2018 14:50 | |
+8 -2
a este chcem spatne upozornit na komenty, ktore pisali ludia este dnes naobed k momentalne uz nebohej Karoline,skuste si to pozriet,a urobte si obraz o konkretnych diskuteroch
tabatas
9.2.2018 14:54 | |
+4 -3
karol333652,copem,ruskozruska
skorec11
9.2.2018 14:35 | |
+34 -2
Reagovať
Pri prečítaní tohto článku som vôbec nepochopil,prečo som sa mal červenať,len som sa zasmial na autorovi tohto hlúpeho a nevyznám neho článku,čo chcel vlastne autor povedať ???
Parchan
9.2.2018 14:33 | |
+18 -3
Reagovať
Výdavok z dráždia a nie idol ak je toto chlap taká buzna
krahulec
9.2.2018 14:07 | |
+28 -3
Reagovať
Prevlada ze sa nepaci,,veru animne nie
anavika907
9.2.2018 14:05 | |
+5 -35
Reagovať
no a to je druhý do ktorého je moja dcera,aj kvôli nemu chodíme na muzikály:)
nairia
9.2.2018 14:18 | |
+6 -14
to je mile :) mne sa nepaci, ale videla som par jeho vystupeni v tvoja tvar... a tam bol dobry... aspon mate s dcerou kulturne vyzitie ;)
haluskab
9.2.2018 13:38 | |
+55 -2
Reagovať
tupkári z Nového času a prečo sa máme my červenať?
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča 25 rokov Slovenska
Na snímke
Súd dnes trestal za starú mafiánsku vraždu Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 14 min
Žitňanská k dekriminalizácii drog: Kritiku koalície vnímam, ale mala prísť skôr Aktuality.sk
Návrh ministerky spravodlivosti v oblasti dekriminalizácie drog neprešiel. Podľa Žitňanskej dnes na Slovensku možno kriminalizujeme selektívne.
pred 16 min
Súd dnes trestal za starú mafiánsku vraždu Aktuality.sk
Peter Čongrády patril k štvorke najvplyvnejších postáv skupiny sýkorovci. Verdikt si dnes vypočul aj muž, ktorého obvinili z objednávky jeho vraždy.
pred 18 min
Zimný štadión Ondreja Nepelu v Bratislave potrebuje dva milióny eur Aktuality.sk
Organizácia majstrovstiev sveta bude stáť okolo dvoch miliónov eur.
(ilustračné foto).
Školský autobus sa zrazil s niekoľkými autami: Zranilo sa 19 detí
Monika (29)
Policajtky Monika a Karina zasahujú z konského sedla: Sexi jazdecké komando ochráni aj na svahu
(ilustračné foto).
Počas aktuálnej chrípkovej sezóny sa zistili desiatky prípadov prasacej chrípky
Na snímke Jana
Čepelovej suverénny postup v Budapešti, čaká ju druhá nasadená
Lionel Messi sa
Lionel Messi zlomil konečne kliatbu menom Chelsea: Na TOTO potreboval deväť zápasov
Keď sa Dušan
Foto
Dôchodca Dušan našiel osudovú ženu ako 77-ročný, po radosti prišlo obrovské sklamanie: Zakázali mi lásku!
Zosuvy bahna
Novým Zélandom sa prehnala silná búrka: Zosuvy bahna zablokovali jedinú cestu k tisícke turistov
Čítačka priložená
Zviera už nemá byť na Slovensku vecou, psy sa budú povinne čipovať
(ilustračné foto).
Maďarsko zasiahla chrípková epidémia: Návštevy zakázali až v 72 nemocniciach
Známe tváre
Hviezdy šou Tvoja tvár znie povedome: Tajný biznis na úkor Markízy! Čo na to televízia?
Chalúpku
Foto
Nevšednú chalúpku ponúkajú za štvrť milióna eur: Pozriete sa z okna a pochopíte prečo
Miloš Zeman (73).
V súvislosti s voľbami v Česku bolo podaných 70 sťažností: Problémom bola Zemanova kampaň