Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 23. 6.
Sidónia
11°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.02.2018, 17:55 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Kráska si dala predĺžiť vlasy: Keď videla, čo to spravilo s jej hlavou, uchýlila sa k radikálnemu kroku

17 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
renina15
9.2.2018 19:18 | |
+7 -3
Reagovať
Koľko žien na to doplatilo? To je práve ten dôvod aby som neverila,takým spôsobom skrášľovania,nám dlhé vlasy ale svoje a to mi úplne stačí
CajVoVine
9.2.2018 20:16 | |
+4 -3
Kazda,ktora si da zhustit vlasy ma nato svoj dovod a rovnako ako ty si spokojna so svojimi vlasmi(u ktorych hustotou si sa niak nepricinila)tak dovol,aby niektore,ktore nemali to "stastie"si dovolili byt nespokojne napriek tvojim hustym vlasom:)
evicka.jancarova
9.2.2018 18:48 | |
+1 -15
Reagovať
krasne priam prenadherne dievca! Ako ciganecka, take su najkrajsie. Boze, ako nemusim fasounov!
MikeSVK
9.2.2018 18:50 | |
+8 -5
Keď ma niekto iny vkus tak ho treba ukamenovat? To co je za zmýšľanie?
rebelka653
9.2.2018 19:14 | |
+7 -6
Aj ty si dobre zaudena?
MikeSVK
9.2.2018 18:46 | |
+14 -3
Reagovať
A opäť tu máme "krásku" :D článok o ničom... Nejaká "americká" "youtuberka" veľmi "znama" vživote som o nej nepočul... Kto to je? Co to je? Dám ostrihať psa, prosím, napíšte aj o ňom článok... Majiteľ krásneho psíka sa uchýlil k radikalnemu kroku... Dal mu ostrihať pazúry lebo ich mal veľmi dlhé... To by bol lepší článok :) pouvazujte :) keď treba, vytvorím aj instagram účet
freedom1
9.2.2018 18:43 | |
+5 -21
Reagovať
pod vaneska, este dneska, od zadu za vlasky, na tvrdo bez lasky.. :):):)
Chrapac_cierna
9.2.2018 20:14 | |
+8 -3
more freechtrč to je ale sranááááááááááááááá
CajVoVine
9.2.2018 18:36 | |
+5 -12
Reagovať
heehehe,zas sa musim chichunat:)Tak za prve,ako inak "postihnuta deva" je z dalekej r.i.t.i a zadalsie nic nepisu o metode predlzenia.Ako pardoon,ale take chrasty na hlave,no neviem co to mohla mat:O.Ja by som si nedala predlzit vlasy keratinom ale ostatne metody tu na svk su v pohode.Z mojej skusenosti viem,ze ovela viac vlasom kvoli nervom som si vytrhala ked som ich nemala predlzene.Aj ked ja ich nemam predlzene ale zhustene kedze si vzdy objednavam maximalne 15 cm a aj z nich mi potom kadernicka striha nech mam vlasy iba po ramena.A potom tato podla chrast mala riesenu celu hlavu,ja mam iba spodne vlasy a do hornych za ziadnych okolnosti nejdem a takto to mam cele roky bez problemu,najviac 60 pramenov a takto som spokojna lebo so svojimi si absolutne nic nedokazem vycarovat..Len treba si za kvalitu zaplatit a nie ze vam kamoska doma nadpaja vlasy z internetu kyselinou syrovou ci cim:)
renina15
9.2.2018 19:26 | |
+2 -4
Kyselinou syrovou? To zrovna si chcela naznačiť srvatku? Či kyselinu sírovu, to by som si rada pozriem ,ktorá trúbka by nadpajala vlasy takou silnou zieravinou.toto je na Darwinove ocenenie tvoja hláška
CajVoVine
9.2.2018 20:03 | |
+2 -3
ukludni sa..pardon,myslela som sirova,nie syrova.Viem o tomto rozdiele v "ickach"ale pisala som rychlo a bez uvahy..avsak neznamena to,aby si bola tak mimo a nepochopila vtip.Samozrejme nikto nenadpaja vlasy kyselinou sirovou,ty blb.ka..Len som chcela poukazat na neodborne nadpajanie
CajVoVine
9.2.2018 20:05 | |
+2 -2
Ty by si mala dostat darwinovu cenu pri (ne)pochopeni ironie
renina15
10.2.2018 08:12 | |
+0 -0
O tom kto je z nás dvoch blbka by vedeli sa vyjadriť veľmi veľa diskutujúcich,mnohí sa k tebe už vyjadrilo všakže? U teba je jeden problém ,že nevieš rozoznať význam slov.Sarkazmus ti nejde tak sa o to radšej nepokúšajte,lebo sa tu strápnila
ClearOS
9.2.2018 18:21 | |
+3 -5
Reagovať
taje bomba ci ma vlasy alebo nie
nalim57
9.2.2018 18:18 | |
+28 -5
Reagovať
Ale tá bosá hlava jej pristane. Bez srandy.
m.kotol
9.2.2018 18:23 | |
+4 -8
A tie chrasty aké chutnučké...
nelka42
9.2.2018 18:04 | |
+16 -5
Reagovať
čo všetko človek neurobi pre krasu a o čo všetko o nu aj pride-D
CajVoVine
9.2.2018 18:44 | |
+9 -3
ak mas hranicu neprides o nic:)..Ak nemas skoncis ako Kucharenko. Toto dievca malo vlasy nadpojene pochybnym sposobom naco jej reagovala pokozka alergickou reakciou,nic viac v tom netreba hladat ako iba to,ze chcela prist k vlasom za jedno euro
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Volkswagen
Týždeň vo svetovej ekonomike: Nemecké automobilky ronia krvavé slzy Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 9 min
Pápež vyzval na väčšiu slobodu tlače vo svete Aktuality.sk
Pápež bez uvedenia konkrétnych krajín odsúdil útoky na slobodu tlače "takzvanými demokratickými" vládami.
pred 15 min
Týždeň vo svetovej ekonomike: Nemecké automobilky ronia krvavé slzy Aktuality.sk
Jeden z „chorých mužov Európy“ je vyliečený, nemeckí výrobcovia automobilov krvácajú a OPEC sa rozhodol neťažiť oveľa viac. Prečítajte si prehľad najdôležitejších správ zo sveta biznisu a financií.
06:02
Hudobník a cestovateľ Whisky: Len sa tak flákam po svete Aktuality.sk
Je frontmanom kapely Slobodná Európa, vlastným menom sa volá Miloslav Láber. Všetci ho však poznajú ako Whiskyho. Hudba ale nie je celý jeho život. Precestoval 80 krajín sveta, vydal knihu fotografií zo svojich potuliek a teraz ich prvý krát aj vystavuje. V rozhovore pre Aktuality.sk hovorí o tom, čo zažil za železnou oponou v Severnej Kórei.
Herečku si uctili
Pohreb herečky Vránovej († 78) zo seriálu Chalupári: K truhle položili predmet, ktorý milovala
Paul Fronczak
Príbeh tohto muža je ako zo zlého filmu: Až v 48 rokoch zistil, kým v skutočnosti je!
Rodák z Banskej
Život Jána Koleníka na Instagrame: Ak má chvíľu voľna, mieri na jedno miesto
Nemci majú
Foto
Bývalý slovenský tréner obhajcom titulu verí: Majú ale nôž na krku!
„Mám pre túto
Košický župan Trnka obeťou vyhrážania: Majú naňho kompromitujúce nahrávky?!
(ilustračné foto).
Nový prieskum o interrupciách: Proti zákazu potratov je väčšia časť Slovákov
Misska Lujza
Foto
Misska Straková si užíva leto: V plavkách predviedla ukážkové bruško
Caballero si
Foto
Babrák Caballero pochoval Argentínu: Kariusov stratený brat?
Školáci z Prešova
Školáci si cez internet adoptovali kravičku: Na Elišku sa nevedeli vynadívať
Merkelová sa stretla s libanonským premiérom: Na otázku o sýrskych utečencoch neodpovedala
Požiar zachvátil
V centre Londýna horí hostinec: S masívnym požiarom bojujú desiatky hasičov
Viki sa pripojila
Foto
Speváčka skupiny Peter Bič Project mala nehodu: Hororový záber na jej znetvorenú tvár!